Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(Edexa @ 2010 07 19, 12:27)
Kai žiedelis peržydi ir nukrenta, tai jau neužilgo tam "krepšelyje" ir matosi užsimezgęs koks pipcikas ar ne smile.gif



O kiek tų "pipcikų" palikti? Ar leisti, kad visi bręstų?
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 07 16, 22:18)
Tai gal ten tokie amarai ant morku. Susisukes visas lapeliu viduriukas, gal ne taip isgirdau blush2.gif

lapus gali amarai, gali ir baltasparniai pulti. Iš arčiau apžiūrėjus matosi kenkėjai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2010 07 19, 12:16)
Burokėlius sėjau prieš pat Jonines, tai šuaniai sudygo ir auga, ko nepasakyčiau apie morkas. Bandysiu sėti pekino salotas, taip pat vakar sukišau dar ir agurkus, bus vakavimui.

na musu labai ilgai po siaudais nedygo, eme susti, nes kisom i skyles po kartonu tai atidengem siaudus, tai sakykim sau valgyti uztenka, po krumu iskasu 6-8 bulvikes ivairiu dydziu, pirkau super ankstyva lenkiska "Kollete" veisle, tad sakau nukasiu liks tuscios lysves, tad bandysiu seti burokus, morkas, dar spinatu sukisiu kur rasiu vietuke; beje man pekinas nieko gero siemet nesusuko galvu, tad isroviau; o dar kazkaip siemet nusivyliau Zalios stoteles seklom - zirnia verysad.gif i nesuaugino anksciu, baigia suputi; morkos popieriuje tokios dvisakes ir prastesnes nei pernai, tad pirkau visai paprastu seklikiu siandien, ziuresiu gal rudeniop galesiu pasigirti derliumi smile.gif
jatau ale bulbikes saunios isdygo po siaudais smagu, skanaus derliaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 07 19, 14:15)
beje man pekinas nieko gero siemet nesusuko galvu, tad isroviau

Pekiną aš šįmet pirmą kartą sėsiu, bet prisiskaičius, kad jis yra trumpos dienos augalas, tad sėjamas tik į liepos antrą pusę ir vėliau. Tai manau dėl to galvų ir nesuko pas tave g.gif Špinatai ir pas mus labai valgomi ir laukiami, tuo dar ir vieną kaimynę užkrėčiau.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 19, 13:45)
O kiek tų "pipcikų" palikti? Ar leisti, kad visi bręstų?

Šią misiją palik pačiam baklažanui atlikti. Tegu pats galvoja, išmaitins ar ne savo chebrą... Matys, jei "pajamos" mažos, pipcikus numėtys kiek per daug.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 07 19, 14:23)
Šią misiją palik pačiam baklažanui atlikti. Tegu pats galvoja, išmaitins ar ne savo chebrą... Matys, jei "pajamos" mažos, pipcikus numėtys kiek per daug.. smile.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar jau kas sodinate braskes?Jau galima lapus nupjaut,ar dar ankstoka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 07 19, 12:03)
o ka jus sodinate ar sejate po ankstyvu bulviu nuemimo, o gal nieko g.gif

braškes.
Papildyta:
QUOTE(zebrina @ 2010 07 19, 15:38)
Ar jau kas sodinate braskes?Jau galima lapus nupjaut,ar dar ankstoka? ax.gif

mes laukiam vėsesnių orų, nes keptų nenorim turėti.
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 07 19, 09:06)
pas mane kasmet morku lapai susisua, ir pati morka buna su kirmilem, gal kas patartu, ka daryti reikia?

Tavo morkas gadina morkinė muselė,sako jos ypač mėgsta gyventi ten kur yra eglių ,apie ekologines kovos priemones su ja reiktų pasieiškoti internete,o cheminių priemonių tai yra visur kur prekiaujama sėklomis

Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 07 19, 14:23)
Šią misiją palik pačiam baklažanui atlikti. Tegu pats galvoja, išmaitins ar ne savo chebrą... Matys, jei "pajamos" mažos, pipcikus numėtys kiek per daug.. smile.gif



geras thumbup.gif , aš ir visus palieku, žiūriu tas karštis toks jiems patinka, kad sužydėjo kaip išprotėję, tik kaži kiek tų pipcikų paliks
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 07 19, 11:27)
Kiek suprantu, jie pas tave šiltnamyje auga. Jei netingi, gali pabraukyti kokia plunksnele per žiedukus, na, gal dar geriau bus. Bet šiaip baklažanai ir patys normaliai mezga.
Kai žiedelis peržydi ir nukrenta, tai jau neužilgo tam "krepšelyje" ir matosi užsimezgęs koks pipcikas ar ne smile.gif

Aciu didelis didelis 4u.gif , jau apejau pabraukiau thumbup.gif ir jeigu teisingai supratau tai kaskas panasaus kaip nokina pomidorai. O auga siltnami, nupirkau nukainuotus po 10 centu, bet derliaus noriu daug daug biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal patarsit.
Nenormaliai dideli auga cukinijų krūmai, man iki bambos, o gal ir ir aukštesni..... Moliūgai taip pat baisiai dideli.
Ar galiu aš cukinijų lapus apskabyti? Kažin dėl to nenustotų derliaus vesti? Ir kada jau reikėtų cukinijas ruošti žiemos derliui? Per kiek laiko jos užsiaugina tinkamo storio odą ?
Ar galima moliūgų palikti tik vieną atšaką, o kitas nuskinti? Nes aš, gudruolė, viduryje daržo susodinau, tai dabar viskam šakės .... Ir kiek , paprastai reikėtų ant vieno moliūgo daigo palikti pačių vaisių? Kiek jie gali jų užauginti ?

user posted image
Atsakyti