Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

QUOTE(aganiux @ 2010 03 04, 13:24)

Dekui :4u:Jau uzsiregistravau,kad atsiustu informacija pastu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salkauske: 04 kovo 2010 - 15:06
Tai kiek suprantu kelios forumietes is Šiauliu, kaip ir kaimynkos biggrin.gif
Atsakyti
labas smile.gif Nusprendžiau ir aš prie Jūsų prisijungti.. Žvyneline susirgau visai neseniai,taigi esu kovoje prieš šią ligą dar naujokė biggrin.gif Paveldėjau iš savo mamos,ji šia liga sirgo ilgai,bet aš,kažkodėl ja nesidomėjau nes galvojau,kad man nepasireikš,bet deja...Taigi tikiuosi iš jūsų gauti naudingu patarimų,kovojant su žvyneline. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Salkauske @ 2010 03 04, 15:48)
Dekui  :4u:Jau uzsiregistravau,kad atsiustu informacija pastu  smile.gif

Labai idomu butu jei isbandytum!
Atsakyti
QUOTE(aganiux @ 2010 03 04, 17:12)
Labai idomu butu jei isbandytum!

Jei kaina nebus nepadori,tai isbandysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Salkauske @ 2010 03 04, 19:42)
Jei kaina nebus nepadori,tai isbandysiu  ax.gif



Lauksim naujienu, kadangi as angliskai nei bum bum, tai butu labai idomu kad pasidalintumet informacija. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelija21 @ 2010 03 04, 17:55)
labas smile.gif  Nusprendžiau ir aš prie Jūsų prisijungti.. Žvyneline susirgau visai neseniai,taigi esu kovoje prieš šią ligą dar naujokė biggrin.gif  Paveldėjau iš savo mamos,ji šia liga sirgo ilgai,bet aš,kažkodėl ja nesidomėjau nes galvojau,kad man nepasireikš,bet deja...Taigi tikiuosi iš jūsų gauti naudingu patarimų,kovojant su žvyneline. mirksiukas.gif

Sveika prisijungus i musu gretas drinks_cheers.gif Visa info rasi perskaicius temele sia ir senas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelija21 @ 2010 03 04, 16:55)
labas smile.gif  Nusprendžiau ir aš prie Jūsų prisijungti.. Žvyneline susirgau visai neseniai,taigi esu kovoje prieš šią ligą dar naujokė biggrin.gif  Paveldėjau iš savo mamos,ji šia liga sirgo ilgai,bet aš,kažkodėl ja nesidomėjau nes galvojau,kad man nepasireikš,bet deja...Taigi tikiuosi iš jūsų gauti naudingu patarimų,kovojant su žvyneline. mirksiukas.gif


Paskaityk temas ir gausi daug informacijos,beliks tik atsirinkti.
QUOTE(saisyda @ 2010 03 04, 18:57)
Lauksim naujienu, kadangi as angliskai nei bum bum, tai butu labai idomu kad pasidalintumet informacija. mirksiukas.gif

Pasidalinsiu,butinai.
Atsakyti
QUOTE(Anakonda @ 2010 03 04, 11:51)
Laba diena, ir as noreciau jungtis i jusu kompanija. Sergu jau beveik 9 metus, nuo tada kai pastojau su dukryte. Bandziau daug ka, net nezinau ar verta vardinti. Man ir galvos psoriaze ir ant alkuniu, ir nugara bei krutys beria nuolat. Be dejau padeda tik jau minetas dermovate tepalas. UK pirkau kruva visokiu kitokiu tepaliuku, tetis siunte is Kanados irgi daug priemoniu ir jokio tolko. Bandziau badauti. Puse metu praktiskai nevalgiau. Issivaliau organizmo, visi kraujo ir kiti tyrimai tokie geri, kad daktarai pasake jog galeciau i kosmosa skrist smile.gif O psoriazei dzin, jokios reakcijos. Turiu ir psoriatini artrita, buvo labai blogai, isgeriau kursa Naproxen, palengvejo ir dabar tik kartais paskauda nugara. Na o nagai, juokingai gal kam nuskambes, bet pries 3 metus mano dermatologe man pasiule prisiauginti akrilinius nagus. Pasake kad kai psiriaze nekvepuoja, tai ir nagai auga sveiki. Tai dabar praktikuoju toki dalyka, kad prisiauginu nagus ir duodu jiems ataugti, be papyldimu jei suprantat apie ka kalbu. Ir po to metus bevei dziaugiuosi sveikai graziais naguciais.
Oi kiek prirasuiau. Na tai tiek informacijos siam kartui.

