Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmoji Komunija

QUOTE(Hoffnung @ 2008 04 06, 09:43)
Na cia dabar kas? Kodel taip ziauriai?

tai pasakiau kad gyvenu su vyru nesantuokoj,tai varyt ant manes pradejo.tipo kad mano nuodeme neatleistina,tipo privalaau zenytis arba skirtis
Atsakyti
Dukra eis geguze pirma komunija smile.gif Vaiksciojome i uzsiemimus Katedroje, o pries menesi pasake, kad vaikai tures renktis albas, bus visi vienodi. g.gif Mes suknele jau turejom pasiruose ir nesinorejo moketi vel pinigu (80Lt) , tai perejome i kita baznycia, kur galesim su suknele eiti ax.gif . Niekaip nesuprantu, kodel negalima buvo pasakyti dar spalio menesi, kad visi vaikai tures deveti albas ir kad nereikia sukneliu pirktis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2004 04 26, 10:30)
Po trijų savaičių mūsų krikšto dukra priims Pirmą komuniją.Net neįsivaizduoju,ką mes kaip krikšto tėvai turim daryt.Ar priklauso kažkokios pareigos,pvz.: aprengti ar papuošti žvakę ar dar kas nors?? g.gif Ir ką tokiu atveju dovanoti? g.gif

Kiek girdejau visi skirtingai.Tik tikrai galiu patarti nedovanoti kriziuku.Reikia medaljonus mergaitej Sv.Marijos.O berniukam Jezaus.Nes kekvienas zmoelis turi nesti savo kriziu.O jai dar ir krikstatevei uzdes savo kriziu.Negerai
Atsakyti
Sveikutės.Sakykit,o ar suknelė pirmosios komūnijos būtinai turi būti balta?Ar gali turėti pvz.raudonas gėlytes,ar būti apsiūta raudonom juostytėm.
Atsakyti
Mes ėjom su šampano spalvos suknele, o viršus suknelės buvo auksinės spalvos ir nieko viskas gerai buvo 4u.gif ir atrodėm gražiai biggrin.gif Manau jei truputį tos raudonos spalvos tai nieko.. mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Suku galvą, kur pirkti ar nuomoti, o gal siūti suknelę pirmai komunijai. Pasidalinkite patirtimi. Gal kas turite kokių gražių nuotraukyčių, kaip rengėte savo paneles šiai šventei.
Atsakyti
QUOTE(Jurevaga @ 2008 04 15, 21:50)
4u.gif Suku galvą, kur pirkti ar nuomoti, o gal siūti suknelę pirmai komunijai. Pasidalinkite patirtimi. Gal kas turite kokių gražių nuotraukyčių, kaip rengėte savo paneles šiai šventei.

Turejau kuklia suknyte. Jokiu blizguciu ar pirstinyciu bei rankinuko.
Puses ilgio, ne iki zemes. Ne pusta. Tiesiog man grazu buvo kaip ji atrode, kukliai ir tiek.
Kitos buvo per daug ispuostos, su sukuosenomis, blizguciais, pustos sukneles. Baznycia kitais metai siuvo kazkokias kaip uniformas ir nebeleido darkytis.
Atsakyti
4u.gif aš irgi noriu ne kokios nors barbiškos, bet kuklios, tačiau stilingos suknelės. Dar gerai būtų koks gražus apsiaustėlis, jei oras bus vėsesnis.
Bet kur visa tai gauti??????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurevaga: 15 balandžio 2008 - 22:15
Man tai negrazu tos mini vestuvines sukneles.
Tad mes su dukra nusprendem jog ji puosis Tautiniais rubais.
Atsakyti
QUOTE(Jurevaga @ 2008 04 15, 23:14)
4u.gif aš irgi noriu ne kokios nors barbiškos, bet kuklios, tačiau stilingos suknelės. Dar gerai būtų koks gražus apsiaustėlis, jei oras bus vėsesnis.
Bet kur visa tai gauti??????

Yra galybė nuomos punktų, kur galit išsirinkti tinkamiausią 4u.gif
Atsakyti
Mūsų komunija gegužės 18d. Nuomavomes nuomos punkte. Tiksliau,užsisakėm ir palikom 50 litų užstatą. Suknelė l. grazi,ne barbiska.Šukuosenos nedarysim,tiesiog paleisim plaukus ir viskas. Sutikit,tai neeilinė diena.
Nors-dar neaišku ar prileis prie komunijos,nelabai išmanom poterius ir t.t. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ozzy @ 2008 04 16, 10:24)
Mūsų komunija gegužės 18d. Nuomavomes nuomos punkte. Tiksliau,užsisakėm ir palikom 50 litų užstatą. Suknelė l. grazi,ne barbiska.Šukuosenos nedarysim,tiesiog paleisim plaukus ir viskas. Sutikit,tai neeilinė diena.
Nors-dar neaišku ar prileis prie komunijos,nelabai išmanom poterius ir t.t. blush2.gif


O kuriame mieste radote tokia suknele? T. y. norėjau paklausti kokiame mieste gyvenate? gal tai Kaunas?
Nes as kiek ziurejau tai nieko gero neradau. todel ir puoliau i panika. Tiesa zinau tik kelis nuomos punktus.
Atsakyti