Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniai nuo saulės.

QUOTE(SKristina @ 2010 02 11, 10:33)
pirmieji grazus thumbup.gif kokia kaina?

Per ispardavima 10$ JAV internetinej pardej. ax.gif
Atsakyti
aš noriu didelių, museliškų ax.gif akinių.. rolleyes.gif kai parduosiu naujuosius, kurie neprigijo man(aš prie akinių turiu priprast, kad juos nešiočiau), tai pirksiu didelius apvalokus arba kvadratinius.buvau parduotuvėse, mango vieni visai patiko, bet gal net per maži pasirodė man jie.. doh.gif kur dar būūna didelių akinių? atmetus visas zaras, bershkas ir mango.optikose dažniausiai klasikiniai modeliai.. rolleyes.gif
Atsakyti
as ir noreciau tokiu beveik keturkampu,dideliu... buvau karta netycia maximoj nusipirkus uz 10lt,nu toookie grazus,taaaip man patiko wub.gif ir suluzo netiketai,kuriuos net tris vasaras nesiojau blush2.gif
Atsakyti
O kaip tokie g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 02 28, 11:49)
O kaip tokie g.gif
user posted image

labai neskoningi unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Bittersweet @ 2009 10 03, 15:34)

bigsmile.gif kokie mieli!
Atsakyti
QUOTE(Prestige @ 2010 02 28, 12:52)
labai neskoningi unsure.gif

Dekoju uz nuomone 4u.gif
Vis svarstau ar dar gali buti nesiojami g.gif Pirkti senei, moketa ziauriai daug, tai dar gaila visai nurasyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 02 28, 12:49)
O kaip tokie g.gif
user posted image


O mano manymu jie visai nieko. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(r8t8l18k3 @ 2010 02 27, 20:42)
aš noriu didelių, museliškų  ax.gif  akinių..  rolleyes.gif  kai parduosiu naujuosius, kurie neprigijo man(aš prie akinių turiu priprast, kad juos nešiočiau), tai pirksiu didelius apvalokus arba kvadratinius.buvau parduotuvėse, mango vieni visai patiko, bet gal net per maži pasirodė man jie..  doh.gif  kur dar būūna didelių akinių? atmetus visas zaras, bershkas ir mango.optikose dažniausiai klasikiniai modeliai..  rolleyes.gif


optikos pasaulis maciau graziu dideliu akiniu ir su gera apsauga nuo saules. smile.gif
Atsakyti
o kainos kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 02 28, 11:49)
O kaip tokie g.gif
user posted image

simpatiski
Atsakyti
QUOTE(Kap- @ 2010 03 01, 16:39)
Logrima, man rodos tokie prieš kokius 2 metus madingi buvo..smile.gif

Pries pora metu buvo madingi dideli plonu metaliniu remu, o plastikiniu remu siu metu tendencija.
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 02 28, 13:06)
Dekoju uz nuomone 4u.gif
Vis svarstau ar dar gali buti nesiojami g.gif Pirkti senei, moketa ziauriai daug, tai dar gaila visai nurasyti unsure.gif

O man jie visai nieko 4u.gif Jeigu tinka,tai drasiai zenk saules pasitykti mirksiukas.gif biggrin.gif
QUOTE(Prestige @ 2010 02 28, 12:52)
labai neskoningi unsure.gif

Neskoningi? g.gif
Pirma karta isgirdau,kad Dior kuria neskoningus akinius laugh.gif
QUOTE(Logrima @ 2010 02 28, 14:14)
Šia vasara madingi dideliu plastikiniu rėmu akiniai, taip vadinami "musiški", užapvalinti tokio tipoarba drugelio forma
dideli kvadratai irgi madoj

Visi jusu isvardinti,jau buvo madingi ir pries 2 metus ir dar pernais metais,ar cia viskas madinga ka pas jus galima nupirkti? biggrin.gif


2010 madingiausieji smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 02 kovo 2010 - 01:25