Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmoji Komunija

QUOTE(Mama Oksana @ 2009 04 18, 15:09)
Labas visiems.
Girdejau kad per Pirmaja Komunija reikia issirinkti naujus krikstatevius  wink.gif  ar tai tiesa?

pirmą kartą girdžiu blink.gif kiek žinau krikštatėviai būna vieni ir visam gyvenimui, o per Pirmą Komuniją ateina pasveikinti. Bet kad naujus.... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2009 04 18, 16:33)
pirmą kartą girdžiu  blink.gif kiek žinau krikštatėviai būna vieni ir visam gyvenimui, o per Pirmą Komuniją ateina pasveikinti. Bet kad naujus....  mastau.gif

na kad ir as niekad negirdejau, o cia vat isgirdau g.gif sako kad nebutina , bet galima smile.gif
Atsakyti
Vyro krikštaduktei irgi komunija artėja. Aš sugalvojau, kad padovanoti jai fotosesiją. Nuotraukos liks ilgam, prisimins, kokia graži tą dieną buvo. Bet maniškis dar svarsto tokią dovaną...
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2009 04 09, 00:08)
O dovanos.... argi vaikams kada nors buvo per daug dovanų? O jei rimtai tai gal tada sutarkit kad nupirkti vaikui kokią rimtą dovaną, kuri liktų ir kai užaugs, negu bus daug įvairių smulkių....


Sveikutės 4u.gif

Kai mano jauniausioji sesutė ėjo pirmos komunijos, tai mes dovanojome šventos šeimynos pasidabruotą paveikslėlį wub.gif jis tikrai labai gražus..subtilus..neperkrautas.. tikiu, kad tai atminimas visam gyvenimui... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Oksana @ 2009 04 18, 15:09)
Labas visiems.
Girdejau kad per Pirmaja Komunija reikia issirinkti naujus krikstatevius  wink.gif  ar tai tiesa?

Tikrai ne
Atsakyti
QUOTE(Mama Oksana @ 2009 04 18, 15:09)
Labas visiems.
Girdejau kad per Pirmaja Komunija reikia issirinkti naujus krikstatevius  wink.gif  ar tai tiesa?





Reikia per sutvirtinimo sakramentą sutvirtinimo tėvų, bet jais gali būti ir tie patys krikšto tėvai. Bent jau taip atsimenu iš savo laikų...
Atsakyti
As pati gavau rozanciu dovanu ir viskas, taip, kad manau pilnai uztenka 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, musu dukraite taipat geguzes 31d. eis 1 komunijos, planuoja dalyvauti baznycioje ir mociutes, promociute, krikstoteveliai su seimomis, dar keletas draugu ax.gif na bet gal galite jus man kas papasakoti daugiau!norisi kad butu ne tik baznycioje bet galbut visus pakviesti kartu papietauti nes suvaziuos vieni is vieno miesto kiti is kito,tai ar yra dar kas nors kaip galima paplanuoti, ar nebusim perdaug issisokantys jei surengtume ir pietus po sventes baznycioje? g.gif norisi kad svente butu pakili isbaigta ir isimintu ilgam dukrelei wub.gif
neisivaizduoju nuo ko pradet planuot doh.gif

Mano pacios tai tevai nebuvo tikintys, pirmosios komunijos dekuj savo mociutelei kuri uzturejo toki rupesteli ir rupinosi kiek galejo kad tik anukeles iseitu i gyvenima tikromis katalikemis, tai per mano pirmaja komunija net tevu nebuvo del to norisi bent savo vaikams duoti tai ko neturejau pati, tikra svente,demesi ir visa kita wub.gif
o gal as klystu gal ne taip mastau prasau pataisykite rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandr_e @ 2009 04 25, 18:02)
Sveikos merginos, musu dukraite taipat geguzes 31d. eis 1 komunijos, planuoja dalyvauti baznycioje ir mociutes, promociute, krikstoteveliai su seimomis, dar keletas draugu ax.gif  na bet gal galite jus man kas papasakoti daugiau!norisi kad butu ne tik baznycioje bet galbut visus pakviesti kartu papietauti nes suvaziuos vieni is vieno miesto kiti is kito,tai ar yra dar kas nors kaip galima paplanuoti, ar nebusim perdaug issisokantys jei surengtume ir pietus po sventes baznycioje? g.gif norisi kad svente butu pakili isbaigta ir isimintu ilgam dukrelei wub.gif
neisivaizduoju nuo ko pradet planuot doh.gif

Mano pacios tai tevai nebuvo tikintys, pirmosios komunijos dekuj savo mociutelei kuri uzturejo toki rupesteli ir rupinosi kiek galejo kad tik anukeles iseitu i gyvenima tikromis katalikemis, tai per mano pirmaja komunija net tevu nebuvo del to norisi bent savo vaikams duoti tai ko neturejau pati, tikra svente,demesi ir visa kita wub.gif
o gal as klystu gal ne taip mastau prasau pataisykite rolleyes.gif

Tikrai neišsišoksite ir neklystate mirksiukas.gif pas mus taip pat buvo nemažai žmonių ir iš įvairių miestų, tai mes paskui kepėme šašlykus, valgėme tortą, žaidėme krepšinį ir kt. Aš manau, kad vaikui reikia padaryti šventę... wub.gif
Atsakyti
Sveikos, gal pravers mano patirtis.... smile.gif Turėjau staigiai viską susipirkti ir net kojas paskaudo visur belakstant doh.gif .... taip staigiai pranešė, kad maniškė bus pirmoj grupėj, kuri pirmą komuniją priims gegužės 3 d..... visu mėnesiu anksčiau nei planavom...
Tai va, KAUNIETĖS, nelakstykit nei po bazių sandėlius, nei po bažnyčias ar dar kur /kaip aš dariau ir nieko nepešiau doh.gif /. Nueikite senamiestyje, Vilniaus g. 3 į Šv. Kazimiero knygyną
Nusipirkau visko ko reikia : gražią didelę žvakę su angeliuku, papuošimą ant žvakės, rožančių, maldaknygę, škaplierių /medžiaginį/, škaplierinį medalikėlį /pirkau sidabrinį su grandinėle - bus graži dovana kartu/ ir gražią religinę dėžutę visiem šitiem daikteliams susidėti.

P.S. Šv. Kazimiero knygynai yra ir Vilniuj bei Klaipėdoj.
Gražios visoms šventės smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes gal galetumete parasyti ar ideti nuorodele kur butu visos maldeles reikalingos pirmai komunijai labai dekoju 4u.gif
Atsakyti

Manau, kad sioje Svenciu temoje yra per daug diskusiju apie religija. Tam juk yra atskiras skyrelis, jeigu ka mirksiukas.gif

Pasigedau pacios sventes ideju- juk ta diena neeiline, bet kaip ja suorganizuoti? Misios baznycioje, o kas po to? Daug kas vaziuoja pietauti i restoranus, ar seda prie vaisiu stalo namuose. Man asmeniskai, noretusi kazko kitko. (Gal kokia netolima kelione susiorganizuoti i sventa vieta ar pan.)
Labai noretusi, kad ir kitos mamos pasidalintu savo idejomis...

p.s. musu baznycioje ta diena visi bus apsirenge vienodai- su baltais apsiaustais (tunikomis), kad nesijaustu jokiu skirtumu. Man tai priimtinas variantas, nes is tiesu vienos mergaites ateina kukliai apsirengusios, o kitos su nuotaku rubais blink.gif...
Atsakyti