Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniai nuo saulės.

QUOTE(Monikutja @ 2009 04 09, 20:31)
va dabar tai tikrai puse lietuvos tures ray banus  biggrin.gif  Gera reklama. Gerai, kad man ju neisiule, nors labai patiko  smile.gif


Labai daug maciau su ray banais. Per tv rode Nijole Pareigyte, tai ir ji su ray banais doh.gif Nauja mada uzpludo ir Lietuva 4u.gif
Atsakyti
praeita vakara visur ray-ban'u ieskojau, bet niekur neradau doh.gif siemet nors ir kaip grazu butu, abejoju, jog pirksiu, jei kas anktras tokius pacius nesios verysad.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

g.gif Gal kuri mergaite yra uzmaciusi panasiu akinuku,tai suteikyte info kur tokius galima isigyti.. blush2.gif
Atsakyti
Pas pirma mergaite nelabai schmoll.gif antri visai ir man patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2009 04 14, 15:41)
praeita vakara visur ray-ban'u ieskojau, bet niekur neradau  doh.gif siemet nors ir kaip grazu butu, abejoju, jog pirksiu, jei kas anktras tokius pacius nesios  verysad.gif

RIMI yra a la ray-ban, 29 lt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cikada7 @ 2009 04 14, 15:21)
Labai daug maciau su ray banais. Per tv rode Nijole Pareigyte, tai ir ji su ray banais doh.gif Nauja mada uzpludo ir Lietuva 4u.gif


bet visai neblogi akinukai, tik kad sau neprisirinkau modelio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mziukas @ 2009 04 15, 10:29)
bet visai neblogi akinukai, tik kad sau neprisirinkau modelio schmoll.gif

gal galite nuotraukyte ideti ,kaip jie atrodo (rai banai)? blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atnala: 16 balandžio 2009 - 18:11
QUOTE(atnala @ 2009 04 16, 20:10)
gal galite nuotraukyte ideti ,kaip jie atrodo (rai banai)? blush2.gif  ax.gif  4u.gif


user posted image

cia tiksliau modelis apie kuri kalbama, siaip ray ban firma turinti daug modeliu
Papildyta:
QUOTE(2006 @ 2009 04 15, 00:39)
RIMI yra a la ray-ban, 29 lt biggrin.gif


biggrin.gif nusipirkau, negalejau nepasiimt pamacius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 04 16, 19:16)
biggrin.gif nusipirkau, negalejau nepasiimt pamacius biggrin.gif

gal galima nuotrauka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(virgiux @ 2009 04 08, 22:16)




Siuper rinkinukas thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2009 04 16, 20:21)
gal galima nuotrauka?  blush2.gif


kad issikroves fotikas, nu ala ray ban'ai, juodais remeliais smile.gif didesni tik
Atsakyti
sveikos,
noriu paklaust patarimo: tikriausiai kvaila uzsisakineti akinius internetu, jei parduoda fizinis asmuo, o ne imone...? Zinau tiksliai, kokiu akiniu noriu, tik Lietuvoje ju nera. Radau skelbima skelbiu.lt, kad gali pristatyt bet kokius internete nusizuretus zymios firmos akinius, pristatymo laikas iki 2 sav.
Atseit reikalingas avansas 200 Lt, galima atnest grynais, bet kas is to, jei ir pamatysiu ta asmeni gyvai, o po keliu savaiciu jis dings su mano avansu blink.gif ?
Gal as per didelele paranojike, man kazkaip labai jau nesaugu...O akiniu tai norisi lotuliukas.gif
Atsakyti