Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(Domi95 @ 2009 12 04, 17:47)
Visi tiki iškepti mieliniai kučiukai, bus mikštučiai, ensvarbu iš kokios mielinės tešlos, tačiau, per kūčias yra pasninkas ir negalina naudoti sviesto ir pieno, šitoj temoj yra keli, arba tiegsiog naudojama mielinė tešla http://www.supermama...?...57647&st=12, o tiksliau vačia buvo receptų  happy.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2009 12 04, 21:29)
Aš ateinu girti Cipsiuko meduolių thumbup.gif Super gavosi,minkštučiai,puručiai,tikrai labai skanūs.Reiks prieš Kalėdas dar partiją kept.
Norėjau paklausti dėl puošimo,ta prasme su glajumi.Reikia,kad jie ilgai pastovėtų,ar galima jau kitą dieną dekoruoti? ax.gif

nors ir ta pacia diena galima puosti svarbu kad atvese butu. as irgi galiu tik pagirti Cipciuko meduolius nu labai skanus, o kai pastovo dar skanesni nei is pradziu.
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2009 12 04, 10:32)
O kur jus pirkot ta zurnala, nes siandien apejau kelis kioskus ir niekur neturejo g.gif

As pirkau R-kioske 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kersiene @ 2009 12 04, 14:22)
Vaidose,namelis  wub.gif superinis,kad man toki padarius smile.gif
Saide,tavo meduoliukai fantastiski,maniskis tai tik ir kalba apie tutu,tai jam cia tokiu gavus groziu smile.gif
Vakar kepiau meduolius pagal neryte,tikrai laabai skanus,jau ir vakar vaikai kramsnojo.an tik klausimas,ar butina juos det tik i poperine dezute ar galima ir i metaline?dar jie nepuosti,kitoj savaitej meginsiu  ax.gif ir ar galima butu namuka kept ir is nerytes meduolines teslos,noreciau pamegint smile.gif ax.gif

wub.gif dziaugiuosi, kad patiko

manau, kad galima rolleyes.gif

QUOTE(mergyte83 @ 2009 12 04, 15:33)
As siandien kepiau Nerytes meduoliukus, tik naudojau kepimo miltelius vietoj sodos, emiau 2 kiausinius ir 100 gr sviesto. Gavosi labai labai skanus meduoliukai  thumbup.gif  minkstuciai, po to kai atveso trupuciuka sukietejo, bet mano seimynai labai patiko  wub.gif  aciu neringute, uz puiku receptuka  4u.gif  4u.gif  4u.gif

wub.gif smagu, kad patiko

nera uz ka... ka turiu geresnio tuo ir dalinuosi mirksiukas.gif

Saide, tavo meduoliai l abai grazus, labai kuopsciai isdabinti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 04 gruodžio 2009 - 21:36
Norejau paklausti gal kuri tepe meduoliukus sokoladiniu glajum is dan sukker?ar ilgai reikejo laukti kol jis uzdzius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(999999999 @ 2009 12 04, 23:57)
Norejau paklausti gal kuri tepe meduoliukus sokoladiniu glajum is dan sukker?ar ilgai reikejo laukti kol jis uzdzius? g.gif


Dėl to dansucker cukraus džiuvimo tiksliai žinau, bet glajaus džiuvimas priklauso nuo jo tirštumo, - skysčio ir cukraus santykio, jei skystesnis džius ilgiau, tištos konsistencijos, kur daug cukraus, kad išleidus juostele visai nesidefuormuoja, tia lb greit išdžiūna ax.gif
Atsakyti
Ruošiuos ir aš šįmet pabandyti suręsti kokį kalėdinį namuką, tik nežinau, kaip ten su papuošimais. So kokiu švirkštu jūs jį paišot ir kur tokį nusipirkti?
Iš kur užmatėt maistinių dažų Vilniuj?
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 12 04, 23:29)
Ruošiuos ir aš šįmet pabandyti suręsti kokį kalėdinį namuką, tik nežinau, kaip ten su papuošimais. So kokiu švirkštu jūs jį paišot ir kur tokį nusipirkti?
Iš kur užmatėt maistinių dažų Vilniuj?

dazu turi de Lona 4u.gif

http://www.delona.lt...1...=&sPriceTo=
Atsakyti
Labas smile.gif skaiciau skaiciau patyliukais jusu skyreli ir stai rezultatas-meduoliai pagal cipsiuko recepta thumbup.gif kepem su dukryte smile.gif

user posted image

user posted image

Kitasyk nezaisciau su cukraus kepinimu keptuvej, nepatyrusioms sitam dalyke gali but grynas pravalas laukt, kol jis paskui istirps rolleyes.gif
Atsakyti
Neryte,kur būtu galima rasti tavo meduolių receptuką,visą temą perskaičiau ,bet taip ir neradau..Gal nepamačiau.. doh.gif Jei gali mestelk jį dar kartą,ačiūsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
http://www_neringa-b...eduoliukai.html
Atsakyti
Eva.*, laurindre buvo pirmesne mirksiukas.gif
Atsakyti