Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniai nuo saulės.

QUOTE(Logrima @ 2010 03 01, 17:04)
Pries pora metu buvo madingi dideli plonu metaliniu remu, o plastikiniu remu siu metu tendencija.


Jūs ką, juokaujat? Prieš porą metų pirkau tokius akinius kaip jūsų reklamuoti ir jaučiaus super stilinga, nes ir Jolie ir Bechem ir kitos ikonos tokius nešiojo. smile.gif Žinoma, nebent jūs kalbat apie madą Lietuvoje..
Atsakyti
user posted image
man irgi aviatoriai labai patinka, va situ ray ban dabar laukiu smile.gif
Atsakyti
as neseniai nusipirkau escada akinukus su 55% nuolaida, mat drauge prirode, kad Optio salonuose dbr ispardavimai. Ir dar gavau ju lojalumo kortele. siaip akcijos metu nuolaida 50%, bet papildomai dar 5% jeigu atsispausdin kupona http://www.optio.lt/index.php?id=888
Atsakyti
QUOTE(editule* @ 2010 03 12, 14:32)
as neseniai nusipirkau escada akinukus su 55% nuolaida, mat drauge prirode, kad Optio salonuose dbr ispardavimai. Ir dar gavau ju lojalumo kortele. siaip akcijos metu nuolaida 50%, bet papildomai dar 5% jeigu atsispausdin kupona http://www.optio.lt/index.php?id=888


Tai gal pati ten dirbi, kad taip ta Optio reklamuoji visuose forumuose apie akinius. Kiek teko apsilankyti, tai tik seniena isparduoda, del to ir nuolaidas daro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Anita @ 2010 03 12, 16:44)
Tai gal pati ten dirbi, kad taip ta Optio reklamuoji visuose forumuose apie akinius. Kiek teko apsilankyti, tai tik seniena isparduoda, del to ir nuolaidas daro doh.gif


Na as pati nesidarbuoju blush2.gif Mano sese darbuojasi ten, bet kalbu ne del to, o tiesiog, kad man patinka optikos aptarnavimas. blush2.gif
Atsakyti
As labai retai nesioju akinius nuo saules ax.gif
Atsakyti
QUOTE(editule* @ 2010 03 12, 16:31)
Na as pati nesidarbuoju  blush2.gif  Mano sese darbuojasi ten, bet kalbu ne del to, o tiesiog, kad man patinka optikos aptarnavimas. blush2.gif

Kas is to kad aptarnavimas geras jei nera is ko rinktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Anita @ 2010 03 13, 11:32)
Kas is to kad aptarnavimas geras jei nera is ko rinktis doh.gif


Taip, išpardavimas toks dalykas, kad gali ir negauti norimos prekes, bet pasinaudoti puikiomis nuolaidomis galima smile.gif aptarnavimas svarbus nebutinai per ispardavimus, as neseniai pradejau nesioti kontaktinius lesius, todel reikejo nemazai informacijos, o OPTIO salone suteike informacija ir "pravede" mokymus, kaip jais naudotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editule* @ 2010 03 13, 23:11)
Taip, išpardavimas toks dalykas, kad gali ir negauti norimos prekes, bet pasinaudoti puikiomis nuolaidomis galima smile.gif aptarnavimas svarbus nebutinai per ispardavimus, as neseniai pradejau nesioti kontaktinius lesius, todel reikejo nemazai informacijos, o OPTIO salone suteike informacija ir "pravede" mokymus, kaip jais naudotis smile.gif

Daugumoj optikuose, kai reikia kazka parduoti, konsultantes yra malonios, bet kai iskyla problema, tada ju zavesys staigiai kazkur dingsta (nesakau butent apie sia optika, o bendrai).
Atsakyti
QUOTE(Legyviel @ 2010 03 08, 20:30)
user posted image
man irgi aviatoriai labai patinka, va situ ray ban dabar laukiu  smile.gif


Jooo, aviatorius ir aš dievinu wub.gif dabar turiu veidrodinius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Anita @ 2010 03 14, 10:45)
Daugumoj optikuose, kai reikia kazka parduoti, konsultantes yra malonios, bet kai iskyla problema, tada ju zavesys staigiai kazkur dingsta (nesakau butent apie sia optika, o bendrai).


nors kazkaip uzsimasciau apie tas senienas, kaip tu pasakei smile.gif
specialiai vakar nuejau i optio ir paziurejau akinius, paskui uzejau dar i kelias kitas optikas. Tai drisciau teigti, kad optio pasiula kaip tik naujesne. gal tau tik pasirode, kad taip, nes siaip dbr apskritai viskas grizta, grizta vel 60-uju mada smile.gif beto kitose optikose kas krito i akis tai visokie apie D&G su svarovskiais ir panasiais, o optio radau (cia kai pati pirkau) grazius, kuklius ir neperkrautus akinius ir uz draugiska kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editule* @ 2010 03 16, 22:10)
nors kazkaip uzsimasciau apie tas senienas, kaip tu pasakei smile.gif
specialiai vakar nuejau i optio ir paziurejau akinius, paskui uzejau dar i kelias kitas optikas. Tai drisciau teigti, kad optio pasiula kaip tik naujesne. gal tau tik pasirode, kad taip, nes siaip dbr apskritai viskas grizta, grizta vel 60-uju mada smile.gif beto kitose optikose kas krito i akis tai visokie apie D&G su svarovskiais ir panasiais, o optio radau (cia kai pati pirkau) grazius, kuklius ir neperkrautus akinius ir uz draugiska kaina smile.gif


Gal jau gana apie tą Optio. Aš irgi ten nieko neradau. Visada apsiperku Optometrijos centre Kaune, ir šįkart ten pirkau skoningus D&G akinius visai be jokių svarovskių su 50 proc. nuolaida.
Atsakyti