Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniai nuo saulės.

Tęsiame toliau! cool.gif

user posted image
user posted image

Sena tema.
Atsakyti
as kiekvienais metais perku po vienus ray ban akinius nuo saules. man jei patys stilingiausi ir graziausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marijanazo @ 2009 04 06, 15:13)
as kiekvienais metais perku po vienus ray ban akinius nuo saules. man jei patys stilingiausi ir graziausi smile.gif


Ir kiek ju jau prisikaupei ? biggrin.gif
Atsakyti
Aš prėjusią vasarą irgi nusipirkau, bet šiemet nebenešiosiu, pamaniau, kad nebetinka man jie biggrin.gif reikės dairytis kitų ax.gif
Atsakyti
o as turiu pora polaroid akiniu..bet noriu ray ban smile.gif
Atsakyti
o kuo jie tokie ipatingi blush-anim-cl.gif ?
Atsakyti
QUOTE(ugniukas @ 2009 04 06, 18:25)
o kuo jie tokie ipatingi blush-anim-cl.gif ?

Stilingi smile.gif

Bet man asmeniškai patinka klasika. O jie tokie įvairių formų, dauguma vos ne sportiniai, daugiausia laisvalaikiui. na aš ir buvau jais susigundžius, bet atsisakiau 4u.gif
Atsakyti
Mano trokstamiausi vis dar yra Ray ban Wayfarer bigsmile.gif
Atsakyti
As beveik kasmet perku naujus,nes pamatau vis grazesnius biggrin.gif
Atsakyti
o kur Vilniuje galima rasti Ray Ban'u spalvotais rėmeliais ? Kiek mačiau tai tik juodi visur.
Atsakyti
QUOTE(Avetra @ 2009 04 07, 11:48)
o kur Vilniuje galima rasti Ray Ban'u spalvotais rėmeliais ? Kiek mačiau tai tik juodi visur.

nezinau kur Vilniuje, bet Ebay ju pilna visokiausiu spalvu smile.gif
as pirkau uzpernai, ju buvo tada dar visai mazai ir dar pernai buvo imanoma su jais vaikscioti, na bet si sezona jau ju visur pilna, puse miesto nesios verysad.gif
Atsakyti
pernai nesiojau tuos klasikinio tipo, tik polaroidus. Bet si sezona tikrai nebenesiosiu, nes Petruskei pareklamavus, puse miesto tokiais vaikscios cool.gif . Issitrauksiu nebemadingus, bet su geru filtru tongue.gif
Atsakyti