Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Daiva, Aciu uz toki issamu atsakyma. As siaip visu hormonu tyrimus dariausi. Usoniene ziurejo, sake, kad viskas kaip ir normaliai, tik progesteronas zemas, del to ir liepe kartoti. O echoskopu tai ziurejo diena pries ovuliacija (mano paskaiciavimu smile.gif ) tai sake, kad viskas grazu, gleivine normali ir dominuojantis folikulas yra, tik dabar neaisku ar ivyko ta ovuliacija ar ne, ar tik siaip progesteronas mazas. unsure.gif

Carramele, Daiva, ACIU labai! 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, o koks turi buti LH su FSH santykis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakura @ 2005 09 30, 17:48)
Mergaites, o koks turi buti LH su FSH santykis? blush2.gif


Berods 1,5-2
Atsakyti
QUOTE(Sakura @ 2005 09 30, 16:48)
Mergaites, o koks turi buti LH su FSH santykis? blush2.gif



Būtų idealu, jei būtų apie 1, ar neviršytų 1,5.
Atsakyti
QUOTE(apelsine @ 2005 09 28, 16:02)
Sveikutės,
Aš kai gėriau bromokriptina, tai irgi neatsisakiau alkoholio (aišku, saikingai  biggrin.gif ), tik vat gali truputi daugiau galva svaigti ar net labiau papykinti...


Labas rytas,
praėjo savaitė, kai pradėjau gerti šituos vaistus. Šeštadienį buvo vyro gimtadienis, tai neišgėriau vienos tabletės, o tiksliau tai pusės. Kaip suprantu, tai nėra blogai, bet jau iš Jūsų visų pasisakymų.
Bet niekaip negaliu normaliai išsimiegoti. Prieš geriant šituos vaistus miegodavau kaip kūdikis, o dabar labai prastai miegu. Nors informacijos lapely tai nepaminėta. Kas svarbiausia, kad nepervargstu paskutinėmis dienomis, einu miegoti taip pat pakankamai man normaliu laiku.
Ar kam nors pasireiškė tokie simptomai jau prieš tai klausiau, bet liktai niekam taip nebuvo?
Atsakyti
Labas rytas,
As geriu situos vaistus, taciau jokio miego sutrikimo ar pagerejimo nejauciu. Miegu kaip visada. Nemanau, kad jie turi itakos miegui.
Vakar man taip pat buvo proga isgerti alkoholio, tai nors ir siek tiek geriau, vaistukus vartojau. Is tikro, tai gal ir yra alkoholio poveikis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 09 30, 13:01)
Philipuks, su tavim iš viso yra kažkokia mistika. Arba tu pati kažko nesupranti, kas iš tikrųjų su tavim darosi (bet gydytoja tai žino) arba gydaisi pas blogą gydytoją. Na nebūna taip, kad užauginti folikulai neovuliuotų suleidus Pregnylį ar Ovidrelį. Taip gali nutikti tik atsitiktinai na vieną, du kartus - jau rašėme su Kolibriuke - kai netinkamai parinkta (per maža) Pregnylio dozė, arba Pregnylis suleistas nelaiku (per vėlai, kai folikulas jau peraugęs).

Aš nežinau, kiek sunku pastoti su nepakankama geltonkūnio faze, aš tik noriu pasakyti, kad nežinia kiek padeda tas papildomas progesteronas, nes pagal logiką tik paskyrus Diufastono moterys su ta diagnoze turėtų pastoti, bet labai dažnai taip nėra. Geriausias įrodymas Natali. Kiek pamenu, jokių kitų diagnozių praktiškai neturėjo, o kiek laukė savo stebuklo...

As gydausi pas geriausia nevaisingumo daktare musu mieste. Tik deja is tikro su manimi kazkokia mistika, folikulai graziausi ir nesprogsta, jie visai neperauge. O kad nebuna po Pregnylio ovuliacijos irgi as esu pavyzdys. 2menesiai is eiles nesprogo, doze buvo didziule. O diagnoze man-tai visa ligu puokste cry.gif cry.gif
Atsakyti
[/QUOTE]QUOTE(Sakura @ 2005 09 30, 16:48)
Mergaites, o koks turi buti LH su FSH santykis?







Būtų idealu, jei būtų apie 1, ar neviršytų 1,5.



Aciu labai! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Oi, pasiskaiciavau unsure.gif ... Pas mane LH su FSH santykis 0.48. Tai kaipm cia suprast? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 10 02, 21:24)
Labas rytas,
praėjo savaitė, kai pradėjau gerti šituos vaistus. Šeštadienį buvo vyro gimtadienis, tai neišgėriau vienos tabletės, o tiksliau tai pusės. Kaip suprantu, tai nėra blogai, bet jau iš Jūsų visų pasisakymų.
Bet niekaip negaliu normaliai išsimiegoti. Prieš geriant šituos vaistus miegodavau kaip kūdikis, o dabar labai prastai miegu. Nors informacijos lapely tai nepaminėta. Kas svarbiausia, kad nepervargstu paskutinėmis dienomis, einu miegoti taip pat pakankamai man normaliu laiku.
Ar kam nors pasireiškė tokie simptomai jau prieš tai klausiau, bet liktai niekam taip nebuvo?

Miegu ir aš prastai. Manau, kad tai gali būti arba psichologinis reikalas, arba numuštas spaudimas. Mano spaudimas ir taip žemas, o bromokriptinas jį truputį muša ir nuo to širdelė pradeda bloguoti, tada prabundu ir neišsimiegu.
Atsakyti
QUOTE(Sakura @ 2005 10 04, 11:03)
Oi, pasiskaiciavau unsure.gif ... Pas mane LH su FSH santykis 0.48. Tai kaipm cia suprast? g.gif


Mano LH/FSH santykis irgi nesiekia vieneto - 0,6. Gydytoja sakė, kad geras.
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2005 10 04, 11:39)
Miegu ir aš prastai. Manau, kad tai gali būti arba psichologinis reikalas, arba numuštas spaudimas. Mano spaudimas ir taip žemas, o bromokriptinas jį truputį muša ir nuo to širdelė pradeda bloguoti, tada prabundu ir neišsimiegu.


Pas mane irgi visada žemas spaudimas, gal iš tikrųjų dėl to. Reikės grįžus namo pasimatuoti.
Atsakyti