Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs darželiai: kur ir kiek?

Kiek man sakė pernai, kai buvau nuvažiavusi užrašyt savo vaiko, tai ten planavo tik vieną grupę kurt iš 16 vaikų, ir viskas. Gal vėl kas nors pasikeitė?

Nu tikrai logikos trūksta.
Atsakyti
Viena grupe yra. Pati aukletoja metesi man snekedama apie darzelio paskirti. Atseit, kad reciau serga vaikai pas juos lankydami, mat jei atsiranda kokie ligos pozymiai- iskart i proceduras, kad "i plaucius nenusileistu" doh.gif . Bet gi tos proceduros manau stebuklu nepadaro schmoll.gif . As pati gydytoja ir man liudnai juokingos atrodo tokios kalbos. bebe.gif
Atsakyti
nu stiprina imuniteta g.gif baseinas, drusku kambariai g.gif tik va klausimas kokio laipsnio sergancius vaikus veda i grupe g.gif
Atsakyti
Tai taip, kaip profilaktines priemones- puiku. Mane tai ir suzavejo! bigsmile.gif Kad bus leidziami i si darzeli sveiki (infekciniu atzvilgiu) vaikai, tik gal su didesniu polinkiu dazniau sirgti kvepavimo taku ligomis, ar tos ligos jiems linkusios komplikuotis. Taip pat tiems kuriems siu ligu reikia labai saugotis (sergantiems bronchine astma, cistine fibroze ir pan.). Ir jei tik koks ligos itarimas, gydytoja apziuri. Bet kol kas ten lanko pagrinde vaikai po ligos, zodziu, kaip reabilitacija.
Atsakyti
Bet tai reabilitacija tai nu men, du, o ne tris metus g.gif zodziu didelis ?
Atsakyti
Sveikos,
gal yra kokiu atsiliepimu apie Zveryne isikurusi darzeli "Vezliukas"?
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 03 11, 10:38)
Bet tai  reabilitacija tai nu men, du, o ne tris metus g.gif zodziu didelis ?

Tai taip dabar ir yra: vieni palanko kelis menesius, kiti- metais... g.gif
Atsakyti
O gal kas galit pasiulyti gera darzeli nelabai toli Pilaites? As be masinos, tai atstumas man labai svarbu, o kaip tycia visi darzeliai issideste kazkur uz septyniu kalvy ir septyniu myliu doh.gif Jei iprastu transportu vaziuoti tektu 1-1,5 val. o darzelis dirba nuo 7.00 val., tai negi dabar vaika kelti penkta ryto? doh.gif

Kainos daznai irgi didokos, bent jau mano kisenei. Vat "Saules zuikuciai"kainos dar ikandamos, tik vietove irgi toloka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2010 03 16, 19:32)
O gal kas galit pasiulyti gera darzeli nelabai toli Pilaites? As be masinos, tai atstumas man labai svarbu, o  kaip tycia visi darzeliai issideste kazkur uz septyniu kalvy ir septyniu myliu  doh.gif Jei iprastu transportu vaziuoti tektu 1-1,5 val. o darzelis dirba nuo 7.00 val., tai negi dabar vaika kelti penkta ryto?  doh.gif

Kainos daznai irgi didokos, bent jau mano kisenei. Vat "Saules zuikuciai"kainos dar ikandamos, tik vietove irgi toloka  g.gif


O auklė nebūtų paprasčiau?
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2010 03 16, 20:32)
O gal kas galit pasiulyti gera darzeli nelabai toli Pilaites? As be masinos, tai atstumas man labai svarbu, o  kaip tycia visi darzeliai issideste kazkur uz septyniu kalvy ir septyniu myliu  doh.gif Jei iprastu transportu vaziuoti tektu 1-1,5 val. o darzelis dirba nuo 7.00 val., tai negi dabar vaika kelti penkta ryto?  doh.gif

Kainos daznai irgi didokos, bent jau mano kisenei. Vat "Saules zuikuciai"kainos dar ikandamos, tik vietove irgi toloka  g.gif

Pilaites apylinkese yra du privatus darzeliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2010 03 17, 14:27)
Pilaites apylinkese yra du privatus darzeliai  4u.gif

gal galima daugiau info? ax.gif
galima ir i az. aciu 4u.gif
Atsakyti
Galiu parekomenduoti viena is privaciu darzeliu netoli Pilaites, ten mano sunus lanke. Salygos tikrai labai geros, prieziura thumbup.gif ir kainos nesikandzioja. Jei ka domina galiu duoti koordinates ( i a.z.) tik ten visuomeninis transportas nevaziuoja, savo automobiliu pasieksit (Varnes g.)
Atsakyti