Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

[Ir dar pamirsau parasyti, kad K. ziurėjo mano gleivyne, siandien 13 c.d., jos storis 8 mm. Kadangi visiskai nesigaudau, paaiškinkite prasau, čia norma ar nukrypimas i kuria nors puse? Beje, ciklas mano ilgas - 33 dienos (apytiksliai).
[/quote]
pastojimui ovuliacijos diena gleivine turi buti nuo 8-12mm, bet prie 8 nelabai manau kas uzsikabintu. Tai reiskia kad apie 15c.d. turi buti apie 12mm
Atsakyti
Sveikutes, gal kas galite ka patarti kaip pakelti testosterona vyrui. Suprantu , kad jei per mazas tai labai labai blogai? sad.gif unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sand @ 2005 10 18, 18:39)
Sveikutes, gal kas galite ka patarti kaip pakelti testosterona vyrui. Suprantu , kad jei per mazas tai labai labai blogai? sad.gif unsure.gif verysad.gif



[SIZE=7]HELP [SIZE=1] Gal kas nors žinote ar Panevėžyje galima kur nors atlikti hcg tyrimą, ir kiek jis maždaug gali kainuoti? g.gif
Atsakyti
Laba diena. Vakar lankiausi pas endokrinologus. Atlikti tyrimai progesterono 24.0 ir TTH 0.61. C.d. 25.
Ar čia labai blogi rodikliai, kaip manote? Ačiukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rafaela @ 2005 10 19, 11:44)
Laba diena. Vakar lankiausi pas endokrinologus. Atlikti tyrimai  progesterono 24.0 ir TTH 0.61.    C.d. 25.
Ar čia labai blogi rodikliai, kaip manote? Ačiukas ax.gif


Reikia laboratorijos, kurioje dareisi šiuos tyrimus, normų . Kitaio vertinti tegali preliminariai. Kaip jau n kartų minėjau - kiekviena laboratorija turi savas normas, kurios kartais tarpusavyje tarp lab. ženkliai skiriasi.

Atsakyti
QUOTE(vijo @ 2005 10 19, 10:54)
[SIZE=7]HELP [SIZE=1] Gal kas nors žinote ar Panevėžyje galima kur nors atlikti hcg tyrimą, ir kiek jis maždaug gali kainuoti? g.gif

As darausi Endemike Tulpiu gatveje arba konsultacineje(buvusi vaiku). Konsultacineje pigiau keliais litais ir padaro kitai dienai, o endemike reikia kelias dienas palaukti mirksiukas.gif Gal gali parasyti pas kokia daktare lankaisi? ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 10 19, 11:49)
Reikia laboratorijos, kurioje dareisi šiuos tyrimus,  normų . Kitaio vertinti tegali preliminariai. Kaip jau n kartų minėjau - kiekviena laboratorija turi savas normas, kurios kartais tarpusavyje tarp lab. ženkliai skiriasi.

Hm laborantės klausiau kokios yra normos, ši atsakė progesterono nuo 5.3 iki 86,
TTh norma nuo 0.27- 4.2. Bet deja, man šie skaičiai nieko nesako. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2005 10 19, 12:49)
As darausi Endemike Tulpiu gatveje arba konsultacineje(buvusi vaiku). Konsultacineje pigiau keliais litais ir padaro kitai dienai, o endemike reikia kelias dienas palaukti mirksiukas.gif Gal gali parasyti pas kokia daktare lankaisi? ax.gif  ax.gif


Į "Endemiką" aš skambinausi, tai man sakė, kad daro chbg, ar tai tas pats tyrimas, o lankausi pas rygiečius.
Atsakyti
QUOTE(vijo @ 2005 10 19, 13:07)
Į "Endemiką" aš skambinausi, tai man sakė, kad daro chbg, ar tai tas pats tyrimas, o lankausi pas rygiečius.

Jei tiksliai supratau Rygoje? ax.gif ax.gif O del tyrimo tikslumo negaliu atsakyti ar tai tas pats, atsiprasau blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rafaela @ 2005 10 19, 12:05)
Hm laborantės klausiau kokios yra normos, ši atsakė  progesterono nuo 5.3 iki 86,
TTh norma nuo 0.27- 4.2. Bet deja,  man šie skaičiai nieko nesako.  cry.gif


TTH telpa į normas, bet yra mažokas. Tai reiškia, kad yra rizika, kad jam toliau mažėjant gali atsirasti skydliaukės hiperfunkcija. Esu tikra, kad gydytoja lieps kartoti TTH po kelių mėnesių, gali rekomenduoti pasidaryti skydliaukės hormono tyrimą - LT4.

Progesterono yra, bet galėtų būti daugiau. Pagal jo koncentraciją ovuliacija greičiausiai bus įvykusi. Vien iš progesterono koncentracijos apie ovuliacijos pilnavertiškumą spręsti nevalia - reikalingas echoskopinis folikulo monitoravimas, ovuliacijos sekimas, susidariusi geltonkūnio vertinimas.
Atsakyti
[quote=RositaK,2005 10 18, 17:31]
[Ir dar pamirsau parasyti, kad K. ziurėjo mano gleivyne, siandien 13 c.d., jos storis 8 mm. Kadangi visiskai nesigaudau, paaiškinkite prasau, čia norma ar nukrypimas i kuria nors puse? Beje, ciklas mano ilgas - 33 dienos (apytiksliai).
[/quote]
pastojimui ovuliacijos diena gleivine turi buti nuo 8-12mm, bet prie 8 nelabai manau kas uzsikabintu. Tai reiskia kad apie 15c.d. turi buti apie 12mm
[/quote]


Niu va, buvau pas K. 15 c.d. gleivyne 9 mm (mazoka, bet gal dar paaugs). sad.gif K.Liepe dar ir PRG pasidaryti, nes iatre, kad ovuliacija visai neseniai ivyko. Kazkaip ziurejo skyscius pilve, sake, kad ju nedaug. Tai va, pasidariau PRG, norma (4.9 - 72), pas mane 4.5 (bet juk tik tik pradzia). Kita savaite vel pasidarysiu, paziuresim ar auga. O kai gleivyne mazoka, ka tokiu atveju daro?
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2005 10 17, 15:30)
Neffertite, jeigu tu gersi tik po pusę tabletės Bromkriptino, tai greičiausiai tau nieko nuo jo nebus. aš po tiek geriu ir man nei bloga, nei dar kas. nebent bloga gali būti kelias dienas tik pradėjus gerti, nes organizmas turi priprasti. ir viskas.  smile.gif



Tu teisi. Pirmos dvi dienos - nekokios. Bet siandien jau geriau. Man blogiausia buna is ryto, kai papusryciauju. Veliau jauciuosi normaliai. Kita savaite padidinsiu doze, ziuresim kas tada bus. smile.gif
Atsakyti