Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmoji Komunija


 i 
Skelbimams vieta "Skelbimų lentoje".
Nepaverskite temos turgumi.

Atsakyti
Labuka visom kuriu vaikai ruosiasi pirmai komunijai, gal kas patars kur galima Vilniuje uzsisakyti foto salona.Norisi pasidaryti tokia proga šeimos bendra nuotrauka.
Atsakyti
Sūnus savaitgalį eis pirmos komunijos,nutarėme padovanoti vaikui sidabr. grandinėlę,su pakabučiu išgraviruotu jo vardu,bei data kada vyko šventė.manau bus patenkintas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 04 16, 23:17)
Merginos, sorry, siek tiek ne i tema, bet noriu paklausti, ka jus isivaizduojate kriksto tevai turetu dovanoti berniukui pirmosios komunijos proga?

Na kokius DU TUKSTANCIUS LITU! smile.gif biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2010 05 10, 15:15)
Na kokius DU TUKSTANCIUS LITU!  smile.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Sponsoriaujat? Tai laisvai tada lotuliukas.gif Beje, aciu uz tokia smaikscia ir originalia ideja, matosi, kad daug skaitote knygu, domites kinu, is cia turbut ir tas smaikstumas, tik gaila, kad iki Dersu Uzala taip ir neprisikaset, daug praradot beje.
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2010 05 05, 21:43)
Aš su tuo pačiu klausimu, kuris jau buvo čia aptartas  lotuliukas.gif Šį savaitgalį bus krikšto sūnaus komunija. Gal turite kokių idėjų dovanai?  ax.gif Viena mano pusė sako, kad reikia pirkti tai kas vaikui patiktų - iš žaislų srities, kita pusė sako, kad reiktų kažko simbolinio: knygos, angelo skulptūros, kokio talismano.... rolleyes.gif  Kokie jūsų pamąstymai? Ką norėtumėt, kad jūsų vaikučiai gautų?  biggrin.gif


Pernai krikštasūniui ta proga padovanojau NT ir vaikišką maldynėlį. Sekmadienį bus krikštaduktės PK, tai dovanosiu irgi tą patį.
Atsakyti
O gal kas turi kokiu ideju kur svesti Vilniuje??
Atsakyti
QUOTE(***PUZLE*** @ 2010 04 23, 20:26)
Tai gal tada parasykit is kokio jus miesto ir gal atsiras kas zino kur nusipirkti galima biblija.

mačiau, prie katedros vilniuje yra toks knygynas tai saviškiui ten kaip tik ir pirkau, berods vadinasi knygynas "Katedros"
Atsakyti
QUOTE(TATAIGIS @ 2010 05 12, 19:27)
mačiau, prie katedros vilniuje yra toks knygynas tai saviškiui ten kaip tik ir pirkau, berods vadinasi knygynas "Katedros"


Dažname knygyne galima nusipirkti Bibliją. Tik ji nepigi. Visgi aš nemanau, kad verta ją visą dovanoti tokia proga...Užtenka ir NT...Juk neskaitys tokio amžiaus vaikai ST...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 11, 18:12)
Pernai krikštasūniui ta proga padovanojau NT ir vaikišką maldynėlį. Sekmadienį bus krikštaduktės PK, tai dovanosiu irgi tą patį.

aš saviškiam nupirkau bibliją ir angelą medinį (labai dailų) Pilies gatvėje, tokį pakabinamą, manau, kad turėtų jam patikti, kartą ėjom Pilies gatve, tai labai žavėjosi tuo angelu. dovana nepigi, bet, manu, kad visam gyvenimui.
Atsakyti
QUOTE(TATAIGIS @ 2010 05 12, 19:30)
aš saviškiam nupirkau bibliją ir angelą medinį (labai dailų) Pilies gatvėje, tokį pakabinamą, manau, kad turėtų jam patikti, kartą ėjom Pilies gatve, tai labai žavėjosi tuo angelu. dovana nepigi, bet, manu, kad visam gyvenimui.


Bibliją čiupinėjau mažame Pilaitės knygyne, esančiame "Pupoje". Jei jau tokiame mažame yra, tai daug kur turėtų būti...
Maniškis sūnus dar egzamino neišlaikė vakar pas kleboną, kitą trečiadienį eis perlaikyti.
Atsakyti
Aš krikšto dukrai dovanosiu sidabrinę grandinėlę su pakabuku angelu, man labai patiko, kažkaip nenorėjau kryželio, angeliuką galės nešiot ax.gif Ir dar žadu plaukų šepetį dadėti, išdeginsiu kokį angelą ir jos vardą ant jo ax.gif čia šiaip toks priedukas lotuliukas.gif
Atsakyti