Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsiam prisistatymus...

QUOTE(Aghedo @ 2010 11 05, 21:43)
As kazkada net dirbau tame shopinge (iki mazes gimimo)  biggrin.gif



jei dirbai sopinge tai tikrai bent is matymo turetum but matyta bigsmile.gif smagu tikrai sutikti kaimyniu, retai taip buna lotuliukas.gif , nes dauguma gyvena taip toli...
Atsakyti
Sveikos mamytes ir ne tik. Ar yra gyvenanciu Maidstone? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasssyte @ 2010 11 08, 19:56)
jei dirbai sopinge tai tikrai bent is matymo turetum but matyta  bigsmile.gif  smagu tikrai sutikti kaimyniu, retai taip buna  lotuliukas.gif , nes dauguma gyvena taip toli...

Zinai, mane gatveje atpazinti nesunku: visur su savim tampausi savo maze (ji avatare). Tai jei pamatysi Ciytweste blondine mama su tokia mergyte, zinok, kad cia as lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aghedo @ 2010 11 08, 20:57)
Zinai, mane gatveje atpazinti nesunku: visur su savim tampausi savo maze (ji avatare). Tai jei pamatysi Ciytweste blondine mama su tokia mergyte, zinok, kad cia as  lotuliukas.gif

aghedo, man rodos, as tave praeita savaite Penneys centre maciau su visa seima. mirksiukas.gif maze vezime miegojo wub.gif , kol jus shopinotes.
Atsakyti
QUOTE(kutuliukas @ 2010 11 08, 19:02)
Olandijoje mes dar tik puse meteliu smile.gif , gyvenam gerai, tik ilgimes labai lietuveles, gaila, kad joje gyventi kol kad negalime unsure.gif o jus kiek ilgai jau svetimoje salyje?

4u.gif
ir mes apie puse meteliu, tik lietuvos nelabai ilgimes, gal kiek namu ir draugu... doh.gif nekas jau toj musu lietuvoj, schmoll.gif visai zmonem nesirupina, likusius varo uzsienin... cia, kad ir svetimoj saly, tenka pajusti didesni rupesti, gaila, bet ko gero atgal nebegrisim g.gif ir dirbsim, gyvensim ir vaikus auginsim cia bigsmile.gif
Atsakyti


Lirina, 4u.gif ax.gif sitas egzas baika bus, labiausiai bijau vairavimo dry.gif liko menesis ir grisim clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif as kaip jau ten visu pasiilgau drinks_cheers.gif group.gif butinai susitiksim sunglasses2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lirina @ 2010 11 09, 00:13)
4u.gif
ir mes apie puse meteliu, tik lietuvos nelabai ilgimes, gal kiek namu ir draugu...  doh.gif nekas jau toj musu lietuvoj,  schmoll.gif visai zmonem nesirupina, likusius varo uzsienin... cia, kad ir svetimoj saly, tenka pajusti didesni rupesti, gaila, bet ko gero atgal nebegrisim g.gif  ir dirbsim, gyvensim ir vaikus auginsim cia bigsmile.gif


bet siaubas kiek daug isvaziuoja is Lietuveles
o mano busimasis sumaste grizti i Lietuva doh.gif tikiuosi dar persigalvos,nes su visam vaziuojam du metai lotuliukas.gif tik va beda vasara visus daiktus pargabeno ,grisiu Anglijon net nebus ant ko atsisesti doh.gif kas jam uzplauke nesuprantu tikriausiai smegenis uzspaude kazkas ax.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kadria: 09 lapkričio 2010 - 00:33
QUOTE(Aghedo @ 2010 11 08, 20:57)
Zinai, mane gatveje atpazinti nesunku: visur su savim tampausi savo maze (ji avatare). Tai jei pamatysi Ciytweste blondine mama su tokia mergyte, zinok, kad cia as  lotuliukas.gif



Nu aisku, ieskosiu blondines su mergyte thumbup.gif as irgi jeigu ka blondzinka mirksiukas.gif tik sopinge dazniausiai bunu su vyru arba viena biggrin.gif
zinai gal ir pakalbinciau susitikus, tik net isivaizduoju, kaip tai nuskambetu, labas, ar cia tu mano internetine drauge is supermamu lotuliukas.gif ir net matau, siaubo apimtas akis, jei ten ne tu lotuliukas.gif lotuliukas.gif (tipo kokia manjake)
Atsakyti
QUOTE(juozuke @ 2010 11 08, 21:39)
aghedo, man rodos, as tave praeita savaite Penneys centre maciau su visa seima. mirksiukas.gif  maze vezime miegojo  wub.gif , kol jus shopinotes.

