Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

QUOTE(armantule @ 2010 02 26, 13:48)
sveikos visos as tai niekaip negaliu susitaikyt su tokia baisia liga mano serga dukryte jau 2 metai rezultatas baisus po visu ligoniniu, sanatoriju nekazkas geriau tai man pasiule irgi negyvosios juros purva galvai o druskos vonias kunui is tikruju rezultatas kolkas visai nieko  ax.gif  o siaip jau esu visai praradus visas viltis nors kazkiek pasveikti verysad.gif


Man iš pradžių atrodė, kad esu atstumtoji, dėl to, kad sergu šia liga, bet kuo toliau, tuo dažniau savo aplinkoje pastėbiu žmones, kurie irgi su ją kovoja. Kaip rašiau, man gydytojas sakė: reikia išmokt su šia liga gyvent ir nesigraudint dėl savęs, nes tai dar labiau kenkia. Aišku, joks malonumas vasarą slėpt rankas po ilgom rankovėmis, bet dar blogiau leist šiai ligai sugriaut visą gyvenimą, siekus ir pan.
Aš irgi turiu vilties, kad gal kažkas pagaliau suras vaistus, kurie visiškai pagydys ir leis užmiršt tą ligą, bet kolkas belieka tik laukti....
Gydytojas man kažkada minėjo, kad užsienyje jau yra ampulės, kurias suleidus, žvynelinė dingsta mėnesiui, bet viena kainuoja apie 8 tūkst. litų - dėl šios informacijos tikrai neesu tikra, bet ją paminėjo gydytojas kai aiškino apie gydymo metodus....

Nepraraskit vilties, ir neleiskite dukrai jos prarast....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aligry: 26 vasario 2010 - 13:06
QUOTE(Jolkuce @ 2010 02 26, 12:15)
ax.gif Sveikos,skaitineju ziurineju ir vistiek uzklausiu dar kart,kai tokia problemele kokius sampunus naudojate galvai,nes turiu ta pacia problem doh.gif  Isbandziau kalnus visokiausiu vaistiniu ir nieko gero, galkas koki atvirksciai pigu ir paprasta naudoja ir rezultatas geresnis nei brangaus? bigsmile.gif



O kokio jus rezultato norit is sampuno. Sampuna specialu tai yra su dervom ar kitoki naudojam tik tam kad nedirgintu dar labiau odos, ka gali padaryti paprastas sampūnas (nors nebutinai). Specialus sampunas gali numalsinti siektiek niežulį, bet tik tiek. Kaip bebūtų gaila. verysad.gif
Atsakyti
Ech, daugeja musu, kaip matau 4u.gif Zinot, man tai padejo vienas dalykas isgventi - as labai slepiau sia liga kaip didziule geda, vasara uzsidangscius vaikciodavau, net mano antra puse pirmus musu bendro gyvenimo metus nezinojo nieko - as taip mokejau slepti. Bet man labai palengvejo kai visi suzinojo, dabar nebereikia slapstytis, jauciuosi daug geriau.
Gaila kad as realiai nepazistu zmogaus sergacio sia liga, noreciau tureti drauge ar drauga, nesijausciau tada tokia vienisa su savo problema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aganiux @ 2010 02 26, 18:49)
Ech, daugeja musu, kaip matau  4u.gif Zinot, man tai padejo vienas dalykas isgventi - as labai slepiau sia liga kaip didziule geda, vasara uzsidangscius vaikciodavau, net mano antra puse pirmus musu bendro gyvenimo metus nezinojo nieko - as taip mokejau slepti. Bet man labai palengvejo kai visi suzinojo, dabar nebereikia slapstytis, jauciuosi daug geriau.
Gaila kad as realiai nepazistu zmogaus sergacio sia liga, noreciau tureti drauge ar drauga, nesijausciau tada tokia vienisa su savo problema  blush2.gif



