Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsiam prisistatymus...

QUOTE(sweetypie @ 2011 03 12, 01:09)
sveiki.
as gyvenu netoli harrow.


4u.gif netoli? labai smagu. smile.gif O kur tiksliau?
Atsakyti
QUOTE(cuoliukė @ 2011 03 07, 16:55)
sveikutes 4u.gif gyvenu Ipswiche salia Lituanicos parduotuves,  gal ir cia yra mamyciu is Lietuvos?

sveikute . mes taip pat gyvenam Ipswiche. netoli prieplaukos.malonu butu susitikti pabendrauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laura+k @ 2011 03 13, 15:32)
4u.gif netoli? labai smagu. smile.gif  O kur tiksliau?





tiksliau Kenton'e.uz sainsburio.o jus?
Atsakyti
QUOTE(sweetypie @ 2011 03 14, 11:05)
tiksliau Kenton'e.uz sainsburio.o jus?



Tai netoli. smile.gif As gyvenu harrow weald . Netoli shoping centro. Parasykit man i emaila savo tel.nr tai pasisuksim. lkaisaris@hotmail.co.uk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IceDragon @ 2011 03 08, 23:04)

sveikutes dairausi kaimyniu felthame ir savo suneliui draugu. 4u.gif butu malonu su tavim susipazinti IceDragon. parasyk man i skype pabendrausim mano skype zgrockis beveik visada isijungus ir matysiu kad parasei.iki malonaus
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif jei yra mamyciu is Bostono miestelio UK, butu malonu susipazinti ir draugauti smile.gif auginu dukryte beveik 1,7 men 4u.gif

rasykite kirstean@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(intriga_ @ 2011 03 14, 19:54)
sveikutes dairausi kaimyniu felthame ir savo suneliui draugu.  4u.gif  butu malonu su tavim susipazinti IceDragon. parasyk man i skype pabendrausim  mano skype zgrockis beveik visada isijungus ir matysiu kad parasei.iki malonaus


O tu gyveni Felthame? ax.gif
Atsakyti
Laba vakara

Kazkaip visos mamytes tik Londone arba salia jo smile.gif Gal yra mamyciu ir is Oxfordo arba Wantage? Auginu 12 metu dukryte ir 7menesiu padauziuka smile.gif Butu malonu susipazinti smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal yra Bristolyje nestukiu norinciu susipazinti,pasidalinti ispudziais? 4u.gif
Atsakyti
IceDragon taip as is Felthamo ax.gif kartais uzsuku pasiskaitineti cia tai gerai kad pamaciau kad parasei duodu savo numeriuka ir lauksiu ziniu is taves susipazinsim nuvesim vaikus kada i parka kartu mirksiukas.gif lina +447403300962
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif Gal kas is North Finshley? Ieskom kaimynu smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Noreciau truputi pagalbos is jusu,reikia universitete parasyti darba apie gyventoju pajamu mokesti palyginti lietuvoje ir D.Britanijoje,gal kuri galetumet papasakot apie ji,kiek reikia moket ir pan.
Buciau labai dekinga jei parasytumet a.z. 4u.gif
Atsakyti