Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(akvilyte @ 2009 12 06, 23:00)
taip taip  biggrin.gif  laaaabai kieti  biggrin.gif
bet paskui apminkštėja... mes pvz tarpušventy visai skanaiai suvalgom namuką pusryčiam prie arbatos  ax.gif

nors kažkodėl daugeliui atrodo kad jie nevalgomi  lotuliukas.gif



na jei tik suminkstes, tai mes tikrai suvalgysim, dukros jau dabar rankas trina beziuredamos (ypac i papuosimus-saldainiukus ) lotuliukas.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noelle @ 2009 12 06, 22:37)
Ateinu su vienu paprastučiu receptuku. Jau kelis kart keptas ir skanūs, na bent jau man.
Apelsinu kvepiantys sausainukai

wub.gif kaip graziai atrodo

QUOTE(Nonna @ 2009 12 06, 22:54)
Pas mane namukas iskeptas  biggrin.gif Laukia, kol sudesiu  biggrin.gif
Kepiau ir meduolius ir namuka pagal Nerytes recepta. Cia tau  4u.gif

nera uz ka, dziaugiuosi, kad patiko mirksiukas.gif

Lauksim namelio nuotraukos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 06, 22:35)
na saky2iau dviejų normų.. tikrai nepritrūksi, o jei liks meduolių prikepsi  biggrin.gif

QUOTE(angi @ 2009 12 06, 22:54)
dariau is vienos, tai jau taip tik tik, kad nei vienam lisnam meduoliukui neliko teslos  lotuliukas.gif

Ačiū 4u.gif

Reikės kaip nors nusipiešti trafaretus, tai spręsiu doh.gif
Atsakyti
Sveikos,kepiau meduoliukus pagal Nerytės receptą,noriu pagirt,kad išties labai skanūs ir lengvai pagaminami(gaminau pirmą kartą gyvenime ax.gif )
noriu Nerytės paklaust kur geriausiai juos laikyti,kad iki kalėdų būtų minkšti ir skanūs.Dėžutėje?maišelyje?ir kiek laiko geriausiai,kad pastovėtų?savaitę ar dvi?
Iškepę meduoliai buvo minkšti,atšalę sukietėjo,dabar pastovėję dvi dienas jau minkštesni thumbup.gif kalėdų šita partija tikrai nesulauks doh.gif tad kepsiu dar..ir trbt nekartą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2009 12 06, 23:35)
Sveikos,kepiau meduoliukus pagal Nerytės receptą,noriu pagirt,kad išties labai skanūs ir lengvai pagaminami(gaminau pirmą kartą gyvenime ax.gif )
noriu Nerytės paklaust kur geriausiai juos laikyti,kad iki kalėdų būtų minkšti ir skanūs.Dėžutėje?maišelyje?ir kiek laiko geriausiai,kad pastovėtų?savaitę ar dvi?
Iškepę meduoliai buvo minkšti,atšalę sukietėjo,dabar pastovėję dvi dienas jau minkštesni thumbup.gif kalėdų šita partija tikrai nesulauks doh.gif tad kepsiu dar..ir trbt nekartą biggrin.gif

Paslaptingoji, dziaugiuosi, kad patiko mano meduoliukai wink.gif

geriausiai juos laikyk dezutej, aisku galima ir maiselyje, bet esme tame, kad butu uzdengti 4u.gif
nuo savaites iki menesio jie gali stoveti 4u.gif
Atsakyti
Našau naršau po receptus, ir vs neišsirenku, kokius, pagal kokį receptą kepti meduoliukus doh.gif . O kodėl Cipciuko vadinasi "guminiai", ką nedakepę kiek, ar ką? Nesupratau g.gif Padėkit išsirinkti, noriu, kad būtų ne plonyčiai ir minkšti, trapių gal nelabai norisi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 06 gruodžio 2009 - 23:47
musu seimoj megsta trapius meduoliukus uztai pasirinkau bea meduoliukus. nu ziauriai skanus!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif aciu bea. bet as truputeli pakeiciau- dejau tamsiai rudo cukraus vietoj paprasto ir dejau du kupinus saukstelius prieskoniu biggrin.gif ,kepsim dar! tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 12 06, 22:16)
Sakykit, o kiek tešlos reikia pasiruošti namukui?  g.gif  Artėja ir mano bandymas kepti, tai iškilo toks klausimas  g.gif