Pritariu Tau aganiux, kad labai daug padeti gali artimas žmogus. Aš irgi be galo daug dėl šios ligos kompleksavau, o dar labiau nemalonu būdavo, kai tėvais stengdavosi mano ligą slėpt, nes gal jiems gėda dėl to.... Bet mylimas žmogus išmokė, kad žvynelinė gyvenime ne kliūtis, tai jos dabar taip ir nesureikšminu. Aišku, nemalonu, kai svetimi stebi tave akimis, bet gyveni savo gyvenimą ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2010 02 26, 14:21)
O kokio jus rezultato norit is sampuno. Sampuna specialu tai yra su dervom ar kitoki naudojam tik tam kad nedirgintu dar labiau odos, ka gali padaryti paprastas sampūnas (nors nebutinai). Specialus sampunas gali numalsinti siektiek niežulį, bet tik tiek. Kaip bebūtų gaila. verysad.gif


As isbandziau daug ivairiu sampunu su dervomis - dabar jau net pavadinimu nepamenu. Ju didziausia beda - kad turi nemalonu kvapa, kuris jauciasi ir praejus kelioms valandoms po galvos plovimo. Man nei vienas realiai nepadedavo, tik tiek, kad kai kurie is ju lengviau isplaudavo is plauku riebius gydomuosius tepalus.
Paskui gydytoja pasiule Skin Cap sampuna. Ziurejau skeptiskai, nes pries tai buvau naudojusi Skin Cap purskala ir jis man nieko nepadejo. Bet vis tik ryzausi isbandyti sita sampuna- ir man labai padejo. Rezultatas pasimate jau po menesio. Galva ploviau tik su situ sampunu, kitu nenaudojau. Pastebejau, kad kai nustoju naudoti sita sampuna, situacija vel pablogeja. Be to, jis neturi jokio bjauraus dervos kvapo, kvepia tikrai maloniai ir siaip graziai po jo plaukai atrodo.
Vienintele beda -didele kaina. Ir ne visose vaistinese jo yra. Eurovaistines jo neturi sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dizaster: 26 vasario 2010 - 23:40
QUOTE(Aligry @ 2010 02 26, 21:42)
Pritariu Tau aganiux, kad labai daug padeti gali artimas žmogus. Aš irgi be galo daug dėl šios ligos kompleksavau, o dar labiau nemalonu būdavo, kai tėvais stengdavosi mano ligą slėpt, nes gal jiems gėda dėl to.... Bet mylimas žmogus išmokė, kad žvynelinė gyvenime ne kliūtis, tai jos dabar taip ir nesureikšminu. Aišku, nemalonu, kai svetimi stebi tave akimis, bet gyveni savo gyvenimą ir tiek smile.gif





Bet as auginu dukra sergancia sia liga ir istikruju bandau ja slept ir jai sakau kad reikia kiek imanoma jos nerodyt bet man tikrai ne geda o lyg ir noriu ja apsaugot nuo ikyriu zvilgsniu ir klausimu o kas cia jai? verysad.gif Net kai pagulde i ligonone sesele nuejo pasikviest kolege ir parodyt kaip baisiai atrodo vaikas gal ir blogai darau bet aisku po truputi bandau susigyvent su tuo gal toliau bus lengviau ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano sūnui žvynelinė doh.gif labai daug galvos srityje ,ant veido buvo vienas ,o dabar jau trys ir ant kūno daugėja doh.gif Tepam galvą vaistinėje gaminamu aliejuku , šukuojam ,o tepam "Dermovate"losijonu verysad.gif Gydytoja patarė naudoti Airijoje gaminamą tepalą "COCOIS" ,gal kas bandėt ir kokie rezultatai ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vanilė* @ 2010 02 27, 19:52)
Sveikos  4u.gif
Mano sūnui žvynelinė  doh.gif labai daug galvos srityje ,ant veido buvo vienas ,o dabar jau trys ir ant kūno daugėja  doh.gif Tepam galvą vaistinėje gaminamu aliejuku , šukuojam ,o tepam "Dermovate"losijonu  verysad.gif Gydytoja patarė naudoti Airijoje gaminamą tepalą "COCOIS" ,gal kas bandėt ir kokie rezultatai ?  g.gif



