Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai

QUOTE(Skaiiistė @ 2010 10 24, 20:54)
Galite medituoti sakydama vos kelis žodžius,tarkim.....Nuo dabar aš būsiu laiminga,nuo dabar aš būsiu laiminga,nuo dabar aš būsiu laiminga.  Tiek ir tereikia. darykite tai ką širdis liepia. smile.gif


Manyčiau geresnis variantas būtų toks:
Dėkoju tau, Dieve, kad aš viską turiu, ko man reikia, kad esu sveika, graži ir laiminga.
Atsakyti
Labai ačiū visoms už patarimus, manau iš dalies Jūs esate teisios, bet kartais kai žmonės man pačiai pasako, kad atrodau neigiamas žmogus, tai nenuteikia kažkaip teigiamai. Taip, esu sveika, jauna, sau atrodai graži, stilinga...skaičiau nemažai knygų apie bendravimą su žmonėmis, bet vis tiek esu šiek tiek užsidariusi. Žinoma, surašiau nemažai neigiamų dalykų, bet turbūt teigiamų daugiau galėčiau prirašyti smile.gif smile.gif
Atsakyti
O jeigu esi kazkieno uzkalbetas ar nuziuretas is kur tai zinoti? ar yra jausmas koks? be to kad kas nors vyksta ne taip pvz sveikata nepaaiskinama ar siaip kas nesiseka..
Atsakyti
Laba diena, mergytes, mamytes!!!

Ieskau ne burejos, bet uzkalbetojos is nuotraukos meiles burtams atlikti, kad padetu man su vyru,Kad jis manes napaliktu!! Gal pradesit sakyti, na jei jau isejo-tai neverta, tegul einA. Taciau situacija biski kitokia: jis nera isejes, bet yra lengvai paveikiamas kitu zmoniu nuomones ir matau, kad atsirado zmoniu, norinciu mus isskirti. verysad.gif
Todel ieskau uzkalbetojos, kad tiesiog sutvirtintu musu santykius...
Labai prasau, parasykit, jei klp ar klp apskrityje tokia pazystat!!!

Atsakyti
QUOTE(dzessika @ 2010 11 06, 04:19)
Laba diena, mergytes, mamytes!!!

Ieskau ne burejos, bet uzkalbetojos is nuotraukos meiles burtams atlikti, kad padetu man su vyru,Kad jis manes napaliktu!! Gal pradesit sakyti, na jei jau isejo-tai neverta, tegul einA. Taciau situacija biski kitokia: jis nera isejes, bet yra lengvai paveikiamas kitu zmoniu nuomones ir matau, kad atsirado zmoniu, norinciu mus isskirti.  verysad.gif
Todel ieskau uzkalbetojos, kad tiesiog sutvirtintu musu santykius...
Labai prasau, parasykit, jei klp ar klp apskrityje tokia pazystat!!!

Kažin ar rasi Lietuvoj g.gif Tik pinigus išmesi veltui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzessika @ 2010 11 06, 04:19)
Laba diena, mergytes, mamytes!!!

Ieskau ne burejos, bet uzkalbetojos is nuotraukos meiles burtams atlikti, kad padetu man su vyru,Kad jis manes napaliktu!! Gal pradesit sakyti, na jei jau isejo-tai neverta, tegul einA. Taciau situacija biski kitokia: jis nera isejes, bet yra lengvai paveikiamas kitu zmoniu nuomones ir matau, kad atsirado zmoniu, norinciu mus isskirti.  verysad.gif
Todel ieskau uzkalbetojos, kad tiesiog sutvirtintu musu santykius...
Labai prasau, parasykit, jei klp ar klp apskrityje tokia pazystat!!!

nepatarciau to daryti...mano nuomone, jei vyras nores su jumis buti, jokie bandymai jus isskirti neisskirs. o jei vyras nores pabegti, tai hm...Ar bus gera gyventi su vyru, kuri prisirisote ir kuris buna ne laisva valia?
Atsakyti
QUOTE(dzessika @ 2010 11 06, 05:19)
Laba diena, mergytes, mamytes!!!

Ieskau ne burejos, bet uzkalbetojos is nuotraukos meiles burtams atlikti, kad padetu man su vyru,Kad jis manes napaliktu!! Gal pradesit sakyti, na jei jau isejo-tai neverta, tegul einA. Taciau situacija biski kitokia: jis nera isejes, bet yra lengvai paveikiamas kitu zmoniu nuomones ir matau, kad atsirado zmoniu, norinciu mus isskirti.  verysad.gif
Todel ieskau uzkalbetojos, kad tiesiog sutvirtintu musu santykius...
Labai prasau, parasykit, jei klp ar klp apskrityje tokia pazystat!!!