Siandien kepiau is Bea meduoliu teslos, tai man uzteko vienos normos, nors jau bijojau, kad pritruks...O ir kociojau visas detales gana plonai. Iskepes gavosi tvirtas ir kietas, tikiuosi man jis atlaikys jei nera storom sienom? Sakyciau kad gal apie 1cm gavosi.
Tiesa, as nameli dariau mazesni, nei kazkur cia buvo ideta schemute ir matmenys.

QUOTE(angi @ 2009 12 06, 22:54)
dariau is vienos, tai jau taip tik tik, kad nei vienam lisnam meduoliukui neliko teslos  lotuliukas.gif

dar norejau paklaust, bea teslos kepiniai turi buti laaaaaaaabai kieti?  cool.gif
nes kepiau namuka is sios teslos, karstos detales minkstutes buvo, bet tik atsale tai jau kaip tikro namo medines sienos pasidare  biggrin.gif


Man keliem liko,- eglutei ir seneliuku porelei.
Isbandziau kiauras eglutes su karamele viduryje, man labai grazu, o ir gavosi pagal mane visai neblogai.

user posted image

Kieti kieti biggrin.gif bet man skanus labai. As dar ir pakepiau ta nameli iki rudumo, gal net per daug.
Tik man labai patiko, kad visiskai nekeicia formos tesla, kokia padarai detale, tokia ir iskepa.
Is pradziu lipo tesla, bet kai pasimiltavau rankas gavosi gerai, nu man tai detales grazios atrodo paciai biggrin.gif Viena siena matosi, pakepus daugokai smile.gif

user posted image

Akvilyte, as irgi sakau, jei nebus valgomas mano namas, tai bus nors grazi puosmena. O gal kaip jus ir sugrausim biggrin.gif

Ir dar iskepiau normyte Nerytes meduoliuku. Ko gero kazka netaip nutaisiau g.gif atrodo ir kociojau plonai, bet jau kaip kepdami issiputeeeeee. o man tokie nepatinka. Skonis geras, bet vaizdas tai man jau ne. Tik gal as miltus per daug puode sildydama perplikiau, nu nezinau. ir tesla man sunkokai kocejosi, nes traukesi, ir net dar neikepti putesi meduoliukai.

user posted image

Va, matosi, kad storoki ir truputi formas pakeite, pasitrauke g.gif

Oi, kai ilindau cia i sita tema, tai islipt negaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanka: 07 gruodžio 2009 - 02:28
oi darbštuolytės Jūs, reikia ir man pradėti kepioti.....

čia kažkuri klausėt dėl lygaus sluoksnio užtepimo, tokį sluoksnį reikėtų glajų pasidaryti skystoką, meduolius dėti ant grotelių, groteles ant didžiosios gilios kepimo skrados ir tą glajų užpilti, likutis subėgtų į skardą, išsemi ir pili ant kitų 4u.gif tada nubėgs lygiai 4u.gif


Drugeli, mes tavęs plepesiuose labai pasiilgom 4u.gif jei nenori traškių, rinkis Cipciuko meduolius, labai labai skanūs ir tikrai dakepę 4u.gif
Atsakyti
Mergaites gal kuri patarsit, kepiau namelio detales is meduolines teslos , supratau kad susiklijuoja is baltymo ir sukraus pudros kremo ? bet ji kaitinti reikia ar kaip, nesuprantu doh.gif labai aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
Laba, o kur rasti Nerytes meduoliu recepta? Pirmam psl. ner, o puse temos perskaiciau, tai tik juos giria, bet velgi recepto ner sad.gif
Atsakyti
QUOTE(MSZ @ 2009 12 07, 12:21)
Laba, o kur rasti Nerytes meduoliu recepta? Pirmam psl. ner, o puse temos perskaiciau, tai tik juos giria, bet velgi recepto ner sad.gif

cia receptas mirksiukas.gif
Atsakyti