Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs darželiai: kur ir kiek?

QUOTE(ziile @ 2010 10 05, 20:01)
Vieta - Kalvariju g.,  salia kunigu seminarijos, privaciame name prie pat Verkiu reg. parko. Kaina su maisteliu butu 900lt.


Papildyta:
QUOTE(ziile @ 2010 04 23, 17:37)
NORIU PRADŽIUGINTI VISAS FABIJONIŠKIŲ, BAJORŲ IR APLINKINIŲ RAJONŲ MAMAS -
                                      NUO RUGSĖJO 1D.

      ATIDAROMAS NAUJAS VAIKŲ DARŽELIS - BAJORŲ VAIKAI

Adresas: A. Gelgaudo g. 18, Fabijoniškės (Bajorai). Tel.: 869833563

tiesa sakant pasimeciau kur bus Jusu darzelis blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 10 05, 23:48)
Papildyta:

tiesa sakant pasimeciau kur bus Jusu darzelis blush2.gif  wub.gif


Gal neapsisprendzia unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kas jums čia neaišku, juk aiškiai parašyta:

ATIDAROMAS NAUJAS VAIKŲ DARŽELIS - BAJORŲ VAIKAI

Adresas: A. Gelgaudo g. 18, Fabijoniškės (Bajorai). Tel.: 869833563



O ten kur kalvarijų gatvėje, tai ten visai kitas skelbimas yra ir kitas darželis, berods Buružėlės ar saulės zuikučiai.

Jūs čia pati painiojat skelbimus darželių, tai atskiri darželiai.
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 10 05, 23:48)
Papildyta:

tiesa sakant pasimeciau kur bus Jusu darzelis blush2.gif  wub.gif


Vienas darzelis jau veikia Bajoruose, Gelgaudo g. mirksiukas.gif
Dar viena planuojame atidaryti Kalvariju g. 4u.gif Ir jis nei Boruzeles, ne Zuikuciai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziile: 06 spalio 2010 - 11:11
QUOTE(ziile @ 2010 10 06, 12:09)
Vienas darzelis jau veikia Bajoruose, Gelgaudo g.  mirksiukas.gif
Dar viena planuojame atidaryti Kalvariju g.  4u.gif Ir jis nei Boruzeles, ne Zuikuciai  smile.gif




Sveiki,

Aš su tokiu klausimu, ar daug reikia investicijų atidaryti privatu darzelį? g.gif
Atsakyti
Kalvariju gatve ilga mirksiukas.gif nu bus mums pasirinkimas, kai ten kelsimes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa85 @ 2010 10 06, 13:07)
Sveiki,

Aš su tokiu klausimu, ar daug reikia investicijų atidaryti privatu darzelį?  g.gif


Jei turi nuosava nama, jo pritaikymas vaiku darzeliui gali atsipirkti per 1-2 metus, priklausomai nuo to, kiek investuosite i zaidimu aiksteles, iranga, grazinimus ir pan...
Atsakyti
QUOTE(Pliushiux @ 2010 10 05, 22:20)
Maistas gaminamas vietoje ar atveztinis? Aukletojos??? Issilavinimas, santykis su vaikais ir pan??? Papildoma veikla???


Maista gaminsime vietoje, auksletojos stik su aukstuoju issilavinimu, be galo kurybingos ir pasisventusios smile.gif
Vaikuciu ugdymo metodika individuali, sukurta geros pradzios ir verinelio pagrindu.
Bureliai - tikrai bus muzikos, dailes, sokiu. Kiti - pagal poreiki.
Name yra didelis baseinas, todel vaikai tures galimybe pliuskentis smile.gif
Atsakyti
Na, aš abejoju ar man atsipirks investicijos per 1-2 metus ax.gif jei darant pagal visus VSC reikalvimus rolleyes.gif

Ziile, Jūs turite virtuvės įrangą?

Nežinau ką kiti galvoja, bet man asmeniškai nesvarbu ar žmogus turi aukštąjį išsilavimią, ar ne. Ne kartą jau įsitikinau, jog tas aukštojo popieriukas, deja, bet ne visiems įduoda meilę vaikams. Mano mama nėra baigusi aukštojo, bet dirba auklę jau ne pirmus metus ir pas ją jau dabar laukia eilės norinčių vaikučių. Ji, tiesiog, myli ir sugeba dirbti su vaikais, kad ir kokio amžiaus jie būtų ax.gif
Mūsų darželyje auklėtojos su aukštuoju išslav., aš jomis esu laaabai patenkinta, bet jei jos ir neturėtų diplomo, tikrai būčiau priėmusi į darbą biggrin.gif Aš matau ir kaip mama jaučiu, kad jos atiduoda visą save šiam darbui. O TAI IR YRA SVARBIAUSIA!
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2010 10 06, 14:14)
Na, aš abejoju ar man atsipirks investicijos per 1-2 metus ax.gif jei darant pagal visus VSC reikalvimus rolleyes.gif

Ziile, Jūs turite virtuvės įrangą?




virtuves iranga turime, kaip gi kitaip pagamintume mirksiukas.gif ar turi omenyje kazka specialaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziile: 06 spalio 2010 - 13:58
QUOTE(ziile @ 2010 10 06, 12:56)
virtuves iranga turime, kaip gi kitaip pagamintume  mirksiukas.gif ar turi omenyje kazka specialaus?

tap norint vietoje gaminti yra atitinkami reikalavimai virtuves irangai,maisto ruosimui vietoje mirksiukas.gif juos igyvendinti nera paprasta 4u.gif
ar jus isiregistrave kaip privatus darzelis ar kaip dienos centras ar kitoks variantas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ziile @ 2010 10 06, 10:09)
Vienas darzelis jau veikia Bajoruose, Gelgaudo g.  mirksiukas.gif
Dar viena planuojame atidaryti Kalvariju g.  4u.gif Ir jis nei Boruzeles, ne Zuikuciai  smile.gif

puiku thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 06 spalio 2010 - 14:12
Mergaitės, nesvarbu ar dienos centras, ar darželis. Jei vaikus maitinsite, reikia arba spec įrangos ir visų kitų maisto laikymo ir .t.t reikalvimus atinkančių sąlygų, arba vežtis maistą iš įmonės, turinčios tokį leidimą 4u.gif

Beje, kaip man aiškino higienos gydytoja, dienos centras - tai tik dieninę vaiko priežiūrą teikianti įmonė. Ji negali turėti ugdymo doh.gif Darželis - viskas viename. Šiaip tai niekas normaliai iki šiol neišaiškina, deja doh.gif Reikia labai gerai išsiklausinėti higienos centre ir išsiaiškinti ko Jūs norite.

Aš tikiuosi, kad visgi dar keisis tie nenormalūs reikalavimai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vakare-tyla: 06 spalio 2010 - 15:07