Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

Man irgi to lasjono Elocon išrašė,tikrai padeda smile.gif tik tiek,kad jo ne daug yra...
Atsakyti
QUOTE(Aurelija21 @ 2010 04 29, 13:46)
Man irgi to lasjono Elocon išrašė,tikrai padeda smile.gif  tik tiek,kad jo ne daug yra...

mirksiukas.gif taip, jis padeda, tik oda greit pripranta ir poto jokio is jo poveikio nera doh.gif Arba su didelem pertraukom reiktu vartoti..nes kol tepiau- nieko nebuvo, baigiau tepti praejo kazkiek laiko-ir vel tas pats jai ne daugiau..nu zodziu nekazkas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cziokoladine @ 2010 04 22, 11:41)
Zodziu, kartalinas man nudegino ranku oda  unsure.gif  ar kam nors panasiai buvo? Gal cia del to, kad dejausi ant pateptu ranku medvilnines pirstinaites? Nes tepiausi tikrai pakankamai plonu sluoksniu. Nutraukiau kuriam laikui "gydyma", ziuresiu kaip toliau bus. Nes kolkas toks jausmas, kad gerai saule pasvilino  doh.gif


As internete skaiciau jo naudojimo instrukcija rusiskai, tai ten parasyta, kad jokiu budu negalima ant vaisto deti jokiu tvarsciu ir pan...Tikriausiai nuo tu pirstinaiciu tau taip sad.gif
Papildyta:
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 04 22, 21:58)
kur galima Vilniuje jo gauti g.gif ir kokia jo kaina g.gif


Kaina priklauso nuo buteliuko dydzio. Mazesnis apie 50 litu, didesnis apie 80. Fabijoniskese netoli McDonaldo yra toks didelis IKI ir jame vaistine, man rodos ji vadinasi Smaragdine. Tai va as ten paklausiau - neturejo, bet uzsake - pasake, kad po 2 sav. man atves. Ir tikrai atveze uzsakyta buteliuku kieki. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 04 29, 12:11)
mirksiukas.gif  taip, jis padeda, tik oda greit pripranta ir poto jokio is jo poveikio nera  doh.gif  Arba su didelem pertraukom reiktu vartoti..nes kol tepiau- nieko nebuvo, baigiau tepti praejo kazkiek laiko-ir vel tas pats jai ne daugiau..nu zodziu nekazkas schmoll.gif

Jei Jūs kalbat apie Elocon skystį,tai aš jį naudoju gal pora kartų per dvi savaites,o vat tepalas Elocom odai visai netiko,bėrė,raudonavo.O galva švari būna tą porą savaičių,kartais ilgiau,kartais trumpiau. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kauske: 29 balandžio 2010 - 15:58
QUOTE(Jolkuce @ 2010 04 29, 14:11)
mirksiukas.gif  taip, jis padeda, tik oda greit pripranta ir poto jokio is jo poveikio nera  doh.gif  Arba su didelem pertraukom reiktu vartoti..nes kol tepiau- nieko nebuvo, baigiau tepti praejo kazkiek laiko-ir vel tas pats jai ne daugiau..nu zodziu nekazkas schmoll.gif




tai man tas pats su tepalu Elocon buvo,kol tepiausi odą tai buvo beveik praėje,baigėsi,daktarė nebeišrašė ir vėl atsinaujino.....tikriausiai tas pats bus ir su tuo lasjonu.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelija21 @ 2010 04 29, 18:04)
tai man tas pats su tepalu Elocon buvo,kol tepiausi odą tai buvo beveik praėje,baigėsi,daktarė nebeišrašė ir vėl atsinaujino.....tikriausiai tas pats bus ir su tuo lasjonu.... verysad.gif

Visko gali but unsure.gif Noreciau as ta Scul cap ar kaip ten tas shampunas,pabandyt, nu bet atiduot 60 litu doh.gif negaliu sau to leisti deja verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 29 balandžio 2010 - 17:16
QUOTE(Jolkuce @ 2010 04 29, 18:16)
Visko gali but  unsure.gif  Noreciau as ta Scul cap ar kaip ten tas shampunas,pabandyt, nu bet atiduot 60 litu  doh.gif  negaliu sau to leisti deja  verysad.gif


Aš taip pat norėčiau pabandyti tą šampūną,bet kai man daktarė pasakė,kad jis labai kenkia sveikatai tai nelabai ir norisi dar labiau sau pakenkti.....bet kaip skaičiau daugelio moterų nuomonę apie Skin Cap šampūną tai gal nėra jis jau toks " blogas " biggrin.gif
Tik bėda,kad nežinau kur Panevėžyje jo įsigyti...O dėl kainos..Gaila ir man tiek Lt,bet jeigu padeda tai gal ir verta pabandyti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 04 29, 18:16)
Visko gali but  unsure.gif  Noreciau as ta Scul cap ar kaip ten tas shampunas,pabandyt, nu bet atiduot 60 litu  doh.gif  negaliu sau to leisti deja  verysad.gif


o tu nebandei T/Gel Total sampuno? sako irgi neblogas,jo ir kaina mazesne.
Papildyta:
QUOTE(Aurelija21 @ 2010 04 29, 18:45)
Aš taip pat norėčiau pabandyti tą šampūną,bet kai man daktarė pasakė,kad jis labai kenkia sveikatai tai nelabai ir norisi dar labiau sau pakenkti.....bet kaip skaičiau daugelio moterų nuomonę apie Skin Cap šampūną tai gal nėra jis jau toks " blogas " biggrin.gif
Tik bėda,kad nežinau kur Panevėžyje jo įsigyti...O dėl kainos..Gaila ir man tiek Lt,bet jeigu padeda tai gal ir verta pabandyti... g.gif


