Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(mirėja @ 2005 08 25, 15:23)
Mia, FSH 9,83, bet kas keista LH tik 4,31. Tai LH/FSH=0,4 vietoj "normalas pilicistinio" virs 1,5-2...


Nu jo, daugokai, bet tikriausiai sutvarkoma.
Reiškia nėra pas tave tų policistinių.
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 08 25, 16:46)
Nu jo, daugokai, bet tikriausiai sutvarkoma.
Reiškia nėra pas tave tų policistinių.


Jo, iš savo beveik 30, aš 6 metus geriau KT. Jei jie taip tausuoja kiaušydes, tai kiek man gamtos skirta būvo? Kokių 26 klimaksas turėjo prasidėt. (čia ne apie KT, o apie mano kiaušydes) Idomiausia kad mano mamai 59 ir tik klimaksas prasidėda, vis dar mmm reguliarios.

P.S. Mia laikau už tave kumsčius nuo tavo pirmos žinutės 4u.gif , tik ką nors sakyt bijau. The best of lucks...
Atsakyti
Mirėja, bet juk tavo FSH nėra kritinis. Ar tik vieną kartą jį darei? Ar tikrai 2-3 ciklo dieną? Gal verta pakartoti.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 08 25, 17:07)
Mirėja, bet juk tavo FSH nėra kritinis. Ar tik vieną kartą jį darei? Ar tikrai 2-3 ciklo dieną? Gal verta pakartoti.


Daiva, jei man pavyks kaip planuoju (Rygoj), tai visi hormonai iš esmės, nera svarbūs, neštumą palaiko medikamentais, bet kiek rodo jų patirtis, vis tiek ko sveikesnė esi to daugiau šansų. Evoj.ru perskaičiau, kad neturint ginekologinių problėmų ir iki 30 šansai net iki 70%.
Atsakyti
Nu jo, tu teisi. O su vyru ar kalbėjai?
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 08 25, 17:21)
Nu jo, tu teisi. O su vyru ar kalbėjai?


Kalbėjau aną penktadienį. Reagavo gan ramiai, pasakė kad savaitę galvos. Rytoj turi kažką pranešt, bet aš net nežinau kokią temą jis galvoja. Tikiuosi ne apie skyrybas, bet apie vaikus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2005 08 25, 21:39)
Kalbėjau aną penktadienį. Reagavo gan ramiai, pasakė kad savaitę galvos. Rytoj turi kažką pranešt, bet aš net nežinau kokią temą jis galvoja. Tikiuosi ne apie skyrybas, bet apie vaikus ax.gif

na jau... negalvok taip blogai... ne tokie jau blogi tie mūsų vyrai blush2.gif
sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2005 08 25, 21:55)
na jau... negalvok taip blogai... ne tokie jau blogi tie mūsų vyrai blush2.gif
sėkmės 4u.gif


Aš manau kad mano vyras tobulas blush2.gif , bent jau 99,9% laiko ax.gif Rimtai, per 4,5 metų nebūvom rimčiau susipykę smile.gif
Bet teko jam pranešt nelabai gerą žinią...
Ačiū, sėkmės ir tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 25 rugpjūčio 2005 - 21:10

Mirėja, ar tau darė antinksčio hormono tyrimą (nepamenu tiksliai kaip vadinasi lyg ir DHEA)? Jeigu jo per didelis kiekis taip pat gali kišti koją pastojimui ir sukelti persileidimus (organizmas tiesiog atmetą vaisių). Man visada buvo ant max ribos, tai endokrinologas skyrė hormoninį vaistą tam, kad sureguliuotų ir susidarytų palankus fonas pastojimui.
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2005 08 26, 10:25)
Mirėja, ar tau darė antinksčio hormono tyrimą (nepamenu tiksliai kaip vadinasi lyg ir DHEA)? Jeigu jo per didelis kiekis taip pat gali kišti koją pastojimui ir sukelti persileidimus (organizmas tiesiog atmetą vaisių). Man visada buvo ant max ribos, tai endokrinologas skyrė hormoninį vaistą tam, kad sureguliuotų ir susidarytų palankus fonas pastojimui.


Supranti, pas mane šiek tiek kitokia situacija. Pas mane nebūvo persileidimų ar ko panašaus, aš net niekada nebandžiau pastot... Ir tikriausiai naturaliai niekada nebandysiu...
Man sakė kad skydliaukė turi būt sveika (tai darė TTH) ir antinksčius minėjo, tačiau kiek suprantu nedarė... Gal įtarimų nera, šiaip sakė kad prieš IVF privaloma visokius AIDS, ir tt. padaryt, hormonus aš pati dariau dėl šventos ramybės...
Atsakyti

Sėkmės tau, Mirėja.
Atsakyti
Ačiū smile.gif 4u.gif
Atsakyti