Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(audiga @ 2009 12 06, 10:56)
Sveikos  4u.gif  Užmėtykit jei norit mane meduoliais, bet gal galit kas nors įdėt Nerytės meduolių (minkštų) nuorodą ar receptėlį ? Pirmam puslapy yra Cypsiuko, kitų, o Nerytės nerandu ...... Taip norisi minkštų meduoliukų .......


Žiūrėk va čia smile.gif
http://www_neringa-b...eduoliukai.html
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2009 12 06, 10:56)
Sveikos  4u.gif  Užmėtykit jei norit mane meduoliais, bet gal galit kas nors įdėt Nerytės meduolių (minkštų) nuorodą ar receptėlį ? Pirmam puslapy yra Cypsiuko, kitų, o Nerytės nerandu ...... Taip norisi minkštų meduoliukų .......

paprasčiausia būtų nueiti į Neringos blogą http://www_neringa-b...eduoliukai.html

ten daugiau skanių dalykų rasi smile.gif
Atsakyti
Glaju galima daryt ir su pienu, ir su sultim, nebutinai gi kiausa det smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2009 12 06, 12:23)
Glaju galima daryt ir su pienu, ir su sultim, nebutinai gi kiausa det  smile.gif

o kaip daryt tiksliau su glajum ir sultim? nes kiaušo nelabai noriu dėt
Atsakyti
Glajui su mikseriu nereikia plakti baltymo, o issukti su mediniu saukstu.
Atsakyti
QUOTE(Dena @ 2009 12 05, 14:32)
Prisižiūrėjau visokių grožių  wub.gif  Šaunuolės merginos, visoms po balionėlį  4u.gif

Aš šian dar kepsiu Nerytės meduoliukus, labai greitai jie išnyksta  rolleyes.gif  Reiks suslėpti, kad bent Kalėdų sulauktų  ax.gif

Bandau susirasti temose garvežiuką ir arkliuką, galvojau, kad išsisaugojau, bet matyt tik norėjau, o dabar niekaip nerandu  doh.gif  Gal kuri turit išsisaugojus?  4u.gif

4 temos pirmas puslapis

Papildyta:
QUOTE(geguzyte5 @ 2009 12 06, 00:00)
Tai gal glajui nereikia visiskai plakti vieno baltymo, o iskart pilti pudra ir tada tik plakti. Gal tada gausis geras tas glajus.
Ar visai neraikia plakti, o tik gerai issukti? As plakiau su mikseriu is pradziu viena baltyma, o paskui pridejau pudros. Tad gal del to ir gavosi putos. g.gif

as tai sudedu baltyma tada citrinos rugstele ir cukraus pudra visada plaku mikseriu nes neturiu kantrybes sukti rankomis. o tada ziuriu ar pakankamai pudros ar dar dadeti reikia.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
pasirodau vakar dienos darbus biggrin.gif (sorry uz prasta foto kokybe blush2.gif )
user posted image
user posted image
Ir Nerytes meduoliukai
user posted image
Db noriu Neryte jusu paklausti. Ar siu iskepusiu meduoliuku pudra turi buti tokia dregna? Idomu jei siusiu juos, nieko jiems neatsitiks? blush2.gif
Man asmeniskai (kaip sokolado nevalgytojai, jie truputi per kartus, bet kas gaus dovanu tai lb apsidziaugs, nes jie lb dideli megejai biggrin.gif , o idomu jei daryciau is pienisko sokolado? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dena @ 2009 12 05, 12:32)
Aš šian dar kepsiu Nerytės meduoliukus, labai greitai jie išnyksta  rolleyes.gif  Reiks suslėpti, kad bent Kalėdų sulauktų  ax.gif

dziaugiuosi, kad patiko 4u.gif

QUOTE(Raseliuke @ 2009 12 05, 20:04)
sveikos,

o aš kepiau šiandien meduolius pagal Nerytes recepta. nežinau kodėl, bet jie taip smarkiai pūtėsi  blink.gif  iškočiojau labai plonai, o kai iškepė, tai daug maž piršto storio gavosi. nors sodos dėjau tik du šaukštelius.

bigsmile.gif oho kaip issipute, net nezianu kodel taip... g.gif reikejo kitas skardas dar ploniau kocioti jei Tau taip putesi doh.gif o soda buvo nubraukta ar su kaupu? visad receptuose sauksteliai rasomi nubraukti, o jei su kaupu tai irgi buna pamineta 4u.gif o kaip skonis?

