Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

QUOTE(saisyda @ 2010 02 17, 22:19)
O gal galit pasakyti kaip tu vaistu nusipirkti ir kiek jie kainuoja?


Taip pat norėčiau jį pabandyti, bet radau info, kad jis nuo praeitų metų netiekiamas. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2010 02 17, 23:04)
aš ėjau pas Abubekerovienę, tai nieko gero ji man nepadėjo  doh.gif abiausiai ko gero man padėjo kraujo valymas, du metus buvo ramu, tik retkarčiais, kaip ir rašiau vienas kitas nagas apie save žinot duodavo, bet man ne tik oda ir nagai buvo, aš kojom vos paėjau ir rankas vos pajudint galėjau verysad.gif  taip skaudėjo sąnariai unsure.gif
o kokiam psl tu tuos nagus matei? kiek ieškojau neradau, norėčiau pažiūrėt gal taip pat ir mano atrodo  g.gif nes visi aplinkiniai galvoja, kad man nagų grybelis  doh.gif  tai vos ne su užrašu ant kaktos turiu vaikščiot, kad "žmonės nebijokit, man ne grybelis, man žvynelinė" doh.gif
beja pas kokį gydytoją tu ėjai?
aš elocon losjoną pildavau po nagu, o aplink nagus tepdavau su elocon kremu.
kai nagas atšoka, tai po nagu palieka oro tarpas

Neberandu taip greit tų nagų, matomai netyčia buvau atradus, kai ieškojau info. bet kiek pamenu, tai labai panašiai atrodo kaip nagų grybelis ir skaičiau, kad jei vien nagai, tai sunku atskirti kokia liga yra. Todėl taip ir reaguoja aplinkiniai.Pradžioje aš ir maniau, kad gal grybelis, bet kadangi po dermovate pradejo mažėt, tai supratau kad čia ne grybelis. Man net tyrimų nedarė, pažiūrėjo į nagus ir kojas ir pasakė kokia liga. Aš tai einu Gargžduose, bet mąstau gal i Lorną nueit, gal kažką kitą patartų g.gif nes paskaičius apie tuos hormoninius vaistus, biški neramu daros kas iš tos odos liks. O dėl sąnarių, tai dažniausiai turi problemų tie, kam su nagais bėdos verysad.gif Mama turi bėdų su sąnariais, tai jau žinau ką tai reiškia. Dar kol kas nesusidūriau su aplinkinių priešiškumu dėl šios ligos, bet jei ir bus toks, stengsiuos nekreipt demesio. Nemalonu buvo sužinot kad sergu šia liga, bet nestresuoju dėl to. Davė šią ligą, ir ką padarysi, reikia gyvent toliau ir stengtis ieškot būdų kaip sau padėt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2010 02 17, 23:19)
Neberandu taip greit tų nagų, matomai netyčia buvau atradus, kai ieškojau info. bet kiek pamenu, tai labai panašiai atrodo kaip nagų grybelis ir skaičiau, kad jei vien nagai, tai sunku atskirti kokia liga yra. Todėl taip ir reaguoja aplinkiniai.Pradžioje aš ir maniau, kad gal grybelis, bet kadangi po dermovate pradejo mažėt, tai supratau kad čia ne grybelis. Man net tyrimų nedarė, pažiūrėjo į nagus ir kojas ir pasakė kokia liga. Aš tai einu Gargžduose, bet mąstau gal i Lorną nueit, gal kažką kitą patartų g.gif nes paskaičius apie tuos hormoninius vaistus, biški neramu daros kas iš tos odos liks. O dėl sąnarių, tai dažniausiai turi problemų tie, kam su nagais bėdos verysad.gif Mama turi bėdų su sąnariais, tai jau žinau ką tai reiškia. Dar kol kas nesusidūriau su aplinkinių priešiškumu dėl šios ligos, bet jei ir bus toks, stengsiuos nekreipt demesio. Nemalonu buvo sužinot kad sergu šia liga, bet nestresuoju dėl to. Davė šią ligą, ir ką padarysi, reikia gyvent toliau ir stengtis ieškot būdų kaip sau padėt. 4u.gif


aš iš pradžių labai stresavau, bet po to pagalvojau, kad tai ne mirtina blink.gif ir susitaikiau su ja ax.gif žinoma labai džiaugiuosi, kada yra remisija.

