Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(Smulkmena @ 2009 12 02, 13:14)
Aš, pvz., imbierą tarkuoju į sirupą (uogienė ar sirupas, ištirpintas medus, gvazdikėliai, cinamonas, pipirai, imbieras ir kt.), pakaitinu jį, atvėsinu ir perkošus per sietelį pilu į tešlą, tai jokių plaušų  biggrin.gif  Tik apelsino žievelę smulkiai tarkuoju tiesiai į tešlą, taip žymiai skaniau ir kvapniau!
O meduolių mišinys tai niekad nepakeis grynų ingridientų. Aš dedu ir to mišinio ir dar dvigubą kardamono, gvazdikėlių, cinamono, pipirų dozę  ok.gif (viską pilu į sirupą ir po to perkošiu). Meduoliukai gaunas tokie su cinkeliu, prieskoningi, nes kitaip bus tiesiog įprastų sausainių skonio... irnesakyk.gif

Reiks ir man taip pasielgt...nors ir senuosius išmarginau-gražūs,bet norisi skonio.O gvazdikėlius mali ar grūdi? pamenu,seniai juos bemaldama kavamalės dangtelį subraižiau-kieti,bjaurybės...
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 12 01, 22:31)
gal gali pasakyti merginom kiek tau skardu isejo is tos normos, nes as nepamenu, o kepsiu tik kita savaite blush2.gif


neryte aš pagal Jūsų meduolių receptuką jau prikepiau praeitą penktadienį meduolių, išėjo gal 6 skardos blink.gif Atidėta 183 meduoliukai Kalėdoms biggrin.gif Čia tiek liko po tešlos valgymo (nes kai kas labai mėgsta ir vis tenka kovot, kad nenuvogtų doh.gif), vienos truputį padegintos skardos ir keleto nugvelbtų meduoliukų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2009 12 02, 16:44)
Reiks ir man taip pasielgt...nors ir senuosius išmarginau-gražūs,bet norisi skonio.O gvazdikėlius mali ar grūdi? pamenu,seniai juos bemaldama kavamalės dangtelį subraižiau-kieti,bjaurybės...

O kam juos malti? lotuliukas.gif Aš gi rašiau - viską beriu į kaitinamą sirupą, po to perkošiu jį (visi priesoniai ir jų nuosėdos lieka tinklely) ir pilu į tešlą bigsmile.gif Tokiu būdu ir laiko sutaupysi ir vargo mažiau... O kaitindama vis pauostysi, bus mažai, pridėsi dar tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2009 12 02, 15:41)
Tikrai maciau ir pirkau (pasirodo firma kotanyi vadinasi blush2.gif  , tokia zalia pakuote)


aga zinau ta firma, dar karteli aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
radau aviziniu sausainiu su sokoladu tecepta

reiks savaitgali isbandyt bigsmile.gif

http://www.tastyart....do-traskuciais/
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 12 02, 14:50)
neryte aš pagal Jūsų meduolių receptuką jau prikepiau praeitą penktadienį meduolių, išėjo gal 6 skardos  blink.gif Atidėta 183 meduoliukai Kalėdoms  biggrin.gif Čia tiek liko po tešlos valgymo (nes kai kas labai mėgsta  ir vis tenka kovot, kad nenuvogtų doh.gif), vienos truputį padegintos skardos ir keleto nugvelbtų meduoliukų  lotuliukas.gif

oho kiek daug blink.gif bigsmile.gif
O storai kočiojai tešlą?
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 12 02, 14:50)
neryte aš pagal Jūsų meduolių receptuką jau prikepiau praeitą penktadienį meduolių, išėjo gal 6 skardos  blink.gif Atidėta 183 meduoliukai Kalėdoms  biggrin.gif Čia tiek liko po tešlos valgymo (nes kai kas labai mėgsta  ir vis tenka kovot, kad nenuvogtų doh.gif), vienos truputį padegintos skardos ir keleto nugvelbtų meduoliukų  lotuliukas.gif

4u.gif dekui 4u.gif ziureim kiek man iseis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(monikiux.pa @ 2009 12 02, 13:55)
klaipedietes atsilieptu kur pvz meduoliam prieskoniu buna, arba karstam vynui?

Karsto vyno pieskoniu yra iki parduotuveje prie stoties,pries kelias dienas pirkau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2009 12 02, 16:50)
O kam juos malti?  lotuliukas.gif Aš gi rašiau - viską beriu į kaitinamą sirupą, po to perkošiu jį (visi priesoniai ir jų nuosėdos lieka tinklely) ir pilu į tešlą  bigsmile.gif Tokiu būdu ir laiko sutaupysi ir vargo mažiau... O kaitindama vis pauostysi, bus mažai, pridėsi dar  tongue.gif

lotuliukas.gif per ilgą kaklą nedašilo...ačiū lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano meduoliai pagal Cypciuka jau iskepe. Tik jie visai ne guminiai, o minkstuciai g.gif Ale kaip uzkvipo namas.... tongue.gif net kaimyne atleke pasilabint, tipo seniai nesimatem lotuliukas.gif As dejau vaniles, kardemono, muskato, cinamono, citrinos zieveles, sauksteli brendzio.
veliau ikelsiu foto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sielio @ 2009 12 02, 17:32)
Karsto vyno pieskoniu yra iki parduotuveje prie stoties,pries kelias dienas pirkau  mirksiukas.gif


ooo, labai aciu bigsmile.gif dar net nesu ten buvus ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 12 02, 16:17)
oho kiek daug  blink.gif  bigsmile.gif
O storai kočiojai tešlą?

Plonai kočiojau ir dėjau du šaukštelius sodos, o ne 3, nes kai pirmą kartą dariau man jie per daug išsipūtė ir neišlaikė formos. smile.gif
Atsakyti