As jau rasiau ka man pasake gydytoja kai buvau Daugpily,dar parasysiu. As jos paklausiau ir ji pasake,kad tikrai nekenkia jis,sako cia gi sampunas,galima plauti daznai ir nebijoti,tik sako vienas minusas-brangus. verysad.gif doh.gif
As ploviau kaip ir parasyta,kas 3 diena,tai tfu tfu tfu man padejo,nieko nera,dabar plaunu su Eucerinu. Pas mus iseme is prekybos,nes kaina didele,mazai kas perka,o Daugpily maciau,tikrai yra vaistinese.
Papildyta:
O del Elacon,tai turejau as ji,jis hormoninis verysad.gif ,pati nusipirkau,tai tikrai padeda,bet tik ispradziu,o paskui tikriausiai pripranta oda prie jo ir viskas,tik plemas raudonas lieka,nezinau gal cia tik man taip buvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2010 04 29, 19:00)
o tu nebandei T/Gel Total sampuno? sako irgi neblogas,jo ir kaina mazesne.
Papildyta:
As jau rasiau ka man pasake gydytoja kai buvau Daugpily,dar parasysiu. As jos paklausiau ir ji pasake,kad tikrai nekenkia jis,sako cia gi sampunas,galima plauti daznai ir nebijoti,tik sako vienas minusas-brangus.  verysad.gif  doh.gif 
As ploviau kaip ir parasyta,kas 3 diena,tai tfu tfu tfu man padejo,nieko nera,dabar plaunu su Eucerinu. Pas mus iseme is prekybos,nes kaina didele,mazai kas perka,o Daugpily maciau,tikrai yra vaistinese.
Papildyta:
O del Elacon,tai turejau as ji,jis hormoninis verysad.gif ,pati nusipirkau,tai tikrai padeda,bet tik ispradziu,o paskui tikriausiai pripranta oda prie jo ir viskas,tik plemas raudonas lieka,nezinau gal cia tik man taip buvo.  g.gif



Bet aš tada nesuprantu kokiu pagrindu man daktarė melavo apie ta Skin Cap šampūną... g.gif dėl Elocon...taip jis hormoninis,bet šiuo metu nerandu jokios priemonės kuri taip gerai padėtų,kaip Elocon padėjo... rolleyes.gif Nu dar draugo paprašiau,kad iš Rusijos Kartalino parvežtų,bet nežinau ar gaus...Jeigu gaus bandysiu su juo teptis.. smile.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

man elacon rgi labai padedavo, bet irgi tikriausiai oda priprato, ir poveikis budavo minimalus, jei tik diena nepatepi ir vsio , viskas is naujo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2010 04 29, 19:00)
o tu nebandei T/Gel Total sampuno? sako irgi neblogas,jo ir kaina mazesne.
Papildyta:
As jau rasiau ka man pasake gydytoja kai buvau Daugpily,dar parasysiu. As jos paklausiau ir ji pasake,kad tikrai nekenkia jis,sako cia gi sampunas,galima plauti daznai ir nebijoti,tik sako vienas minusas-brangus.  verysad.gif  doh.gif 
As ploviau kaip ir parasyta,kas 3 diena,tai tfu tfu tfu man padejo,nieko nera,dabar plaunu su Eucerinu. Pas mus iseme is prekybos,nes kaina didele,mazai kas perka,o Daugpily maciau,tikrai yra vaistinese.
Papildyta:
O del Elacon,tai turejau as ji,jis hormoninis verysad.gif ,pati nusipirkau,tai tikrai padeda,bet tik ispradziu,o paskui tikriausiai pripranta oda prie jo ir viskas,tik plemas raudonas lieka,nezinau gal cia tik man taip buvo.  g.gif


Ar tas geltonam ipakavime kur yra? taip bandziau gydytoja rekomendavo..bet nieko gero, jokiu as ten pakitimu nemaciau- sakau dabar plaunu su lietuvisku alaviju kazkokios Raskilos" gamybos uz 1.89, sakau negaliu patiket, nebesidraskau galvos, lyg ir bisk maziau sningu biggrin.gif sutapimas jauciu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 30 balandžio 2010 - 08:34
QUOTE(Jolkuce @ 2010 04 30, 09:34)
Ar tas geltonam ipakavime kur yra? taip bandziau gydytoja rekomendavo..bet nieko gero, jokiu as ten pakitimu nemaciau- sakau dabar plaunu su lietuvisku alaviju kazkokios Raskilos" gamybos uz 1.89, sakau negaliu patiket, nebesidraskau galvos, lyg ir bisk maziau sningu biggrin.gif  sutapimas jauciu..


toks
user posted image

Man gydytoja toki pasake nupirkti user posted image,bet man nepatiko. Tai viena karta tik isploviau ir stovi. Gal kas nori,tai galiu issiusti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka: 30 balandžio 2010 - 10:56