Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(Evut @ 2010 06 02, 21:47)
O ką obuolių actas duoda plaukams? Ar jis naudingas tik dėl rūgšties? Netiktų koks kitoks actas? Nepastebėjot kokių negerumų, nepradėjo plaukai sausėti,  šviesėti?

Žvilgesio, mažina riebalavimąsi, švelnumo. Aš naudojau, tai jokių pašviesėjimų, tik švelnūs, minkštučiai plaukai (kvapas, žinoma nepats maloniausias) 4u.gif Ar tinka kitoks actas nežinau, namie turiu obuolių, tai jį ir naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 03, 14:52)
Žvilgesio, mažina riebalavimąsi, švelnumo. Aš naudojau, tai jokių pašviesėjimų, tik švelnūs, minkštučiai plaukai (kvapas, žinoma nepats maloniausias) 4u.gif Ar tinka kitoks actas nežinau, namie turiu obuolių, tai jį ir naudoju smile.gif

O koks naudojimo principas? įtrinat į plaukus, palaikot kažkiek laiko (kiek?) ir išplaunat? Ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2010 06 03, 15:29)
O koks naudojimo principas? įtrinat į plaukus, palaikot kažkiek laiko (kiek?) ir išplaunat? Ar kaip?

Po plovimo šampūnu, balzamu (jei dedat) ant plaukų užpilti praskiestą actą ir jo nebenuplauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 03, 15:36)
Po plovimo šampūnu, balzamu (jei dedat) ant plaukų užpilti praskiestą actą ir jo nebenuplauti smile.gif

Ačiū 4u.gif Reiks bandyti.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 03, 14:52)
Žvilgesio, mažina riebalavimąsi, švelnumo. Aš naudojau, tai jokių pašviesėjimų, tik švelnūs, minkštučiai plaukai (kvapas, žinoma nepats maloniausias) 4u.gif Ar tinka kitoks actas nežinau, namie turiu obuolių, tai jį ir naudoju smile.gif



Dėkui. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 06 02, 23:52)
Šitą EA ir aš turiu, pirkau su tikslu nuo uodų, bet dar neteko išbandyti. O jūs gryną tepate?

gryna, bet ant drabuziu tepiau kol kas
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2010 06 03, 20:55)
gryna, bet ant drabuziu tepiau kol kas



O dėmių nepalieka?

Ir Monicute tinklalapyje rašiusi,kad jis labai gerai veikia kartu su kedro ea.Jūs viena naudojate ar maišote su kedro ea?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 02, 23:27)
noreciau pasigaminti morku fitoli plaukams, bet galvoju ir taip ir taip g.gif , ar logiskai skamba? gal atsiras bandziusiu ar siaip turinciu minciu apie toki namini gamini?


SKamba keistai. Iš ko tu jį planuoji daryti?
Papildyta:
QUOTE(Evut @ 2010 06 02, 20:47)
O ką obuolių actas duoda plaukams? Ar jis naudingas tik dėl rūgšties? Netiktų koks kitoks actas? Nepastebėjot kokių negerumų, nepradėjo plaukai sausėti,  šviesėti?


Man tik vieną kartą labai nuo jo išsipūtė plaukai, tokie papurę gavosi, kadangi man tai visai netinka, tai žiauriai susinervinau, bet jau nebebuvo kada perplauti. Šiaip nuo pleiskanų gerai padeda.
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2010 06 03, 14:36)
Po plovimo šampūnu, balzamu (jei dedat) ant plaukų užpilti praskiestą actą ir jo nebenuplauti smile.gif


Aš esu vieną kartą gryną naudojus ir dar Eterinių buvau primaišiusi. O kitą kartą skiestą su vandeniu. Tai grynas nepatiko, labai jau plaukus išpurino. Bet aš tai su vandeniu vis tiek dar perplaunu po acto panaudojimo.
Papildyta:
QUOTE(chemistry @ 2010 06 02, 18:42)
esu skaicius kad galima obuoliu acta skiesti vandeniu santykiu 1:2ir naudoti kaip tonika veidui. Kuri nors bandet? Ir o jeigu imti pvz, viena dali vandens, viena kokio hidrolato ir viena obuoliu acto? ar neverta hidrolato gadinti taip? g.gif


Negadink hidrolato. Hidrolatas jau yra savaime kaip tonikas. Actą reikia su vandeniu skiesti, dėl to, kad gryno koncentracija odai būtų per didelė.
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2010 06 04, 10:53)
Aš esu vieną kartą gryną naudojus ir dar Eterinių buvau primaišiusi. O kitą kartą skiestą su vandeniu. Tai grynas nepatiko, labai jau plaukus išpurino. Bet aš tai su vandeniu vis tiek dar perplaunu po acto panaudojimo.

O aš kai perplaunu, nelieka jokio efekto, tas pats, kas nieko schmoll.gif O nenusausino plaukų, kai grynu skalavai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 04, 10:03)
O aš kai perplaunu, nelieka jokio efekto, tas pats, kas nieko schmoll.gif O nenusausino plaukų, kai grynu skalavai? ax.gif


Ne, man kaip tik kažkokie kaip riebaluoti gavosi, tokie nemalonūs.
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2010 06 04, 10:53)
SKamba keistai. Iš ko tu jį planuoji daryti?

Man irgi keistai, bet butu visai nieko, jei iseiga gautusi nebrangi, naudociau plaukams. AN yra morku fitolio, uztat parasiau cia, gal kuri turewtu ideju kaip butu galima pasigaminti ji namuose g.gif o gal kokiose uzsienio pard. butu morku miltuku ar pan., net nezinau, uztat tik pasamprotavima savo parasiau, gal atsiras galvojusiu apie ta pati mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 04 birželio 2010 - 13:02
QUOTE(adrija @ 2010 06 03, 21:34)
O dėmių nepalieka?

Ir Monicute tinklalapyje rašiusi,kad jis labai gerai veikia kartu su kedro ea.Jūs viena naudojate ar maišote su kedro ea?

ne, viena naudojau, demiu nebuvo, bet tepiau tamsius rubus, tai neglaiu 100 proc. garantuoti ax.gif
Atsakyti