Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai

QUOTE(e_vaida @ 2010 05 11, 19:18)
O to priezastis?


Priežastis? Po tokio palyginimo, jei turi pakankamą jautrumą, o jis būna, jei nesi lyg nevalytas kaminas, praeina noras lankytis bažnyčiose...
Atsakyti
Man tai vistiek subjektyviai skamba. Tiesa, pati nesu lyginus. Bet čia gal pojučių dalykai. Neaišku kaip jaustumeis apsilankius, tarkim, budistų šventykloj ar dar kur. Ar iš visų kur teko buvot išsirtum būtent cerkvę pojučio prasme? Gal kitam kiti maldos namai stipresnį įspūdį paliktų. Nors tikiu kad tai ne tik įspūdžio reikalas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paukšte: 11 gegužės 2010 - 20:39
QUOTE(Paukšte @ 2010 05 11, 20:38)
Man tai vistiek subjektyviai skamba. Tiesa, pati nesu lyginus. Bet čia gal pojučių dalykai. Neaišku kaip jaustumeis apsilankius, tarkim, budistų šventykloj ar dar kur. Ar iš visų kur teko buvot išsirtum būtent cerkvę pojučio prasme? Gal kitam kiti maldos namai stipresnį įspūdį paliktų. Nors tikiu kad tai ne tik įspūdžio reikalas smile.gif


Matai, kai pastovi prie trijų kankinių karsto (ir vos išstovi, nes energijos mėto į šonus), o paskui nueini į visų numylėtąją katedrą, pasijunti ten lyg muziejuje...Cerkvė yra tarsi gyva, o katalikų bažnyčios- lyg muziejai. Va toks skirtumas.
Atsakyti
Bet būtent ši cerkvė ir ši katedra? Ar apskritai? Man šiaip asmeniškai įdomu.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 11, 17:05)
Galiu pasiūlyti nueiti į cerkvę prie Aušros Vartų, pabūti ten bent pusvalandį, o paskui užeiti į šalia esančią Teresės bažnyčią ir palyginti pojūčius.


Gal pati kada lyginot? smile.gif Man irgi įdomu, kur dievas realesnis atrodo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 05 07, 18:10)
o i ka cia kreipiamasi kad atkeretu, pas kunigus ar kur?kazkas vyskta apskutinius 3men, pavargau jau.... gal pasikvietus koki atkeretoja blogiau nebus g.gif

Užsipirkit mišias už save dėl sveikatos ir sėkmės (pusei metų) cerkvėje prie Aušros Vartų, o už priešus (jei tokių turite smile.gif ) uždekit žvakutę prie ikonos "Умягчение злых сердец".
Atsakyti
Jau kiek mane gyvenime prakeikę... Ir atrodo tiems žmonėms nieko nepadariau...
Motina, kaimynė, buvusi uošvienė..... doh.gif
Kaimynė ligonis, bet išrėkė, kad prakeikiu ir tavo vaiką.... (nes neva jai triukšmauja virš galvos, o jai buvo tik 3 m.)... doh.gif
Kartais pagalvoju gal dėl to ir nesiseka... g.gif
O kaip dukrai kaži bus????

Turbūt reiks užeiti į cerkvę.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 12 gegužės 2010 - 09:59
QUOTE(Good_girl @ 2010 05 12, 01:24)
Gal pati kada lyginot? smile.gif Man irgi įdomu, kur dievas realesnis atrodo? smile.gif


Dievas realiausias yra tavo širdy, o ne žmonių statytose bažnyčiose.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 11, 19:05)
Galiu pasiūlyti nueiti į cerkvę prie Aušros Vartų, pabūti ten bent pusvalandį, o paskui užeiti į šalia esančią Teresės bažnyčią ir palyginti pojūčius.


QUOTE(e_vaida @ 2010 05 11, 21:18)
O to priezastis?

1. Stačiatikių kitoks kryžius. Sakoma, kad dėl to kryžiaus cerkvėje labai stipri energetika.
2. Cerkvės, o ypač vienuolynai pastatyti ypatingose vietose. Tie, kas statė, žinojo tas vietas.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2010 05 12, 10:16)
1. Stačiatikių kitoks kryžius. Sakoma, kad dėl to kryžiaus cerkvėje labai stipri energetika.
2. Cerkvės, o ypač vienuolynai pastatyti ypatingose vietose. Tie, kas statė, žinojo tas vietas.


3. Statydami cerkves, architektai laikėsi dieviškosios geometrijos taisyklių.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 12, 11:30)
3. Statydami cerkves, architektai laikėsi dieviškosios geometrijos taisyklių.

Bet tokios turetu but ir gotikines bei kai kurios velesnes baznycios, statytos dar tamplieriu ar ju mokiniu itakoje.
Atsakyti
QUOTE(e_vaida @ 2010 05 12, 11:26)
Bet tokios turetu but ir gotikines bei kai kurios velesnes baznycios, statytos dar tamplieriu ar ju mokiniu itakoje.


Kupolai cerkvėse yra ne šiaip sau.
Atsakyti