Bet tai jo COCOIS Lietuvoje nera pirkti mano ziniomis,
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2010 02 26, 13:21)
O kokio jus rezultato norit is sampuno. Sampuna specialu tai yra su dervom ar kitoki naudojam tik tam kad nedirgintu dar labiau odos, ka gali padaryti paprastas sampūnas (nors nebutinai). Specialus sampunas gali numalsinti siektiek niežulį, bet tik tiek. Kaip bebūtų gaila. verysad.gif


g.gif na stebuklu ir rezultatu nesitikiu dideliu, tiesiog noreciau sumazinti niezuli,nes pati zinau, jog sampunas tikrai neispres sios problemos.Naudojau ir su dervom, bet kad apsoliuciai jokiu pokyciu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Dizaster @ 2010 02 26, 23:39)
As isbandziau daug ivairiu sampunu su dervomis - dabar jau net pavadinimu nepamenu. Ju didziausia beda - kad turi nemalonu kvapa, kuris jauciasi ir praejus kelioms valandoms po galvos plovimo. Man nei vienas realiai nepadedavo, tik tiek, kad kai kurie is ju lengviau isplaudavo is plauku riebius gydomuosius tepalus.
Paskui gydytoja pasiule Skin Cap sampuna. Ziurejau skeptiskai, nes pries tai buvau naudojusi Skin Cap purskala ir jis man nieko nepadejo. Bet vis tik ryzausi isbandyti sita sampuna- ir man labai padejo. Rezultatas pasimate jau po menesio. Galva ploviau tik su situ sampunu, kitu nenaudojau. Pastebejau, kad kai nustoju naudoti sita sampuna, situacija vel pablogeja. Be to, jis neturi jokio bjauraus dervos kvapo, kvepia tikrai maloniai ir siaip graziai po jo plaukai atrodo.
Vienintele beda -didele kaina. Ir ne visose vaistinese jo yra. Eurovaistines jo neturi sad.gif


g.gif Kad dabar apskritai jo rasti Lietuvoje retenybe doh.gif , O jus kuriose pirkdavot?
Atsakyti
QUOTE(saisyda @ 2010 02 27, 21:39)
Bet tai jo COCOIS  Lietuvoje nera pirkti mano ziniomis,

Taip nėra smile.gif bet galima nusipirkti iš ebay,mačiau ten yra ax.gif gal kuri mamytė jau bandė ir gali atiliepimus parašyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 02 28, 16:26)
g.gif na stebuklu ir rezultatu nesitikiu dideliu, tiesiog noreciau sumazinti niezuli,nes pati zinau, jog sampunas tikrai neispres sios problemos.Naudojau ir su dervom, bet kad apsoliuciai jokiu pokyciu schmoll.gif
Papildyta:
g.gif Kad dabar apskritai jo rasti Lietuvoje retenybe doh.gif , O jus kuriose pirkdavot?



As vis randu po viena kita buteliuka mazesnese vaistinese - Gintarineje vaistineje, paskui fabijoniskese yra didelis IKI prekybos centras ir jame kazkokia mazyte vaistine, man rodos ji vadinasi "Smaragdine". Paskui radau dar keliose vaistinese, kurios isvis jokio vardo neturi ir jokiam prekybos tinklui nepriklauso - tiesiog vaistines. Ten vaistininkas man pasiulydavo, kad gali uzsakyti. Tai as uzsakydavau, o po savaites atvezdavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dizaster: 01 kovo 2010 - 19:53
QUOTE(Dizaster @ 2010 03 01, 19:52)
As vis randu po viena kita buteliuka mazesnese vaistinese - Gintarineje vaistineje, paskui fabijoniskese yra didelis IKI prekybos centras ir jame kazkokia mazyte vaistine, man rodos ji vadinasi "Smaragdine". Paskui radau dar keliose vaistinese, kurios isvis jokio vardo neturi ir jokiam prekybos tinklui nepriklauso - tiesiog vaistines. Ten vaistininkas man pasiulydavo, kad gali uzsakyti. Tai as uzsakydavau, o po savaites atvezdavo.

dekui,bandysim ieskoti blush2.gif blush2.gif
Atsakyti