Manau, reikia ne meilės burtų, o kad kokia geresnė būrėja "apvalytų" jį, nes visko būna, gal žmogus yra taip apvarytas visokiais brūdais- magija, prakeikimais ir pan- dėl to ir nori skirtis. Bet ko ko, tai meilės burtų nepateisinu! Viskas turi grįžtamąją galią, gal ne jus kentėsite, bet artimi žmonės ar vaikai/ anūkai.
Atsakyti
Sveikos. Reikia man patarimo. Pries pora menesiu isgirdau viena dalyka apie serbu filma, kuriame moteris pagimdo kudiki, tada ji vos gimusi "akuseris" isszagina, neisivaizduoju ar toks mazas kudikis gali likt gyvas po tokios egzekucijos. Buvau smarkiai sokiruota, verkiau ilgai ir neiskentus savo pikti ir pacius blogiausius linkejimus issiuntinejau visiems pedofilams... Siandien vel skaitau apie nukankintus kudikius, nuzudytus ir verkiu ir pikta (ir kaip man tokie straipsniai po akimis papuola). Norisi prakeiksmais svaidytis, bet sese sudraude, nes sako prakeiksmas grizta prakeikusiojo vaikams... Dabar taip bijau... O jeigu taip ir bus... Ka man dabar daryt... Zinau, kad reik ziuret ka sneki ir kaip sneki, bet del sito reikalo beveik nesigailejau... Bet netikiu, kad mano kvailes linkejimas, gali kam zala padaryt.
Be to, manau, kad atgal jis jau smoge. Mociutei insultas, teciui infarktas...
Nezinau, pakomentuokit mano situacija. Norit teiskit,jei galit-patarkit...
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Murlyka @ 2010 11 18, 15:36)
Sveikos. Reikia man patarimo. Pries pora menesiu isgirdau viena dalyka apie serbu filma, kuriame moteris pagimdo kudiki, tada ji vos gimusi "akuseris" isszagina, neisivaizduoju ar toks mazas kudikis gali likt gyvas po tokios egzekucijos. Buvau smarkiai sokiruota, verkiau ilgai ir neiskentus savo pikti ir pacius blogiausius linkejimus issiuntinejau visiems pedofilams... Siandien vel skaitau apie nukankintus kudikius, nuzudytus ir verkiu ir pikta (ir kaip man tokie straipsniai po akimis papuola). Norisi prakeiksmais svaidytis, bet sese sudraude, nes sako prakeiksmas grizta prakeikusiojo vaikams... Dabar taip bijau... O jeigu taip ir bus... Ka man dabar daryt... Zinau, kad reik ziuret ka sneki ir kaip sneki, bet del sito reikalo beveik nesigailejau... Bet netikiu, kad mano kvailes linkejimas, gali kam zala padaryt.
Be to, manau, kad atgal jis jau smoge. Mociutei insultas, teciui infarktas...
Nezinau, pakomentuokit mano situacija. Norit teiskit,jei galit-patarkit...
Aciu.


Močiutė ir tėtis tiesiog serga savomis ligomis...
O tau patarčiau padaryti atgailą.
Atsakyti
QUOTE(dzessika @ 2010 11 06, 05:19)
Laba diena, mergytes, mamytes!!!

Ieskau ne burejos, bet uzkalbetojos is nuotraukos meiles burtams atlikti, kad padetu man su vyru,Kad jis manes napaliktu!! Gal pradesit sakyti, na jei jau isejo-tai neverta, tegul einA. Taciau situacija biski kitokia: jis nera isejes, bet yra lengvai paveikiamas kitu zmoniu nuomones ir matau, kad atsirado zmoniu, norinciu mus isskirti.  verysad.gif
Todel ieskau uzkalbetojos, kad tiesiog sutvirtintu musu santykius...
Labai prasau, parasykit, jei klp ar klp apskrityje tokia pazystat!!!


Nezinau ar pades, bet esu skaiciusi.
Pagal feng sui, nuo duru atsistojus reikia pamatyti pati paskutini desini buto kampa. Jis atsakingas uz meile namuose. Gal ten visokiu nesamoniu prikrauta? Ten turi buti svaru ir padeta koks meiles akmuo ar sirdele, ar dvi gulbes ir pan. Kas tiksliai turi buti nezinau.
Dar vyra galima pagirdyti svestu vandeniu. I koki gerima ipilti.
Bute labai gerai, kai nieko nera, namus apvalyti giesmiu garsais. Per google galima rasti giesmes mp3.
Druskinu vandeniu isplauti visus namus,kalbeti, kad visi nesutarimai issiplautu is namu, o pasluoste ismesti i konteineri. Negalima, kai mesi, atsisukti ir kalbeti su niekuo, kai mesi pasluoste,o tik uzdarius namu duris, nes vel viska parsinesi atgal. Galima ir pasluoste ismesti kryzkeleje, o ne konteineryje. Vandeni taip pat reikia ispilti i zeme. Geriau is namu isejus eiti i desine puse, ir ispilti i zeme kryzeliu.
Dar svarbu niekam apie tai nesakyti, tiesiog pamirsti.
O siaip, naturalai, tai reikia buti gal labiau seksualesniai, nes vyrai galvoja kita galvute. Skaniau pagaminti valgyti, uzdegti zvakute. Pabuti gudresniai, padaryti masaziuka... Sukelti svelnu pavyda, pasitemti. Labiau sypsotis, o gal atvirksciai svelniai atitolti, nekreipti demesio. TURET BENDRU INTERESU. Moteris turi buti gudri.
Atsakyti
Sveikos,

Kreipiuosi su prasymu. Gal zinote koki uzkalbejima ar rituala, kuris padetu apsisaugoti nuo bloga linkincio zmogaus? Cerkveje uzdegiau zvakute uz ji, pasimeldziau. Daugiau nebezinau ko girebtis.
Ar yra budas nukreipti to zmogaus blogas mintis nuo mano artimuju?

Aciu
Atsakyti
na nezinau ar cia rasau kur reikia.10 metu negalime su vyru susilaukti vaiku,viskas isbandyta.tai paskutiniu metu galvoju ar kas manes neuzkerejo ,nenuziurejo,ar nesu tevu kokia karma.Nesu bloga bet jauciu pykti kodel man nesiseka pastoti,po to gailesti sau.galvoju gal kokia zvakute i baznycia nunest uzdegti.,kad lengviau butu
Atsakyti