Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

Ačiū, mergytės, už receptukus. Kibsiu šian į darbą smile.gif
Užpraeitais metais daug turėjau agurkų, tai teko net mesti. Tai matyt užrūstinau agurkų dievą ir praeitais metais jų beveik nebuvo... tai šiais geriau viską sukonservuosiu smile.gif

O gal galima receptuką?
Ačiū

QUOTE(Juračiuks @ 2010 08 02, 20:46)
O aš pernai tai juos taip pat vakavau, tik pjausčiau į tris - keturias dalis, tai man jie skaniausi buvo, turbūt kaip aguročiai gavosi  thumbup.gif . Vyras net šiemet paprašė padaryti tų peraugusių  biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(raganiukstiene @ 2010 08 02, 21:05)
supjaustai kubeliais, nuluptus be seklu ir i stiklaini ir daug daug druskos(sluoksniuoti), paskui ziema zaliu agurku turi, tik juos atmirkyti reiks-saltibarsciams biggrin.gif
sudyti agurkai  mirksiukas.gif


O kur laikyti ? Šaldytuve? Ar tinka ir šiltesnė patalpa (nes pas mane rūsyje tikrai daugiau nei +5 laipsniai).
Atsakyti
apejau darza ir nusivyliau siomis darzovemis: kalafiorais - uzpuole vabalai; griesciais - ropeles susisuke ir mazos; ankstyvais kopustais - nesusuko galvu normaliu nei, kad pernai; O kolkas pavyke isaugti agurkai vienus siunciausi is Vengrijos per ebay, kitos is kelinto karto kaimyne daigais atidave nes liutis suplakus buvo; Morkos Nan 1 gerai sudyge, kitos morkos kur popierieliuose sudygo irgi gerai; burokai Cylindr kaip visada auga puikiai; geltonos sparagines bei paparastos pupeles atrodo kolkas dera tad manau kad dali darzoviu kitais metais isvaikysiu is darzo smile.gif
Atsakyti
As jokiu kopustu nesodinsiu - neverta vargti su jais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 03, 17:10)
As jokiu kopustu nesodinsiu - neverta vargti su jais schmoll.gif


Aš sodinu ankstyvus kokį 10 galvikių visada, kad būtų, kai atvažiuojam sriubikei išsivirti, o vėlyvų nebesodinu, nes ne kiekvienais metais suka man tas galvas


Recepto kaip ir neturiu , nes kas kartą vis bandau iš kitų, o pernai tai ir dariau kaip ir visų agurkų, tik nebepamenu blush2.gif .

Šiemet daug neturiu agurkų, tai vienoj knygoj paskaičiau vienokį, kitoj kitokį, o ir mergaitės čia buvo įmetusios receptą, tai bandysiu ir tą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 03 rugpjūčio 2010 - 16:43
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 03, 17:10)
As jokiu kopustu nesodinsiu - neverta vargti su jais schmoll.gif

Užpuolė ligos?

pas mane ankstyvi jau tik keli liko. Iš 40. Kiti suvalgyti tongue.gif Lauksiu vėlyvų.
Atsakyti
QUOTE(Zavioji @ 2010 08 03, 13:40)
O kur laikyti ? Šaldytuve? Ar tinka ir šiltesnė patalpa (nes pas mane rūsyje tikrai daugiau nei +5 laipsniai).


kur kitus stiklainius laikot ten pat. kai daug druskos, nera skirtumo.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 08 03, 20:48)
Užpuolė ligos?

pas mane ankstyvi jau tik keli liko. Iš 40. Kiti suvalgyti tongue.gif Lauksiu vėlyvų.



Ziedinius kaip visada kirminai uzpuole, nemalonu valgyti schmoll.gif Ankstyvi mazuliukai labai, jokio balandelio nesusuksi doh.gif O velyvi is viso galvu nesuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 03, 23:03)
  O velyvi is viso galvu nesuka smile.gif

dar nerauk, palauk. Pas mus pernai labai vėlai pradėjo sukti galvas.
Atsakyti
Tai palikau juos augti... Jau išmokau tikėti ir laukti, mažu kas bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 03, 23:29)
Tai palikau juos augti...

pas mane ir vėlyvi sunkiai suka doh.gif bet laukiu......
Atsakyti
as ankstyvus kopustukus na tuos kurie dar gyvi liko, tiesiog apipjaustysiu, po to neddelem juostelem supjaustysiu ir i saldikli, bus sunums ziema i sriuba ideti smile.gif
Atsakyti