o į lorną pas kurį gydytoją žadi eiti?
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2010 02 18, 01:48)
aš iš pradžių labai stresavau, bet po to pagalvojau, kad tai ne mirtina  blink.gif  ir susitaikiau su ja  ax.gif  žinoma labai džiaugiuosi, kada yra remisija.

o į lorną pas kurį gydytoją žadi eiti?

Tai va, kad turint šią ligą stresuot negalima. O aš ją nuo stresų ir gavau.Atrodo kaip ir nestresavau taip jau labai dėl savų bėdų, bet matomai buvo paskutinė riba kuri ir iššaukė ligą. Arba gal reikėjo gerai išliet tą stresą, o ne valdytis, nežinosi dabar kaip geriau būtų buvę. Aš tai dabar galvoju taip, kad dievulis duoda išbandymus ir žiūri kiek paneši, kadangi labai norėjau kad viena bėda baigtusi, tai vietoj tos davė šią ligą ir toliau žiūri ką aš darysiu doh.gif
O tau kada remisija būna? Aš tai laukiu vasaros, gal kiek kojos pagerės ir su basutėm galėsiu vaikštinėt ax.gif blush2.gif
Galvoju eit pas Šakalį, bet teks palaukt šiek tiek, nes sūnui gydau nugarą, tai krūvą pinigų reikia išleist ir neaišku kiek tas gydymas tęsis doh.gif
Atsakyti
Kaip as noreciau suzinoti kas tas yra remisija... Niekad manes ji neaplankius.
O jei kas nors israstu vaistus nuo kuriu isvis pasveikstama, as ko gero, buciau pats laimingiausias zmogus pasaulyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aganiux @ 2010 02 18, 13:56)
Kaip as noreciau suzinoti kas tas yra remisija... Niekad manes ji neaplankius.
O jei kas nors israstu vaistus nuo kuriu isvis pasveikstama, as ko gero, buciau pats laimingiausias zmogus pasaulyje  smile.gif



AŠ TAIP PAT TURBUT BUČIAU PATS LAIMINGIAUSIAS ŽMOGUS. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2010 02 18, 13:24)
AŠ TAIP PAT TURBUT BUČIAU PATS LAIMINGIAUSIAS ŽMOGUS. ax.gif

As taip pat cool.gif Kita gyvenimo kokybe jausciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Salkauske @ 2010 02 18, 15:46)
As taip pat cool.gif Kita gyvenimo kokybe jausciau ax.gif


Visos šiuo atveju esame panašios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*jolantab* @ 2010 02 18, 14:02)
Visos šiuo atveju esame panašios  4u.gif

Tai va...Negaliu sakyt,kad komplesuoju,bet....Nemalonu,tuoj atsils oras,ko,as labai nelaukiu,vel galvosukis ka apsirengt,kad pridengti grozybes.
Atsakyti
QUOTE(rasiene @ 2010 02 17, 20:23)
Dabar tik ant kojos vienas kitas spuogelis pasirodo, bet nebekreipiu demesio.


g.gif nors sergu ilgai, bet man spuogelių nepasirodo.

QUOTE(aganiux @ 2010 02 18, 13:56)
Kaip as noreciau suzinoti kas tas yra remisija... Niekad manes ji neaplankius.
O jei kas nors israstu vaistus nuo kuriu isvis pasveikstama, as ko gero, buciau pats laimingiausias zmogus pasaulyje  smile.gif

na taip.
Man remisija buvo apie 10 metų, prieš maždaug ketverius vėl atsirado, visai kitose vietose, ir žiaurokai.

