Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

Sveikos 4u.gif
ir MB bando Kartalin. Kažkas gero darosi biggrin.gif
pirkau iš www.kartalinas.lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(calykusu @ 2010 01 27, 22:07)
Sveikos 4u.gif
ir MB bando Kartalin. Kažkas gero darosi biggrin.gif
pirkau iš www.kartalinas.lt smile.gif


Labas 4u.gif , iš tiesų aprašymas vertas dėmesio, bet ar aš pražiopsojau, ar iš tiesų nėra parašyta, kokia indelio talpa? rolleyes.gif ir kiek laiko jo užtenka? (žinoma aš suprantu, kad priklauso nuo ištepamo ploto blush2.gif )
Atsakyti
Kadangi as UK, tai uzsisakinejau is suomiu kazkokio websaito, nes galima buvo moket kreditine kortele, naudoju dar tik 2 dienas, snd kazkaip niezti labiau nei iprastai... doh.gif Talpa ten koks 100g gal, nu as matau kad man labai ilgam uzteks, nes juk nereik viso kuno tepti.
Atsakyti
Sveikutes as cia trumpam uzbegau jusu paklaust,kiek teko dometis sia liga labai nedaug,bet ar gali but kad ja gali paveldeti vaikas,na mane siek tiek stebina ,nes buvau girdejus kad tik per 5-6kartas g.gif tai va dabar savo vaikui kazka panasaus pastebejau,jo tevas turejo sia liga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenke @ 2010 01 28, 23:11)
Sveikutes  as  cia  trumpam uzbegau  jusu  paklaust,kiek  teko dometis  sia  liga  labai  nedaug,bet  ar  gali  but kad  ja  gali  paveldeti  vaikas,na  mane  siek  tiek  stebina ,nes  buvau  girdejus  kad  tik  per  5-6kartas g.gif tai va  dabar  savo vaikui  kazka  panasaus  pastebejau,jo  tevas  turejo  sia  liga verysad.gif

DAR IR KAIP GALI...
Atsakyti
QUOTE(aganiux @ 2010 01 28, 23:22)
DAR IR KAIP GALI...

Aisku verysad.gif na dabar jau teks labai artimai susipazint su liga doh.gif sunui tik 7m,jo tevui visa tai prasidejo13m.Na ke ryt registruosimes pas odos gyd.
Atsakyti
QUOTE(Jenke @ 2010 01 28, 22:11)
Sveikutes  as  cia  trumpam uzbegau  jusu  paklaust,kiek  teko dometis  sia  liga  labai  nedaug,bet  ar  gali  but kad  ja  gali  paveldeti  vaikas,na  mane  siek  tiek  stebina ,nes  buvau  girdejus  kad  tik  per  5-6kartas g.gif tai va  dabar  savo vaikui  kazka  panasaus  pastebejau,jo  tevas  turejo  sia  liga verysad.gif


manau, kad gali paveldėt ir iš tėvų unsure.gif , nes gydytojų nuomonės apskritai skiriasi, dėl ko ta liga išlenda, vieni sako, kad nuo stresų, kiti, kad būtent paveldėjimas, treti - kad ir nuo to, ir nuo to, o kad liga paveldima tik 5-6 kartoj tai pirmą kartą girdžiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2010 01 29, 14:44)
manau, kad gali paveldėt ir iš tėvų  unsure.gif , nes gydytojų nuomonės apskritai skiriasi, dėl ko ta liga išlenda, vieni sako, kad nuo stresų, kiti, kad būtent paveldėjimas, treti - kad ir nuo to, ir nuo to, o kad liga paveldima tik 5-6 kartoj tai pirmą kartą girdžiu  g.gif

Manau,kad nuo streso issauke,nes pirma klase,o kruvis didziausias,pamoku uzduoda daugybe,kartais ne labai gerai sekasi,va ir rezultastas verysad.gif bet manau jei ne dabar veliau butu vistiek islindusi,juk neuzaugsi zmogu nestresuodamas.Koki sampuna geriausia naudot g.gif nes jam kol kas vien galvoje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenke @ 2010 01 29, 15:15)
Koki  sampuna  geriausia  naudot g.gif nes  jam  kol  kas  vien  galvoje verysad.gif

nueikit pirmiau pas gydytoją. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenke @ 2010 01 29, 15:15)
Manau,kad  nuo  streso  issauke,nes pirma  klase,o kruvis  didziausias,pamoku  uzduoda  daugybe,kartais  ne  labai  gerai  sekasi,va  ir  rezultastas verysad.gif  bet manau  jei  ne  dabar  veliau  butu  vistiek  islindusi,juk  neuzaugsi  zmogu  nestresuodamas.Koki  sampuna  geriausia  naudot g.gif nes  jam  kol  kas  vien  galvoje verysad.gif


iš tiesų tiksliai negaliu pasakyti schmoll.gif kiekvienam vis kitaip, aš iš pradžių naudojau neutrogenos nuo pleiskanų (jis toks rudas, kainuoja apie 30 Lt, bet jo labai mažai reikia) po to bandžiau kitus, kurių sudėtyje yra dervos, dabar perku rusišką "babuška Agafija" nuo pleiskanų. Svarbiausia, kad šampūnas būtų iš natųralių medžiagų. 4u.gif bet gal iš tiesų pirmiausia nueiti pas gydytoją g.gif
Atsakyti
sveikos mergaites jungiuosi ir as sia lygele nesiojuosi jau 4 metus,sako kad 3 karta ja paveldi nuo streso... g.gif
Atsakyti
QUOTE(liudvine @ 2010 02 02, 14:24)
sveikos mergaites jungiuosi ir as sia lygele nesiojuosi jau 4 metus,sako kad 3 karta ja paveldi nuo streso... g.gif


Sveika prisijungus 4u.gif
nebūtinai trečioje kartoje paveldima schmoll.gif pažįstu žmonių, kurių, kurių ir tėvai ir vaikai turi šią ligą rolleyes.gif
Atsakyti