Oi ne, negalejom buti mes Penneys... Mes praeita savaite tik po atostogu is LT sugrizom. Net keista, kad cia yra ir daugiau tokiu seimu kaip mes (turiu galvoje dar ir su paaugle dukra) doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rasssyte @ 2010 11 09, 10:41)
Nu aisku, ieskosiu blondines su mergyte  thumbup.gif  as irgi jeigu ka blondzinka  mirksiukas.gif  tik sopinge dazniausiai bunu su vyru arba viena  biggrin.gif
zinai gal ir pakalbinciau susitikus, tik net isivaizduoju, kaip tai nuskambetu, labas, ar cia tu mano internetine drauge is supermamu  lotuliukas.gif  ir net matau, siaubo apimtas akis, jei ten ne tu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif (tipo kokia manjake)

Zinai, manau uztektu vien ''labas'' ir tada jau butu viskas aisku mirksiukas.gif Mano vyresnele kai isgirsta gatveje kalbant lietuviskai, visada pasisveikina. Smagu ir tiek drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lirina @ 2010 11 09, 00:13)
4u.gif
ir mes apie puse meteliu, tik lietuvos nelabai ilgimes, gal kiek namu ir draugu...  doh.gif nekas jau toj musu lietuvoj,  schmoll.gif visai zmonem nesirupina, likusius varo uzsienin... cia, kad ir svetimoj saly, tenka pajusti didesni rupesti, gaila, bet ko gero atgal nebegrisim g.gif  ir dirbsim, gyvensim ir vaikus auginsim cia bigsmile.gif

tikra tiesa, nieko gero toj lietuvelej, tik seima ir draugai, kuriu labai ilgimes, taciau mes esame su vyru pasimete, nezinom ka cia bedaryti, atrodo norisi gyventi ir dirbti lt, bet siuo metu turime normalius darbus Olandijoje, ir mesti juos ir vel gryzti i skurda nesinori, o su visam pasilikti kazkaip dar negalvojom g.gif , aisku uzsienyje ir nebeuzdirbsim jau tu dideliu pinigeliu, bet vistiek daugiau nei lietuvoj blush2.gif , kartais pagalvojam, kad anksciau reikejo mums isvaziuoti, tada gal butume geriau isitvirtine unsure.gif
Atsakyti
NE I TEMA rasot!!!
Atsakyti
QUOTE(numanreik @ 2010 10 06, 17:48)
sveiki esame ne taip senai atvyke todel liudnoka mums trim mergaitems 9m ir 2m gal kas netoliese lutono butu idomu pabendrauti smile.gif  4u.gif

Labutis
Kaip smagu,kad atsirado mamyciu Lutone!!! 4u.gif
Mes jau cia gyvename du metus ir taip liudna,kad nera su kuo pabendraut. verysad.gif
Turiu dukra 11 metu ir suneli 2 metuku! smile.gif
Tevelis musu dirba,labai uzsiemes,dukra lanko mokykla,o as su suneliu bunam namie.
Butu smagu susipazinti su mamytem ir pabendrauti,taip pat ir vaikuciams butu smagu pazaisti!
Ka gi,linkiu visoms gero ir grazaus savaitgalio!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupce 55 @ 2010 11 12, 15:40)
Labutis
Kaip smagu,kad atsirado mamyciu Lutone!!! 4u.gif
Mes jau cia gyvename du metus ir taip liudna,kad nera su kuo pabendraut. verysad.gif
Turiu dukra 11 metu ir suneli 2 metuku!  smile.gif
Tevelis musu dirba,labai uzsiemes,dukra lanko mokykla,o as su suneliu bunam namie.
Butu smagu susipazinti su mamytem ir pabendrauti,taip pat ir vaikuciams butu smagu pazaisti!
Ka gi,linkiu visoms gero ir grazaus savaitgalio!!!  thumbup.gif

smile.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(numanreik @ 2010 11 12, 18:38)

sveiki malonu ir man ax.gif nes mes neseniai atvykom todel tu pazystamu ir nera schmoll.gif butu malonu pabendrauti mirksiukas.gif
Atsakyti