Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

Uzsikreciau nuo jusu kalediniu kepiniu kepimu smile.gif Kiek jus cia visko isbandinejat thumbup.gif nezinau ar buvo toks receptas.. tingiu ieskoti ... bet man svarbiausia jog greitai pasigamina ir yra skanus thumbup.gif

Kalediniai meduoliai

user posted image

200g cukraus
1 pak.vanilinio cukraus (10g)
1 a.s. cinamono
1 a.s. meduoliu prieskoniu
200g maltu migdolu
50g smulkinto kandizuoto apelsino
75g smulkintos kandizuotos citrinos
1/2 citrinos ziveles
250g miltu
4 kiausiniu
1 a.s. kepimo milteliu

* cukru bei van.cukru isplakti su kiausiniais iki baltumo.
* i kiausiniu mase iamisyti migdolus, kandizuotus vaisius, prieskonius bei citrinos zievele. Gerai viska isplakti.
* miltus bei kepimo miltelius isijoti i mase ir gerai viska ismaisyti.
* kepti 180° ~2o min.

Kai atsaus aptepti citrinos sulciu & pudros misiniu. Skanumelis 4u.gif

nespejau pabaigti recepta sukelti, kai i duris paskambino mano maza drauge (kaimyne) ir dave krepseli pacios iskeptu sausainiuku wub.gif taip sirdziai miela pasidare, bet tuo paciu ir pati galejau savo meduoliais pavaisinti thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 27 lapkričio 2009 - 19:03
[quote=Noelle,2009 11 27, 15:57]
Laba,
ačiū, kad dalinatės receptukais. Išbandžiau ir aš meduoliukus, pagal Bea receptą.
Labai saunus meduoliukai bigsmile.gif Super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 11 26, 23:07)
Man skaniausi meduoliukai pagal bea ir Nerytės  bigsmile.gif  wub.gif  4u.gif Daugiau nebeeksperimentuosiu ir nebeieškosiu naujovių ax.gif

thumbup.gif dziaugiuosi, kad patiko

QUOTE(o-pa-pa @ 2009 11 27, 09:44)
pasakyciau kad apie mane parasei biggrin.gif nemegstu ir as presku,meduoliai ir turi kvepeti prieskoniais,kitaip jie tebus paprasti sausainiai smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(minimaus @ 2009 11 27, 14:38)
Na va Nerytes sausainiukai jau salde  thumbup.gif  vakare kepsiu, sese i svecius atvaziuoja tai bus kuom pavaisint  thumbup.gif  Parasysiu kaip pavyko  tongue.gif

laukiu ziniu bigsmile.gif

QUOTE(Noelle @ 2009 11 27, 15:57)
Laba,
ačiū, kad dalinatės receptukais. Išbandžiau ir aš meduoliukus, pagal Bea receptą. Kadangi sūnaus mylimiausias filmukas apie Rudolfą, tai ir formytė tokia  smile.gif

wow kokie mieli wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=sielio,2009 11 27, 19:22]
[quote=Noelle,2009 11 27, 15:57]
Laba,
ačiū, kad dalinatės receptukais. Išbandžiau ir aš meduoliukus, pagal Bea receptą.
Labai saunus meduoliukai bigsmile.gif Super thumbup.gif
[/quote]
Atsiprasau viska i viena sumaliau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noelle @ 2009 11 27, 14:57)
Kadangi sūnaus mylimiausias filmukas apie Rudolfą, tai ir formytė tokia  smile.gif

jezau kokie grazus user posted image gal gali pasakyti is ko glaju darei?
Atsakyti
ateinu susinervijus verysad.gif bandziau kept meduolius su vitrazais.... nu nesigavo man jie schmoll.gif teoriskai gavosi.. bet koj karsti nuimt neina nes isbega... nuo kepimo popieriaus, o kai atvesta irgi nenusiima nes prikimba tas saldainis g.gif ku daryt???
Atsakyti
aguonele,o ka reiskia "kandizuoti" apelsinai,citrinos? cia gal panasu i cukatas? blush2.gif Labai mieli mieli meduoliukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 11 27, 16:18)
, uz tokias suma namie turbut kelis butu galima issikepti.

o man kaip tik pasirode labai pigus ax.gif aisku tokio ir lygio jis ax.gif as savo pernykst5 kaip min 100lt įvertiniau blush2.gif todel ir pasirode pigus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noelle @ 2009 11 27, 15:57)
Laba,
ačiū, kad dalinatės receptukais. Išbandžiau ir aš meduoliukus, pagal Bea receptą. Kadangi sūnaus mylimiausias filmukas apie Rudolfą, tai ir formytė tokia  smile.gif

wow, nuostabu thumbup.gif ir lazdelė labai graži wub.gif

QUOTE(mamkaa @ 2009 11 27, 16:18)
Varciau maximos kaledini zurnala ir vos nenumiriau pamacius kiek kainuoja meduolinis kaledinis nemelis

manrods visi pyragai pigesni, kai namie kepami tongue.gif

Iškepiau Nerytės įtrūkusius sausainius- tešla gal net per kieta buvo- visgi beveik parą šaldytuve stovėjo lotuliukas.gif Su įtrūkimu viskas lyg ir gerai, bet bekepant dingo cukraus pudra doh.gif tai jie tikrai neatorodo taip gražiai kaip Nerytės schmoll.gif Na, bet tikiuosi, kad skonis dėl to nepakito, vėsta dabar tongue.gif
Beje, aš juos ten smarkiai apvoliojau pudroje, užkasus net buvau lotuliukas.gif ir vistiek dingo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noelle @ 2009 11 27, 15:57)


uj kokia mielybė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 11 27, 18:28)
jezau kokie grazus user posted image gal gali pasakyti is ko glaju darei?

ačiū.
o glajus paprastutis. citrinos sultys su cukraus pudra.
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2009 11 27, 18:41)
aguonele,o ka reiskia "kandizuoti" apelsinai,citrinos? cia gal panasu i cukatas? blush2.gif Labai mieli mieli meduoliukai wub.gif

aha cukatos, neradau lietuvisko vertimo tai pasiskolinau "kandizuoti" is Nerytes aprasymo lotuliukas.gif

Noelle as ir visada taip glaju darau, bet man tavo toks baltas wub.gif
Atsakyti