Ir vistik aš esu tokios gal ir kategoriškos ir daugumai nepriimtinos nuomonės, kad tiesiog farmacininkams neapsimoka išrast (jie gal ir išrasti) vaistų nuo šios ligos (kaip ir nuo pvz., vėžio) nes na, iš kur gi jiems tada milijardai kaupsis, jei žmonės pasveiks.. g.gif
o dabar gi perkam ir perkam, tepliojamės viskuo, kas ką pasiūlo, vat ir biznis.
Liūdna. unsure.gif
Atsakyti

Ir vistik aš esu tokios gal ir kategoriškos ir daugumai nepriimtinos nuomonės, kad tiesiog farmacininkams neapsimoka išrast (jie gal ir išrasti) vaistų nuo šios ligos (kaip ir nuo pvz., vėžio) nes na, iš kur gi jiems tada milijardai kaupsis, jei žmonės pasveiks.. g.gif
o dabar gi perkam ir perkam, tepliojamės viskuo, kas ką pasiūlo, vat ir biznis.
Liūdna. unsure.gif
[/quote]


Nu vat cia kaip taikliai pasakyta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2010 02 18, 08:51)
Tai va, kad turint šią ligą stresuot negalima. O aš ją nuo stresų ir gavau.Atrodo kaip ir nestresavau taip jau labai dėl savų bėdų, bet matomai buvo paskutinė riba kuri ir iššaukė ligą. Arba gal reikėjo gerai išliet tą stresą, o ne valdytis, nežinosi dabar kaip geriau būtų buvę. Aš tai dabar galvoju taip, kad dievulis duoda išbandymus ir žiūri kiek paneši, kadangi labai norėjau kad viena bėda baigtusi, tai vietoj tos davė šią ligą ir toliau žiūri ką aš darysiu doh.gif
O tau kada remisija būna? Aš tai laukiu vasaros, gal kiek kojos pagerės ir su basutėm galėsiu vaikštinėt ax.gif  blush2.gif
Galvoju eit pas Šakalį, bet teks palaukt šiek tiek, nes sūnui gydau nugarą, tai krūvą pinigų reikia išleist ir neaišku kiek tas gydymas tęsis doh.gif



Esu girdėjusi apie Šakalį, bet pati nebuvau ax.gif , matai, man kai buvo su sąnariais tai jau ne iki odos problemų buvo, nes skaudėjo tai nepakenčiamai, tai aš ėjau pas Lekštutį. Žinoma pas jį ėjau labai nedrąsiai, nes nemaniau, kad ji man galės kuom padėt, nes ne tos srities gydytojas, bet kai su juo pakalbėjau, tai jis man paaiškino jog jis gydo žmones ir su tokiom ligom, tai iš tiesų apie jį nei vieno blogo žodžio negaliu pasakyti, nes ir kaip gydytojas, ir kaip žmogus labai malonus, viską nuo iki išaiškino, paskyrė gydymą. Po to kas manęs paklausia, tai tik pas jį rekomenduoju eiti blush2.gif ax.gif
o man net nežinau, kada paūmėja, nes pirmąjį kartą "su trenksmu" pasirodė prieš kokius tris metus liepos vidury, dabar (antrą kartą) pradėjo lįsti rudenį ir dabar jau gerėja, tai kad nelabai dar žinau, kada ji man labiausiai rodosi g.gif
Papildyta:
QUOTE(saisyda @ 2010 02 18, 14:24)
AŠ TAIP PAT TURBUT BUČIAU PATS LAIMINGIAUSIAS ŽMOGUS. ax.gif


ne tu viena blush2.gif ax.gif mes visos būtumėm 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(aganiux @ 2010 02 18, 13:56)
Kaip as noreciau suzinoti kas tas yra remisija... Niekad manes ji neaplankius.
O jei kas nors israstu vaistus nuo kuriu isvis pasveikstama, as ko gero, buciau pats laimingiausias zmogus pasaulyje  smile.gif


remisija, tai toks laiko tarpas kai liga "miega", t.y. atrodo, kad esi sveika, nebelieka ligos požymių 4u.gif
merginos, jei aš ne taip ką parašiau pataisykit 4u.gif
Atsakyti