sveika,cia idomiai su tais naguciais tu g.gif reiks ir man gal pabandyti nes labai jau jie pas mane negrazus.o artrita siuo metu gydausi Methotrexate Sodium tabletem,skausma nuema,o tinimas sanariu vistiek yra verysad.gif neegi taip ir reikes visa gyvenima vargti blink.gif
Atsakyti
Aciu kad priemet. Del naguciu, tikrai puikiai laikosi, nesiskundziu. O svarbiausia, tiek atsikankinau su tuo skausmu jei kur uzkabinu, tai kosmaras. O dabar ir graziai atrodo, ir jokiu problemu. Siaip jei kam netinka akrilas, manau gali bandyti geli, daktare sake svarbu kad psoriaze nekvepuotu. Ir dar kaj jau atauga savo nagas, niekada nepalinki nagu nenulakuotu, pastoviai turit padengti kokiu nagu stiprikliu ar kazka panasaus.
Kas liecia nestumus. Na nezinau ar paumeja man ta psoriaze, bet kad nepagereja tai 100%.
Del siltu krastu, pilnai sutinku. Kai nuvaziuoju kur nors atostogu, maudausi juroj ir deginuosi, tai viskas super, oda svari ir beveik jokiu problemu. Bet tas pats ir cia. Jei naudoju tepaliuka 1-2 kartus i savaite ir 1 karta i 1.5-2 savaites nueinu i soliariuma, tai praktiskai visas kunas svarus. Tik dabar negaliu to daryt nes laukiuos.
O maudausi tik su priemonem kurios neturi jokiu PERFUM, ir turi negivosios juros druska.
Ir dar karta i menesi padarau sau parafinines voneles.
O vat galvai nepadeda niekas. Na tik tiek, kad kai priauginti nagai, negaliu kasytis smile.gif, ir tada tikrai apmazejau tu demeliu galvoje, ir dar nervuotis reikia maziau. Nes tik susinervinu, kita diena visa kakta raudonom demem nueina, ir psio, grazuole smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakonda @ 2010 03 05, 11:44)
Aciu kad priemet. Del naguciu, tikrai puikiai laikosi, nesiskundziu. O svarbiausia, tiek atsikankinau su tuo skausmu jei kur uzkabinu, tai kosmaras. O dabar ir graziai atrodo, ir jokiu problemu. Siaip jei kam netinka akrilas, manau gali bandyti geli, daktare sake svarbu kad psoriaze nekvepuotu. Ir dar kaj jau atauga savo nagas, niekada nepalinki nagu nenulakuotu, pastoviai turit padengti kokiu nagu stiprikliu ar kazka panasaus.
Kas liecia nestumus. Na nezinau ar paumeja man ta psoriaze, bet kad nepagereja tai 100%.
Del siltu krastu, pilnai sutinku. Kai nuvaziuoju kur nors atostogu, maudausi juroj ir deginuosi, tai viskas super, oda svari ir beveik jokiu problemu. Bet tas pats ir cia. Jei naudoju tepaliuka 1-2 kartus i savaite ir 1 karta i 1.5-2 savaites nueinu i soliariuma, tai praktiskai visas kunas svarus. Tik dabar negaliu to daryt nes laukiuos.
O maudausi tik su priemonem kurios neturi jokiu PERFUM, ir turi negivosios juros druska.
Ir dar karta i menesi padarau sau parafinines voneles.
O vat galvai nepadeda niekas. Na tik tiek, kad kai priauginti nagai, negaliu kasytis smile.gif, ir tada tikrai apmazejau tu demeliu galvoje, ir dar nervuotis reikia maziau. Nes tik susinervinu, kita diena visa kakta raudonom demem nueina, ir psio, grazuole smile.gif

Va va del galvos i as nesumastau ka daryt g.gif o da ilgaplaukem itariu isvis sunku doh.gif
Atsakyti
Na pas manes plaukai iki peciu dabar. Ir auginsiu. Anksciau kirpau trumpa, kad lengviau budu galima odos gabaliukus iskasyti. O daba spjoviau, nusidaziau sviesiom srogelem (tuo labiau kad kazkodel labai prazilau), tai dabar turiu 75% blondinisku srogeliu, ir 25% naturaliu nedazytu plauku. Ir dzin man. Nelabai matosi jei ir pilna galva tos odos. Tik vat su tamsiais drabuziais problema. Pastoviai turi eit i tulika susitvarkyt, kitaip ant peciu kaip sniego pribarstyta.
Atsakyti