Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(femme @ 2005 10 21, 15:51)
Matėt gi mane, ar aš į vyrą panaši, gal man barzda auga blink.gif  g.gif ???


Nu netgi labai nepanaši į vyrą biggrin.gif
Atsakyti
Žodžiu taip - ložnaja trivoga 4u.gif
paskambinau į Narmedą, kurie kaip žinome, daro tyrimus Aids centre...
ŠAUDYT REIKIA TOKIUS LABORANTUS gun_bandana.gif bash.gif box.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif
Testosterono norma 0,06 - 0,82 (o ne 0,082, kaip man sakė)
Taigi mano 0,2 yra pats normaliausias thumbup.gif
Bet dėl policistinių diagnozės tai esu pasimetus g.gif Juk vienas iš požymių yra testosteronas blink.gif
O LH/FSH santykis - 1,7, beveik norma???? g.gif blink.gif
Daivute, reik dalinti LH iš FSH blush2.gif , o ne atimti....., klausiau gydytojos 4u.gif
Atsakyti
Vicky, tavo asmeninė dėžutė pilna, atsakau forume 4u.gif
Nevaikštau aš dabar niekur, esu apsisprendimo procese - pas Miežėnienę į Narmedą, kur ėjau anksčiau, eiti nebenoriu schmoll.gif
Savarankiškai pasikartojau tyrimus Aids centre, ir galvojau, jei bus blogi, eisiu pas Klimą blush2.gif
Bet kažkaip labai mane nuraminai, ir pati matau, kad LH/FSH santykis daug geresnis, nei buvo biggrin.gif
Tik dar reiks pasikartoti progesteroną, nes praeitą ciklą dariaus 1 d. prieš ovuliaciją, tai buvo juokingai mažas doh.gif bet gi netikslu g.gif
Tai jei progesteronas bus tvarkoj, niekur neisiu ir laiminga darysiu lelių nors ir metus 4u.gif
Atsakyti
Femme, metų nelauk, bet pusmetį tikrai gali ramiai daryti lėliuką su tokiais tyrimais biggrin.gif Pamatysi, nereikės ir tiek laukti 4u.gif O aš tave dar pakankinsiu kitą savaitę dėl Seimo reikalų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 10 21, 17:29)
Femme, metų nelauk, bet pusmetį tikrai gali ramiai daryti lėliuką su tokiais tyrimais biggrin.gif Pamatysi, nereikės ir tiek laukti 4u.gif O aš tave dar pakankinsiu kitą savaitę dėl Seimo reikalų tongue.gif


kankinkit budeliai stipriau, iškęsiu, nedejuosiu!!!! pioneer.gif 4u.gif
Atsakyti
Kolibriuke, net liudna pasidare po tavo zinutes... cry.gif Tai jeigu pas mane geltonkunio funkcijos nepakankamumas, mane isgelbes tik stimuliacijos? Bliamba, kaip cia viskas sunku... cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2005 10 21, 17:50)
Kolibriuke, net liudna pasidare po tavo zinutes...  cry.gif  Tai jeigu pas mane geltonkunio funkcijos nepakankamumas, mane isgelbes tik stimuliacijos? Bliamba, kaip cia viskas sunku...  cry.gif  cry.gif  cry.gif


Jeigu yra tik geltonkūnio funkcijos nepakankamumas, tai užteks po ovuliacijos iki ciklo pabaigos gerti dufastoną. Vienintelė sąlyga - normaliai vykstanti ovuliacija. Jeigu ovuliacija nevyksta, geltonkūnis visiškai nesudaro. Tuomet jau bus reikalingos stimuliacijos, kad ta ovuliacija vyktų.
Ar aiškiai paaiškinau? wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena. Kaip jūs pakomentuotumėt :
PRL 234 ( Norma 127-637)
T 1.17 ( 0.22-2.9)
DHEAS 116 (98.8-340)
SHBG 85.2 ( 26- 110)
LH 1.37 (0.38-5.9)

Išanksto ačiukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 10 21, 18:19)
Jeigu yra tik geltonkūnio funkcijos nepakankamumas, tai užteks po ovuliacijos iki ciklo pabaigos gerti dufastoną. Vienintelė sąlyga - normaliai vykstanti ovuliacija. Jeigu ovuliacija nevyksta, geltonkūnis visiškai nesudaro. Tuomet jau bus reikalingos stimuliacijos, kad ta ovuliacija vyktų.
Ar aiškiai paaiškinau?  wub.gif  4u.gif



Taip, zuika, dabar tikrai daug aiskiau pasidare. wub.gif Siandien vel pakartojau PRG, po pietu vyras turetu pasiimti atsakyma. Nezinau kodel, bet turiu kazkokia nuojauta, kad ovuliacija vis gi buvo, tik veliau, nei mane gydytojas. Ji buvo nakti, pries pat apsilankyma pas gydytoja. Tiesiog jauciu tai. Na, bet kokiu atveju, PRG siandien parodys. Laikykite kumsciuikus uz mane, t.y. uz mao PRG. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rafaela @ 2005 10 24, 13:34)
Laba diena.  Kaip jūs pakomentuotumėt  :
PRL 234 ( Norma 127-637)
T  1.17 ( 0.22-2.9)
DHEAS 116 (98.8-340)
SHBG  85.2 ( 26- 110)
LH        1.37 (0.38-5.9)
 
Išanksto ačiukas ax.gif


Komentuoti neapsiimu, pagal parašymą atrodo viskas normoj, tik va man kyla klausimas, kam daryti LH tyrimą, nedarant FSH? g.gif Juk tik santykis tarp jų gali ką nors parodyti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 10 21, 18:19)
Jeigu yra tik geltonkūnio funkcijos nepakankamumas, tai užteks po ovuliacijos iki ciklo pabaigos gerti dufastoną. Vienintelė sąlyga - normaliai vykstanti ovuliacija. Jeigu ovuliacija nevyksta, geltonkūnis visiškai nesudaro. Tuomet jau bus reikalingos stimuliacijos, kad ta ovuliacija vyktų.
Ar aiškiai paaiškinau?  wub.gif  4u.gif



Taip, zuika, dabar tikrai daug aiskiau pasidare. wub.gif Siandien vel pakartojau PRG, po pietu vyras turetu pasiimti atsakyma. Nezinau kodel, bet turiu kazkokia nuojauta, kad ovuliacija vis gi buvo, tik veliau, nei mane gydytojas. Ji buvo nakti, pries pat apsilankyma pas gydytoja. Tiesiog jauciu tai. Na, bet kokiu atveju, PRG siandien parodys. Laikykite kumsciuikus uz mane, t.y. uz mao PRG. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2005 10 24, 13:42)
Taip, zuika, dabar tikrai daug aiskiau pasidare.  wub.gif  Siandien vel pakartojau PRG, po pietu vyras turetu pasiimti atsakyma. Nezinau kodel, bet turiu kazkokia nuojauta, kad ovuliacija vis gi buvo, tik veliau, nei mane gydytojas. Ji buvo nakti, pries pat apsilankyma pas gydytoja. Tiesiog jauciu tai. Na, bet kokiu atveju, PRG siandien parodys. Laikykite kumsciuikus uz mane, t.y. uz mao PRG. smile.gif  4u.gif


Būk didelis kaip tikras vyras, Neffertitės progesterone thumbup.gif
laikom kumštukus drinks_cheers.gif
Atsakyti