Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai

QUOTE(Singerita @ 2010 07 09, 12:40)
O jeigu tas stebuklas taip niekada ir nenutinka, kas tada  unsure.gif Jūs gal turite kažkokių prietarų dėl to, bet nemanau kad kiek kitaip pradėti vaikai yra kitokie.


Labiausiai tai ir liecia fizine sveikata. Dirbtinio apvaisinimo metu pradeti vaikai gali but silpnesnes sveikatos, ar turet didesne tikimybe susirgt kai kuriom ligom, ar didesne galimybe gimt su atitinkamais defektais (gali - tai nereiskia, kad taip ir bus, tiesiog tikimybe tam didesne), nes tada nepraeinama per visus 'naturalius atmetimo barjerus' (motininio ir tevinio organizmu su vaisingumu susijusi sveikata, nestumo eiga, kada ivyksta naturalus persileidimai, genetine zigotos kokybe, imunologiniai suderinamumai ir tt), o tik per dali ju (pvz. paimama dalis tevo spermos - bet tai daroma zmogaus parinkimu, o ne pagal naturalia konkurencija tarp daugelio spermatozoidu, tad ner garantijos kad toje dalyje bus geriausi spermatozoidai ir tt.).

Jei vaikas gime sveikas ir jo raida normali - tai vadinas viskas turetu but ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo e_vaida: 09 liepos 2010 - 11:59
QUOTE(e_vaida @ 2010 07 09, 12:51)
Labiausiai tai ir liecia fizine sveikata.

Tokie pat natūralūs atmetimai ir persileidimai vyksta ir pagalbinėmis priemonėmis pradėtiems vaikams. Organizmas tiesiog atmeta nesveiką embrioną. Bet tema čia ne apie tai, Chiromantė turėjo omeny manau ne fizinę sveikatą.
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 07 09, 12:55)
Tokie pat natūralūs atmetimai ir persileidimai vyksta ir pagalbinėmis priemonėmis pradėtiems vaikams. Organizmas tiesiog atmeta nesveiką embrioną. Bet tema čia ne apie tai, Chiromantė turėjo omeny manau ne fizinę sveikatą.


Psichine sveikata irgi yra susijusi su fizine - dauguma psichiniu ligu - tai vienu ar kitu medziagu disbalansas smegenyse, smegenu pakenkimai, imunologines reakcijos, smegenu reguliacinio mechanizmo sutrikimai, programsavimo sutrikimai ir pan.

Vadinamoji "dvasine" sveikata - kita tema, bet nemanau kad gimimo budas turi tam kazkokia itaka.

Zmones teigiantys apie itaka "dvasinei" sveikatai taip teigia vadovaudamiesi atitinkamu poziuriu - esa Dievo planas tai, kas naturalu, o naturalu tai, kas buvo is seno, o ne sukurta zmogaus, lyg zmogus nebutu viso to (Gamtos) dalis.

Panasios sistemos teigia kad moteris nusvist be vyro negali (daugugelio budistu poziuris gali but panasus, kaip ir krikscioniu- nors pastaruju gal kiek labiau ir uzsleptas), nes ziuri i moteri kaip i visai pasyvu prada (kas yra didelis dogmatizavimas, nes vyras neikunija aktyvaus pradso, o moteris - pasyvaus - jie turi juos abu).
ir tt.
Atsakyti
šiaip palietei įdomią temą, tik aš neišskirčiau moters. ar tu domėjaisi kada krowlio seksualine magija?
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 07 09, 13:51)
šiaip palietei įdomią temą, tik aš neišskirčiau moters. ar tu domėjaisi kada krowlio seksualine magija?


Netiesiogiai Crowle'o.
Tai yra naudojama placiau, ne tik O.T.O. sistemoje, nors gal kalbam apie kiek skirtingus dalykus (skaiciau ir apie DAO-istu atsakas ir apie atitinkamas tantros praktikas - visos sistemos pakankamai ezoterines ir uzdaros, tad ka pavyksta rast knygose yra tik aisbergo virsune ir primityvoki, arba smarkiai uzkoduoti aprasymai geriausiu atveju).

Norint atlikt rimtus dalykus yra reikalingas rimtas ir pastovus partneris (ar partnere), o taip pat mokytojas (ar mokytoja), ar bent jau patikima, pilnai aprasyta ir suprasta (!) informacija.

Taip vadinamas 'nusvitimas' gali but letalus dalykas kunui ir fizinei egzistencijai, jei nezinoma ka to proceso metu daryt.
Atsakyti
man tiesiog buvo įdomu ar tu domėjaisi ir ką apie tai manai, aš neprašiau info šiuo klausimu, nes žinau pakankamai. gal tiksliau mane domina ne nušvytimas, o galimybės atsirandančios per tai ir ar kažkam yra pavykę praktiškai to pasiekti.
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 07 09, 14:58)
man tiesiog buvo įdomu ar tu domėjaisi ir ką apie tai manai, aš neprašiau info šiuo klausimu, nes žinau pakankamai. gal tiksliau mane domina ne nušvytimas, o galimybės atsirandančios per tai ir ar kažkam yra pavykę praktiškai to pasiekti.

As info ir nerasiau. Tik bendrus bruozus.
Kazkam turi but pavyke, nes antraip sistemu nebutu.
Mane irgi labai domina praktiniai metodai, nes teorija - ir lieka teorija ir svarstymu.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2010 07 08, 17:42)
Kam reikia užkalbėjimų, galiu parašyti AŽ. ax.gif

Ant Lopaičių piliakalnio yra Vaisingumo akmuo. Ne vienai įvyko stebuklas ant jo pasėdėjus...

Ikonų stebuklai
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2010 07 11, 20:06)

Geras, gyvenu šalia šitos cerkvės ir nežinojau blink.gif Galiu eiti kiekvieną dieną melstis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2010 07 11, 20:06)

o ar katalikas gali eiti melstis į stačiatikių bažnyčią? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tobula @ 2010 07 11, 21:55)
o ar katalikas gali eiti melstis į stačiatikių bažnyčią? blush2.gif

Žinoma. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tobula @ 2010 07 11, 20:55)
o ar katalikas gali eiti melstis į stačiatikių bažnyčią? blush2.gif

taigi tie patys krikscionys. mirksiukas.gif
Atsakyti