QUOTE(geguzyte5 @ 2009 12 05, 21:24)
Pasakykit, ka as blogai dariau gamindama glaju, nes man gavosi ne skystas, tekantis, o kazkokios putos. Isplakiau iki putu baltyma, toliau plakant pyliau cukraus pudra, supyliau citrinos sultis. Na man taip ir liko konsistencija tokia pati, kaip isplakto kiausinio baltymo.

gal per daug citrinos sulciu ipylei... as visad dedu rugstele, kad nepraskiesti mases, o jei dejai sultis reikejo deti cukraus pudros tiek, kol gautum norimos konsistencijos 4u.gif

QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 12 06, 10:50)
o kaip daryt tiksliau su glajum ir sultim? nes kiaušo nelabai noriu dėt

i pudra ipilk sultis ir issuks, jei dar per skysta konsistencija, dar ipilk cukraus pudros ir vel issuk iki kol bus norimo tirstumo 4u.gif

QUOTE(*Keila* @ 2009 12 06, 12:09)
Labas rytas 4u.gif
Ir Nerytes meduoliukai

Db noriu Neryte jusu paklausti. Ar siu iskepusiu meduoliuku pudra turi buti tokia dregna? Idomu jei siusiu juos, nieko jiems neatsitiks? blush2.gif
Man asmeniskai (kaip sokolado nevalgytojai, jie truputi per kartus, bet kas gaus dovanu tai lb apsidziaugs, nes jie lb dideli megejai biggrin.gif , o idomu jei daryciau is pienisko sokolado? ax.gif

Tu apie meduolius ar itrukusius sausainius klausi? blush2.gif
jei apie itrukusius tai cudra turi buti sausai, gali siek tiek apacia buti surekus, bet siaip turi buti biri. pas mane visas indas buvo pudruotas, nes nubirejo siek tiek cukraus perteklius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 12 06, 12:19)

bigsmile.gif oho kaip issipute, net nezianu kodel taip... g.gif  reikejo kitas skardas dar ploniau kocioti jei Tau taip putesi doh.gif  o soda buvo nubraukta ar su kaupu? visad receptuose sauksteliai rasomi nubraukti, o jei su kaupu tai irgi buna pamineta  4u.gif o kaip skonis?



dejau du nepilnus, nubrauktus saukstelius sodos. ploniau jau nebepavyko iskocioti, nes tesla taip "traukesi". vakar tai nepatiko skonis, tokie sausi sausi. na o siandien jau visai nieko. manau kai pastoves bus dar skanesni wub.gif
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 12 06, 09:03)
sveikos,sakykit o kur gi ju gaunat to blizgaus popieriaus meduoliams ipakuoti?

Jei to paprasto permatomo taip vadinamo "celofano" g.gif , tai yra "Senukuose" prie dovanų popieriaus ir "Balionų šaly". Jei ką, Senukuose pigiau mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2009 12 06, 12:30)
dejau du nepilnus, nubrauktus saukstelius sodos. ploniau jau nebepavyko iskocioti, nes tesla taip "traukesi". vakar tai nepatiko skonis, tokie sausi sausi. na o siandien jau visai nieko. manau kai pastoves bus dar skanesni  wub.gif

taip, maniskiai turi pastoveti 4u.gif
Atsakyti
Va mano pirmas kartas ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fedoska: 06 gruodžio 2009 - 12:58