Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsiam prisistatymus...

QUOTE(Žydrūnėė @ 2011 07 08, 17:58)
Sveikos mamytes:) neseniai atvykau i Londona na tiksliau i Dagenham. Auginu 9 men suneli. Gal yra mamyciu gyvenanciu netoli su tokio pat amziaus vaikeliu? Nes mano sunelis labai megsta vaikus o cia atvaziaves sunelis neturi draugu:(

Labas,o cia kur tiksliau yra?cia londone ar uz jo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydrūnėė @ 2011 07 08, 19:58)
Sveikos mamytes:) neseniai atvykau i Londona na tiksliau i Dagenham. Auginu 9 men suneli. Gal yra mamyciu gyvenanciu netoli su tokio pat amziaus vaikeliu? Nes mano sunelis labai megsta vaikus o cia atvaziaves sunelis neturi draugu:(

uzsuk i temute Rytu Londono mamytes,ten daug is Dagenhamo 4u.gif
Atsakyti
o gal is Granthamo yra mamyciu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zurzita @ 2011 03 08, 22:01)
kaip smagu...galwojau viena as cia tokia tam kraste thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

ne neviena,as beveik cia pat,is hayes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(C10H16O2 @ 2009 12 16, 13:19)
Ieškau mamyčių iš Plymouth UK  ax.gif



Mes jau 1m kaip gyvenam Plymouth;)
Atsakyti
QUOTE(rosita86 @ 2011 07 08, 19:07)
Labas,o cia kur tiksliau yra?cia londone ar uz jo?  smile.gif




Cia uz londono
Atsakyti
QUOTE(Žydrūnėė @ 2011 07 10, 06:11)
Cia uz londono

nuo kada Dagenham yra uz Londono?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flirt: 11 liepos 2011 - 23:48
sveikutes.as jau savaitele kaip apsistojau Plaistowe.taip liudna man cia vienai....
Atsakyti
QUOTE(tiskute @ 2011 07 12, 19:50)
sveikutes.as jau savaitele kaip apsistojau Plaistowe.taip liudna man cia vienai....

Labukas, as Becktone, prie pat. Ir mano sunus tokio pat amziaus, kaip tavo dukryte wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2011 07 11, 23:48)
nuo kada Dagenham yra uz Londono?


doh.gif
atsiprasau matot esu ce visai naujoke tai tik neseniai supratau kaip ce kas yra ir kad Dagenham londone:)
Atsakyti
QUOTE(Žydrūnėė @ 2011 07 13, 12:28)
doh.gif
atsiprasau matot esu ce visai naujoke tai tik neseniai supratau kaip ce kas yra ir kad Dagenham londone:)

Pasitaiko visiems bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydrūnėė @ 2011 07 13, 12:28)
doh.gif
atsiprasau matot esu ce visai naujoke tai tik neseniai supratau kaip ce kas yra ir kad Dagenham londone:)

nieko tokio mirksiukas.gif as cia gal per daug negraziai klausima suformulavau, dabar perskaiciau, tai nekaip skamba, sorry blush2.gif
Atsakyti