Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmoji Komunija

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 25, 11:57)
Negalima dovanoti SAVO nesiota grandinele su kryzeliu, tada taip, uzkrauni savas bedas vaikui, o nupirkti nauja daikta, kuris dar papildomai pasventinamas baznycioje-jokiu bedu neperkelia schmoll.gif


O jei nešiota tik grandinėlė, o kryželis naujas? g.gif
Atsakyti
pasižiūrėjau puslapį www.komunija.lt,rūbai išties gražūs,kaina normali,bet man nesuprantamas suagusiųjų noras suvienodinti vaikus,man kaip tik gražu,kad nevienodai aprengti,kita kalba apie vaikų elgesį bažnyčioje,bet jau čia kita kalba.


o šiaip passkaitymui

http://punskas.lt/pi...munijos-prasme/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marytexxx: 27 balandžio 2013 - 06:24
QUOTE(barra @ 2013 04 23, 20:01)
Oi, tai džiugu, reikia planuot kelionę. O ar nepastebėjot, ar vien juodi, ar ir šviesių būna?

Kurioj vietoj tiksliai pirkti kostiumą berniukui nepasakysiu (nes buvom pernai rudenį), bet noriu atkreipti Jūsų dėmesį štai į ką... Kostiumų yra daug, ir tamsių ir šviesių, ir kainą labai skiriasi... Kinėčių gamybos kainuoja apie 80 Lt, o rimtesni nuo 150 Lt. Mano vaikas lanko muzikinę mokyklą, daug koncertuoja. Norejom pirkti pigesnį (vistiek greit užauga), bet kai pamačiau kai prieš koncertą kitam vaikui prayro siulės doh.gif , noras pirkti pigesnį greit praėjo. Jei pirksit brangesnį kostiumą, pagalvokit kokiom progom dar jis Jūsų vaikui pravers (turėjau omeny spalvos pasirinkimą) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karolux321: 28 balandžio 2013 - 20:58
QUOTE(karolux321 @ 2013 04 28, 20:55)
Kurioj vietoj tiksliai pirkti kostiumą berniukui nepasakysiu (nes buvom pernai rudenį), bet noriu atkreipti Jūsų dėmesį štai į ką... Kostiumų yra daug, ir tamsių ir šviesių, ir kainą labai skiriasi... Kinėčių gamybos kainuoja apie 80 Lt, o rimtesni nuo 150 Lt. Mano vaikas lanko muzikinę mokyklą, daug koncertuoja. Norejom pirkti pigesnį (vistiek greit užauga), bet kai pamačiau kai prieš koncertą kitam vaikui prayro siulės  doh.gif , noras pirkti pigesnį greit praėjo. Jei pirksit brangesnį kostiumą, pagalvokit kokiom progom dar jis Jūsų vaikui pravers (turėjau omeny spalvos pasirinkimą) 4u.gif

Labai dėkui už patarimą. Planai yra kostiumą vilktis per Pirmąją Komuniją ir išleistuves mokykloje. O toliau į spintą...
Atsakyti
QUOTE(barra @ 2013 04 29, 09:59)
Labai dėkui už patarimą. Planai yra kostiumą vilktis per Pirmąją Komuniją ir išleistuves mokykloje. O toliau į spintą...

Tai tada pilnai uzteks ir kinietisko biggrin.gif Musiskis irgi tebuvo toms progoms naudotas. Atlaike, voliojasi spintoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(barra @ 2013 04 29, 09:59)
Labai dėkui už patarimą. Planai yra kostiumą vilktis per Pirmąją Komuniją ir išleistuves mokykloje. O toliau į spintą...

Gal tada ištikrųjų tiks ir pigesnis variantas g.gif
Atsakyti
Labai ačiū už patarimus aciuks.gif . Reiks gyvai, natūroj žiūrėt kaip ten jų kokybė. Svarbu sužinojau, kad yra Gariūnuose. O tai jau buvau praradusi viltį... Nes parduotuvėse niekur neradau, skelbimuose tik juodi, o šviesūs būna jau parduoti, kai skambinu.
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2013 04 25, 09:34)
Nu jo, nuomoniu ivairiu yra. As pati dirbu juvelyrineje, tai jau seniai niekas nebeperka kryziuku, nebent kokie kaimieciai.Vis dazniau klientai sako, kad negalima, nes uzkrauni savo bedas tam zmogui ar kazka panasaus. Zodziu patikejau  biggrin.gif , todel ir esu pasimetusi  g.gif

Nu laba diena, ....kaimiečiai doh.gif Man kartais atrodo, kad tie kaimiečiai labiau ir žino ir supranta visas tradicijas, nei miesčionys besivaikantys madų iš užsienio cool.gif

Mūsų suknelė jau siuvykloj, tik baisiai pergyvenu, kad tik viskas būtų gerai rolleyes.gif Kaina išeis doh.gif , bet... Bus lininė, taip kad tikimės spintoj nedūlės, o sueis vasarai ax.gif Na, nebent puošni labai gausis, tai dar mažajai sesei padėsim biggrin.gif

Savo krikšto dukrai per PK dovanojau sidabrinę grandinėlę ant rankos.
Iš savo dukros krikštatėvių nesitikiu nieko , apart dalyvavimo šventėje biggrin.gif

Mūsų supuola išleistuvės penktadienį, o PK šeštadienį. Tai bus maratonas doh.gif
Atsakyti
Sakykit ar rūtos būtinos į plaukus?
Atsakyti
Buvo neseniai susirinkimas dėl PK, katechetė sakė, kad rūtos nebūtinos, priklauso nuo tėvelių noro ir galimybių jų gauti, taip pat nuo vaiko alergiškumo.
Atsakyti
mes irgi vakar atsiemem suknele PK.
Uzsakinejau nerti.
Dabar lieka uzsideti visa komplekta ir suziureti kaip atrodo - ar viskas gerai.
Taip pat dar skaplieriu nupirkti - vienuoles isreiske pageidavima, kad vaikai turetu savo asmeninius, o ne skolintus.
Ir dar kirpykloje mums abiems apsilankyti - bandysim laime, gal sutiks priimti sestadieni (diena pries).
Atsakyti
Medely jau pasipuosem prie duru,kaip priklauso pagal ju tradicijas.Tik ne baltom spalvom,o vaivorykstes.Nes vaivorykstes spalvos-tai draugyste.Taip mokino juos per pamokeles.
user posted image
Atsakyti