Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniai nuo saulės.

sveikutes 4u.gif
vakar praktiskai visus akinius optikoje issimtavau lotuliukas.gif ykyri klijante ax.gif gerai kad pazystama dirbo,tai labai kantri su manimi buvo lotuliukas.gif aky trauke keletas bet issirinkau siuos,nes idealiai tiko smile.gif JUST CAVALLI model JC12S color 443
user posted image
user posted image
user posted image
o cia praitu metu mano akiniai smile.gif Calvin Klein model cK2065S Color 244
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SERPIENTE: 15 gegužės 2009 - 11:37
nepatiko. negrazi man forma ir nepatinka, kad logo didelis uzkaltas
Atsakyti
skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
tokius parsisiunciau
Atsakyti
QUOTE(SERPIENTE @ 2009 05 15, 13:02)
skonio reikalas  mirksiukas.gif

Logo man nemaiso, forma ne mano.. Kiekmokejot jei nepaslaptis?
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2009 05 15, 17:09)
Logo man nemaiso, forma ne mano.. Kiekmokejot jei nepaslaptis?

del formos nesiginciju,cia kasdieniniai akiniai.pas mane stilius nera issaukiantis,taigi ir akinius pirkausi neissaukiancius.dar vieni tos pacios firmos aukso spalvos remeliais man tiko,bet kadangi geltonos spalvos aukso papuosalus labai retai nesioju,tuomet jie atkrito,taip pat atkrito visokie su blizguciais,kristaliukais.rudu taip pat nenorejau,nes jau vienus turiu.pagrindiniai kriterijai buvo kad tiktu prie kasdiedinio stiliaus,butu patogus vairavimui,gerai apsaugotu nuo uv spinduliu(cia kur as gyvenu yra labai sauleta kiaurus metus)kaina su nuolaida 130€
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 05 15, 09:56)
nepatinka, kad logo didelis uzkaltas


Pritariu, man irgi vienas is kriteriju. Tas pats, kas nesioti drabuzi su ryskiu uzrasu pvz. D&G prieky ar nugaroj.
Atsakyti
QUOTE(SERPIENTE @ 2009 05 15, 19:54)
atkrito visokie su blizguciais,kristaliukais


Ir situ nemegstu
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2009 05 15, 11:06)
Mergaites, gal galit patarti kur Vilniuje galima nusipirkti gerus firminius akinius nuo saules, uz 200-300 lt ?
ar cia labai jau daug noriu? sad.gif

Optikos pasaulio pardutuvese daba 30-35proc.nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(cognac @ 2009 04 21, 11:48)
laukiu parkeliaujant tokiu  rolleyes.gif

user posted image


wub.gif
QUOTE(fishke @ 2009 05 08, 11:34)

grazus
Atsakyti
Labas, gal kuri galetu pakonsultuoti, kaip per ebay galeciau sau tokius akinukus atsisiusti. Buciau labai dekijga Jums.smile.gif
http://cgi.ebay.com/...5...93:7|294:50
Atsakyti
Kai aš ieškojau akinių, tai vos ne metus užtrukau, nieks netiko man. Bet kai radau, tai iki šiol saugau kaip savo akį. Nes nežinia, kada vėl atrasiu tokius, kad tiktų smile.gif
Atsakyti