Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

vargu, dabar labai tikrina, jau viena mama rase, kad prase atsiusti vos ne ligos istorija, kad matytu, jog nesuklastota ir nepaankstinta. siaip laikas abejoju ar ginekologe apsiimtu isleisti anksciau. jei moteris blogai jauciasi, gaus biuleteni, o i dekreta isleis vistiek laiku 4u.gif


Ramintuske21, pasiskaiciuokit, kada jums sukanka 30 sav. tai iki to laiku ir dekreto atejimo dienai jus turite bent kazkiek padirbeti, bet iseinant i dekreta dirbti yra butina. kadangi milijonines algos jus negausit ir vistiek tik minimumui, kad istemptumet, uzteks ir menesio kokio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutėlis @ 2010 01 12, 11:13)
aciuks.gif

o anksčiau gal galima (nors keliomis savaitėmis) blush2.gif  ax.gif ir kaip ax.gif

Na galima pasiimti atostogu kelias sav iki dekreto, jei turite.
Atsakyti
bet tai dekreto nepaankstins, vistiek isleis 30 sav. tai tik leis pailseti, jei blogai jauciamasi 4u.gif
Atsakyti
na man aktualu ne dėl poilsio ar blogos savijautos, bet dėl skaičiavimo blush2.gif situacija tokia:
man išeitų į dekretą 2010.04.21, tačiau nuo 2009-05-01 man sumažino etatą (iš pilno padarė 0,75), taigi aš noriu kad išėjus į dekretą į skaičiavimus įsiskaičiuotų nors keli mėn. senojo atlyginimo iš pilno etato ax.gif
Papildyta:
o atostogų pasiėmmimas man skaičiavimams nieko nepadės, juk skaičiuojasi atostoginiai iš paskutinių 3 mėn. atlyginimo (taigi iš mano 0,75 etato) . Gaunasi kad aš dar nusimažinsiu išmokas
Atsakyti
paankstinti jums gali tik ginekologe, jei ji sutiks uz kazkoki atlygi, gal ir pavyks, nors kaip sakau abejoju.
Atsakyti
Sveikos protingosios mamytes,
Turiu toki klausima, pasiskaiciau forume tai tokiu panasiu situaciju matau daug kaip mano, bet noreciau kad kas man paaiskintu individualiai... mirksiukas.gif
2008.07.09 isejau vaiko auginimo atostogu iki 3 metu (vaikui buvo 2 metukai), bet nuo 2009.01.01 pradejau dirbti kitoje imoneje uz minimalu atlygi, kaip antraeilese pareigose. Is pirmo darbo isejau kai vaikui suejo 3 t.y. 2009.07.09, o naujoj darbovietej isidarbinau 2009.07.01 (painiai cia as). Antro vaikelio laukiuosi nuo liepos pradzios, dekretines man suasio 29. Norejau paklausti kaip man bus skaiciuojamos dekretines, ir vaiko prieziuros atostogos.
Nu ir prirasiau doh.gif , idomu ar suprasit blush2.gif

Aciukas is anksto mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angiukas: 12 sausio 2010 - 13:16
O ar galima į dekretą išeiti vėliau nei 30 sav.? skambinau į sodros informaciją, tai ten kažko apsiputojo, kad čia ne jų reikalas, o darbo inspekcijos. Man gal ir gresia kažkur trisdešimt pirmą-antrą savaitę komandiruotė iš universiteto, tai kaip suprantu reiktų išeiti į dekretą vėliau, nes komandiruotėj gausiu pinigų ir t.t.
ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
veliau iseiti tikrai galima, jei gerai jausites ir gydytoja tam pritars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikių_dainos @ 2010 01 12, 14:22)


išeiti į dekretą galite kada norite, kad ir vėliau. tik anksčiau išleisti gali tik gydytojas.
Atsakyti
QUOTE(markute @ 2010 01 12, 13:21)
Na galima pasiimti atostogu kelias sav iki dekreto, jei turite.

dar galima pasiimti atostogas avansu uz dekreto 128 dienas, nes per gimdymo ir nestumo atostogas kaupiasi atostou dienos. Man taip isaiskino personalo skyriuj.
Atsakyti
QUOTE(visko būna @ 2010 01 12, 16:19)
dar galima pasiimti atostogas avansu uz dekreto 128 dienas, nes per gimdymo ir nestumo atostogas kaupiasi atostou dienos. Man taip isaiskino personalo skyriuj.

Bet riešutėlio atveju anksciau iseit norisi ne del poilsio, o del palankesnio ismoku skaiciavimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markute: 12 sausio 2010 - 16:30
QUOTE(riešutėlis @ 2010 01 12, 13:13)
o anksčiau gal galima (nors keliomis savaitėmis) blush2.gif  ax.gif ir kaip ax.gif

gal ir galima paankstinti, juk dekreto data galima skaiciuoti pagal paskutiniu menesiniu diena, echoskopo duomenis arba kada pjutote pirmus judesius. Tai +/- pora savaiciu gali ir pasikoreguoti, ar ne?
Atsakyti