Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 12 03, 12:22)
Cha , nu man tik dar didesnė intriga smile.gif  ax.gif

na kaip tik ragauju biggrin.gif nors parašyta idėt į šaldytuvą, bet gabaliuką karšto atsipjoviau blush2.gif
na tikrai įdomus labai g.gif kaip visada man per saldus ir kolkas pe rriebus g.gif žiesim koks šaltas bus...

bet visumok tai visai nieko bigsmile.gif

tik nesuprantu iš kelių normų ten nuotraukose kepta.. nes aš kepiau iš pusės tai man toks plonytis gavosi rolleyes.gif norėtųsi storesnio biggrin.gif

pabandyt verta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 03, 12:29)
na kaip tik ragauju  biggrin.gif  nors parašyta idėt į šaldytuvą, bet gabaliuką karšto atsipjoviau  blush2.gif
na tikrai įdomus labai  g.gif  kaip visada man per saldus ir kolkas pe rriebus  g.gif žiesim koks šaltas bus...

bet visumok tai visai nieko  bigsmile.gif

tik nesuprantu iš kelių normų ten nuotraukose kepta.. nes aš kepiau iš pusės tai man toks plonytis gavosi  rolleyes.gif  norėtųsi storesnio  biggrin.gif

pabandyt verta  biggrin.gif

dėl saldumo tai jo,dar jei apliet šokoladu tai iš vis brrr.. biggrin.gif man iš pusės gal blėka apie 20 cm ir aukštis gal 3 cm gavosi.
Atsakyti
LABA DIENA 4u.gif

Prasau Jusu patarimo, kas kepe ir ragavo japoniska aguonu-obuoliu pyraga. Jeigu as ji aptepciau Rududu? Ar netiktu tas skonis visai? Nes vaikas sokoladui alergiskas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(angi @ 2009 12 03, 10:23)
Norejau paklaust tu, kas kepe/kepa kaledini pyraga  bigsmile.gif

ar visos visada dedat riesutu?

vakar kepiau, ir apsizioplinau, pas mane vien dziovinti vaisiai, riesutu idet pamirsau    unsure.gif

turbut skonis bus ,,prastesnis''?  g.gif

aš kepiau pirmą kartą, dėjau dviejų rūšių riešutus. Nesenai truputį paragavau, tai jau žinau, kad kitą kartą žymiai daugiau riešutų dėsiu ax.gif

Kokio dydžio darot tuos namukus?
Atsakyti
QUOTE(Casi @ 2009 12 03, 12:44)
LABA DIENA 4u.gif

Prasau Jusu patarimo, kas kepe ir ragavo japoniska aguonu-obuoliu pyraga. Jeigu as ji aptepciau Rududu? Ar netiktu tas skonis visai? Nes vaikas sokoladui alergiskas  verysad.gif

as manua kad su rududu dar skaniau nei su šokoladu būtų thumbup.gif

QUOTE(Will @ 2009 12 03, 12:44)
Kokio dydžio darot tuos namukus?

aš visada stengiuos mažą daryt lotuliukas.gif bet tik šiemet toks pomažis gavosi biggrin.gif visada tokie arkliniai gadavosi doh.gif kitais metais bandysiu dar mažesnį daryt.. bandysiu kelias namelius.. ale miestuką padaryt rolleyes.gif bet čia kitais metais biggrin.gif


beje, mano kalėdinis pyragas puikiai išgarino drėgmę ant radiatoriaus thumbup.gif skonis darosi panašus į pernykštį bigsmile.gif bet jaučiu tas prapjautas taip ir išgaruos iki kalėdų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sausine @ 2009 12 02, 20:11)
Akropolio maximoj yra prieskonių mišinys meduoliams. smile.gif


Ten vakar ir papirkau smile.gif tik kai grizau namo, perskaiciau sudeti suzaveta nelikau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Magdalena @ 2009 12 02, 15:21)
Ir aš prisijungiu prie klausimo. Niekur nerandu formelių  unsure.gif Gal kas pagelbėtų...



Labai simpatiškų žmogeliukų pirkau parduotuvėje Scilis. Ten dar yra eglučių, žvaigždučių. Parduodamos vienetais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Casi @ 2009 12 03, 12:44)
LABA DIENA 4u.gif

Prasau Jusu patarimo, kas kepe ir ragavo japoniska aguonu-obuoliu pyraga. Jeigu as ji aptepciau Rududu? Ar netiktu tas skonis visai? Nes vaikas sokoladui alergiskas  verysad.gif

kaip rašiau man ir taip saldu buvo,jei dar rududu ant viršaus tai br...bet čia kaip kam patinka saldumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saide @ 2009 12 03, 11:55)
kai kepiau pabandymui irgi pamirsau riesutu, nieko man patiko o dabar idejau bet kai paragavau tai nepasakyciau kad tas skonis skiriasi, vistiek dominuoja vaisiai taip kad nebus blogesnis tas skonis. Cia mano pastebejimas ir nuomone gal kam kitaip atrodo. smile.gif


O as vakar pamirkiau juos skiestam likery, cia kazkur kazkokioj temos buvo kas rase, tai jie man aptizo verysad.gif itariu busiu sugadinus visa reikla cray.gif cray.gif
Papildyta:
QUOTE(minimaus @ 2009 12 03, 12:43)
Laukiu atsiliepimu apie aguonu pyraga nes as ji palnuoju kaledoms kept, bet nebandzius dar  rolleyes.gif
Papildyta:

o tai kas ten per skonis  g.gif


As kepiau pagal "susitikime IKI" laidoje rodyta recepta "aguonu selsmas" itariu kazkas panasaus, as aguonas labai megstu, jau galvojau kad bus kazkas dangisko,bet nzn... arba jis man neiskepe, bet gavosi kazkoks... g.gif nu netoks schmoll.gif net nemoku paaiskint, slapias, kaip sukrites vidus, nu zodziu nepatiko schmoll.gif galvoju bandyti kaledoms ta aguonu obuoliu bet nzn ar drisiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 03, 12:54)
as manua kad su rududu dar skaniau nei su šokoladu būtų  thumbup.gif
aš visada stengiuos mažą daryt  lotuliukas.gif  bet tik šiemet toks pomažis gavosi  biggrin.gif  visada tokie arkliniai gadavosi  doh.gif  kitais metais bandysiu dar mažesnį daryt.. bandysiu kelias namelius.. ale miestuką padaryt  rolleyes.gif  bet čia kitais metais  biggrin.gif

o kas yra mažas? g.gif
Kažkur mačiau čia "brėžinius", tai ten manrods didokas toks, tiesa? g.gif
Miestelis super thumbup.gif

Smagu dėl pyrago bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 12 03, 13:19)
o kas yra mažas?  g.gif
Kažkur mačiau čia "brėžinius", tai ten manrods didokas toks, tiesa?  g.gif
Miestelis super  thumbup.gif

Smagu dėl pyrago  bigsmile.gif

na siumetinis mano gavos mazdaug 20 ant 20. aukstis ties kraigu 20. nes kiti tai didesni budavo.. nepamenu tiksliai kokie.. aprasyti namuku temoj yra tongue.gif

aciu biggrin.gif
Atsakyti
Sakykit o kaip manot, ar sugadinciau recepta jei i kaledini pyraga su vaisiais deciau 200sviesto ir 250margarino kepiniams? ziuriu kad sviesto namie neturiu, mazoji miega, vyras darbe ner kaip i parde pasaut doh.gif
Papildyta:
O vietoj rudojo cukraus-paprasta?

Va ir prasideda mano variacijos blush2.gif o atrode viska susipirkau doh.gif
Atsakyti