Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmoji Komunija

labas vakaras mamytes, norejau pasiteirauti gal kuri jau patyre pirmos komunijos dziaugsmus kartu su savo atzalelem? kur galetumete pasiulyti kaune? kokia baznycia, kad nebutu kaip prievole kiekviena savaitgali ir dar pagal sarasus lankytis baznycioje schmoll.gif . Ka patartumete? g.gif
Atsakyti
Sveiki, mane domina, kur Panevėžy geriau lankyti pamokėles dėl pirmosios Komunijos. Galvojam apie Katedrą, bet tolokai nuo namų, gal dar kur vyksta pamokėlės? Kažką girdėjau apie Marijonų koplytėlę, ji mums būtų arčiausiai, bet internete nerandu informacijos.
Atsakyti
Sveikos, Mamytes,
gal kurios atzaleles priejo PK Bernardinu baznycioje, kaip ten su lankymu, ar nieko tokio, jei vaikas praleis keleta pamokeliu, ar sudomina vaikus mokytojai, ar tevai taip pat turi dalyvauti kiekvienoje pamokoje? Apskritai, kokia ten tvarka?
Atsakyti
as irgi ieskau vaikui kur ruostis komunijai, sunku apsispresti doh.gif .
Atsakyti
Sveiki.Mano dukrai bus pirma komunija,na o as nezynau kaip jai sia svente padaryt ipatinga.Noreciau paklaust,gal kas turi koki scenariju ar ideju kaip pagrazint svente?
Atsakyti
Keliu temą į viršų, o tai pernai bejudinta bebuvo smile.gif
Kaip manot, ar tiktų nergaitei lininė balta suknelė ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2013 02 20, 22:21)
Kaip manot, ar tiktų nergaitei lininė balta suknelė ?

Sveiki) Pas mus nereikia jokių puošnių drabužių, visi vaikai (tiek berniukai, tiek mergaitės) prie Pirmos Komunijos eina vilkėdami albą,
Atsakyti
QUOTE(karolux321 @ 2013 02 20, 23:53)
Sveiki) Pas mus nereikia jokių puošnių drabužių, visi vaikai (tiek berniukai, tiek mergaitės) prie Pirmos Komunijos eina vilkėdami albą,

Pas mus irgi tokia tvarka , labai grazu kai visi vienodai tvarkingai apsirenge 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karolux321 @ 2013 02 20, 22:53)
Sveiki) Pas mus nereikia jokių puošnių drabužių, visi vaikai (tiek berniukai, tiek mergaitės) prie Pirmos Komunijos eina vilkėdami albą,

Tikrai gražu, pritariu. Tik jei tokios tvarkos nėra, ką tada daryt? Baltos ale vestuvinės tai nenorim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2013 02 22, 15:53)
Tikrai gražu, pritariu. Tik jei tokios tvarkos nėra, ką tada daryt? Baltos ale vestuvinės tai nenorim  doh.gif

Nebūtinai gi "vestuvinę"... Man asmeniškai labai patiktu mergaitei koks lininis kostiumėlis (sijonas +švarkelis), paskui galima bet kokiai progai ir be progos. Arba kokį megztą (nertą). Berniukui sunkiau, o mergaitei tikrai galima sugalvot. Džiaugiuosi, kad man tokio galvos skausmo nebus 4u.gif
P.S. man įdomus pasirodė ir toks variantas (tik apačią pakeisčiau... be tų raukinukų)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karolux321: 22 vasario 2013 - 22:35
QUOTE(karolux321 @ 2013 02 22, 22:27)
Nebūtinai gi "vestuvinę"... Man asmeniškai labai patiktu mergaitei koks lininis kostiumėlis (sijonas +švarkelis), paskui galima bet kokiai progai ir be progos.  Arba kokį megztą (nertą). Berniukui sunkiau, o mergaitei tikrai galima sugalvot. Džiaugiuosi, kad man tokio galvos skausmo nebus  4u.gif


drinks_cheers.gif Pradžioj irgi apie megztą galvojom, bet dabar linkstam prie lininių rūbelių. Sakom bus praktiškiau, galima vasarą bet kur sudėvėt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2013 02 23, 12:48)
linkstam prie lininių rūbelių. Sakom bus praktiškiau, galima vasarą bet kur sudėvėt bigsmile.gif

thumbup.gif Jei man reikėtu rūbų mergaitei, ko gero apsistočiau ties sarafano ir bolero. Jolab kad sarafaniukų tokių gražių būna... Po sarafanu galima ir palaidinukę (jei vėsiau). Ir sarafaną ir bolero galima paskui ir atskirai dėvėti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karolux321: 23 vasario 2013 - 17:23