Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai

tęsiam nuo voodoo egregoro.
Atsakyti
unsure.gif man buvo didelis prakeiksmas dėl na negaliu sakyti ,tai Judita Vilis per tris atėjimus nušlavė viską,kitos spalvos dabar lyg kupra nukrito
Aš tikiu kad yra bloga akis kuri netik didelius ir mažus, bet net gyvūnėlius nužiūri
Dabar moku apsisaugoti doh.gif
Atsakyti
o yra kazkoks siaip primityvus apsisaugojimas nuo nuziurejimu , dirbu toki darba, kur mane mato daug zmoniu... iir tikrai zn ,kad ne visiems jiems patinku verysad.gif matau, kad yra piktu zvilgsniu ir pavydo , o is sito gali kilti ir nuziurejimai... nes buna pareinu is darbo kaip issciulpta, bet ne nuo darbo kruvio ,bet gal cia vampyrizmas koks g.gif
Atsakyti
Nuo nuziurejimo kenciu ir as nuo vaikystes. Mama gelbedavo tokiu budu: desine ranka imdavo siek tiek paprastos druskos ir aplink mane padarydavo tris ratus (nuo galvos iki koju) ir tada ta druska sudegindavo. Palengvedavo po keliu minuciu.
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 03 23, 12:04)
o yra kazkoks siaip primityvus apsisaugojimas nuo nuziurejimu , dirbu toki darba, kur mane mato daug zmoniu... iir tikrai zn ,kad ne visiems jiems patinku  verysad.gif matau, kad yra piktu zvilgsniu ir pavydo , o is sito gali kilti ir nuziurejimai... nes buna pareinu is darbo kaip issciulpta, bet ne nuo darbo kruvio ,bet gal cia vampyrizmas koks g.gif


Na,jei skaitei,V. Zeland knygas ( 3 pakopa),tai ten raso, ir apie apsaugini apvalkala.Gal verta pabandyti? mirksiukas.gif
Atsakyti
skaiciau smile.gif o jis padeda ? Ugnė, gal esi isbandziusi ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 03 24, 15:26)
skaiciau smile.gif o jis padeda ? Ugnė, gal esi isbandziusi ? bigsmile.gif


Taip,tai darau daznai smile.gif Kiek tiksliai padeda,negaliu teigti,taciau,kad kazkiek padeda,tai manau taip.Man galvos skausma nueme,dar beatliekant pratimus,tai manau,kad kazkoki poveiki turi.O dazniau pasitreniravus,atsiranda vis nauji pojuciai.O ir laiko,praktiskai nedaug teuzima,gal 2-3 min. smile.gif
Atsakyti
Reiks tada dar pasiskaityti 3 knygos pradzia ir bandyti praktikuoti , neskai skaiciau bet prameciau akim ir neisigilinau i praktikas blush2.gif
Atsakyti
Gal ne i tema, bet dabar taip galvoju, jeigu tas, kas musu viduje, tas ir isoreje, tai ar mes nesam patys savo spastuose? Jei savyje kaupiam Sviesa ir ja spinduliuojam, ar turim bijoti nuziurejimu? O gal tie nuziurejimai tik musu baimiu atspindziai ir padariniai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapkrituke @ 2009 03 25, 14:37)
Gal ne i tema, bet dabar taip galvoju, jeigu tas, kas musu viduje, tas ir isoreje, tai ar mes nesam patys savo spastuose? Jei savyje kaupiam Sviesa ir ja spinduliuojam, ar turim bijoti nuziurejimu? O gal tie nuziurejimai tik musu baimiu atspindziai ir padariniai?  g.gif

drinks_cheers.gif labai į temą sakyčiau .Čia beveik visi ko gero "nužiūrėti" ir sapalioja ką ir kur skaityti.Nesakau , kad taip nebūna,bet kartais čia tiek daug ir tuščiai plepama...reikia tikėti savimi,savo apsauga,sėkme ir t.t..juk kiek daug tiesiog patys prisidejuoja,prisikalba ir tokiu būdu prisišaukia bėdų bėdeliu ,o paskui sako -"nužiūrėjo" biggrin.gif Ne tik išorę ,namus reikia valyti , kad visokių dūšelių neprisiveistų,bet ir savo vidų .
Atsakyti
QUOTE(daktaryteL. @ 2009 03 16, 14:35)
unsure.gif man buvo didelis prakeiksmas dėl na negaliu sakyti ,tai Judita Vilis per tris atėjimus nušlavė viską,kitos spalvos dabar lyg kupra nukrito
Aš tikiu kad yra bloga akis kuri netik didelius ir mažus, bet net gyvūnėlius nužiūri
Dabar moku apsisaugoti doh.gif



Sveiki, o kur ta Judita Vilis rasti ? gal galima telefona
4u.gif
Atsakyti
QUOTE
einareja,2009 03 25, 18:57]
Čia beveik visi ko gero "nužiūrėti" ir sapalioja ką ir kur skaityti.



SM zmones "nesapalioja",o bendrauja.Ir ne tau spresti,ar tai daryti kazkokias isvadas,kas "nuziuretas" ar pan. cool.gif
Atsakyti