Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(leandre @ 2009 11 30, 17:44)
Jau pabandziau kepti pagal cipciuko recepta wub.gif skanus labai,tik viena partija iskociojau per plonai-gavosi labai trapus,o kitus jau storai,tai tik iskepe buvo labai minkstuciai,o dabar jau sukieteje verysad.gif tikiuosi,kad suminkstes iki kaledu,nes nesinori dantu issilauzyti lotuliukas.gif o skonis tai tikrai ju geras

na as kepiau irgi pagal Cipciuko recepta,tai iskarto gavosi tokie guminiai,ir dabar po savaites tokie patys guminiai tik gal dar kvapnesni,labai skanus gavosi,dar tokiu neesu kepus.

O tai jie nei trupucio nebuvo suketeje jum? g.gif tai ka cia vel as ne taip darau,kad pas mane vis kitaip nei pas visus? lotuliukas.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif
parkeliauju su klausimu dideliu unsure.gif KAS TIKSLIAI TIKSLIAI ZINO DEL JAPONISKO AGUONU - OBUOLIU PYRAGO, AR DEDASI VIRTA MANU KOSE AR ZALIOS MANU KRUOPOS ???? unsure.gif unsure.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Schino: 30 lapkričio 2009 - 17:16
QUOTE(Noelle @ 2009 11 27, 16:57)
Laba,
ačiū, kad dalinatės receptukais. Išbandžiau ir aš meduoliukus, pagal Bea receptą. Kadangi sūnaus mylimiausias filmukas apie Rudolfą, tai ir formytė tokia  smile.gif
user posted image


Superiniai!!! Labai simpatiški!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Schino @ 2009 11 30, 18:14)
Labutis smile.gif
parkeliauju su klausimu dideliu  unsure.gif  KAS TIKSLIAI TIKSLIAI ZINO DEL JAPONISKO AGUONU - OBUOLIU PYRAGO, AR DEDASI VIRTA MANU KOSE AR ZALIOS MANU KRUOPOS ????  unsure.gif  unsure.gif  g.gif  g.gif

Dedasi virta manu kose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(999999999 @ 2009 11 30, 15:40)
Jau pabandziau kepti pagal cipciuko recepta wub.gif skanus labai,tik viena partija iskociojau per plonai-gavosi labai trapus,o kitus jau storai,tai tik iskepe buvo labai minkstuciai,o dabar jau sukieteje verysad.gif tikiuosi,kad suminkstes iki kaledu,nes nesinori dantu issilauzyti lotuliukas.gif o skonis tai tikrai ju geras thumbup.gif

turetu suminksteti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 30, 19:01)
turetu suminksteti 4u.gif

tikiuosi wink_3.gif
Atsakyti
O tai jie nei trupucio nebuvo suketeje jum? g.gif tai ka cia vel as ne taip darau,kad pas mane vis kitaip nei pas visus?


pas mane jie tikrai is karto buvo minksti,kepiau labai trumpai,orkaitej pakilo ir tuoj traukiau.Bet tikrai buvo iskepe.Pernai kepiau tokius pacius tai kociojau plonai ir buvo kieti kieti.
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 30, 14:19)
tai kad Bea man rodos su kepimo milteliais, o gal tik kas keiciau soda i miltelius, jau nepamenu... bet man pagal bea visai nesipute nors ir su milteliais dariau...

man issipute kazkiek, bet labai skanus isejo, minksti thumbup.gif
tik dar nesugalvoju kaip puosti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erkesta @ 2009 11 30, 18:47)
man issipute kazkiek, bet labai skanus isejo, minksti  thumbup.gif
tik dar nesugalvoju kaip puosti g.gif

minksti? tai kad kieti bea meduoliai... man kieti gavosi ir merginos sake, kad kieti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 30, 19:54)
minksti? tai kad kieti bea meduoliai... man kieti gavosi ir merginos sake, kad kieti g.gif

nu nezinau, nezinau... atves - manau sukietes g.gif
Atsakyti
QUOTE(999999999 @ 2009 11 30, 17:40)
Jau pabandziau kepti pagal cipciuko recepta wub.gif skanus labai,tik viena partija iskociojau per plonai-gavosi labai trapus,o kitus jau storai,tai tik iskepe buvo labai minkstuciai,o dabar jau sukieteje verysad.gif tikiuosi,kad suminkstes iki kaledu,nes nesinori dantu issilauzyti lotuliukas.gif o skonis tai tikrai ju geras thumbup.gif

tikrai suminkstes, nes pas mane jie stovi jau kokios 2 savaites gal net daugiau pirmieji tai kai paragavau tai ir skanus labai ir tokie miniksti guminiai super tikrai, laikau kartoninej dezutej, jie pastoveje dar skanesni nei sviezi.
Atsakyti
QUOTE(999999999 @ 2009 11 30, 18:13)
O tai jie nei trupucio nebuvo suketeje jum? g.gif tai ka cia vel as ne taip darau,kad pas mane vis kitaip nei pas visus? lotuliukas.gif

Man gavosi kieti,bet sakau gal perkepiau g.gif .Dabar bandysiu Nerytės recepta biggrin.gif
Atsakyti