Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(ausra.ryte @ 2010 08 17, 10:43)
po vakarykscio apsilankymo darze iskilomklausimas, kaip uzauginate storus porus? maniskiai juokingi - mazdaug nykscio storumo, o apie mazesnius ne nekalbu.
    dar domina sparagines pupeles, ar reikalinga joms kokia ypatinga prieziura? pas mane jos labai prastai sudygo, o ir derlius menkas. pirma karta nuskyniau siek tiek, o veliau tai jau po kelias saujas.



jau buvau minejusi, kad porus, rekia apkaupti, jie ten po zememis storeja. geriau auga.
Atsakyti
galbut pupeles ir apleidau tada. o porai tai auga silynamyje ir apkaupiu juos, tik belaistant tas apkaupimas kiek nueina, vel apkaupiu. o gal porus reikia labai giliai pasodinti? dar kazkur rase, kad ju kotus aprisa medziaga, kad tas baltuotu.
o kas baisiausia, tai nuo vakar vakaro pliaupia lietus pas mus iki dabar
Atsakyti
sveiki gyvi, darzininkai,
turejau laisva savaitele, tai konservavimu uzsiemiau. galiu pasakyti tik tiek, kad dar karta nusivyliau siu metu derliumi. kaip jau minejau - cukinijos ir patisonai tik uzsimezga ir nupusta, burokeliai penkiu litu monetos dydzio, puse morku kaip siulai, kopustai nugrauzti ir t.t.
svoguniuku, kurie seti seklomis, laiskai dar zaliutelaiciai, tai jie dar nuruduos ar jau nieko nelaukus juos rauti?
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 08 31, 10:55)
sveiki gyvi, darzininkai,
turejau laisva savaitele, tai konservavimu uzsiemiau. galiu pasakyti tik tiek, kad dar karta nusivyliau siu metu derliumi. kaip jau minejau - cukinijos ir patisonai tik uzsimezga ir nupusta, burokeliai penkiu litu monetos dydzio, puse morku kaip siulai,  kopustai nugrauzti ir t.t.
svoguniuku, kurie seti seklomis, laiskai dar zaliutelaiciai, tai jie dar nuruduos ar jau nieko nelaukus juos rauti?


paklausius tokio apasymo, regis darze nei saules nebuvo, nei vandens, nei apraveti blink.gif kokiam gale lietuvos?

kokia zeme, pavesis, saule..
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 08 31, 09:55)
sveiki gyvi, darzininkai,
turejau laisva savaitele, tai konservavimu uzsiemiau. galiu pasakyti tik tiek, kad dar karta nusivyliau siu metu derliumi. kaip jau minejau - cukinijos ir patisonai tik uzsimezga ir nupusta, burokeliai penkiu litu monetos dydzio, puse morku kaip siulai,  kopustai nugrauzti ir t.t.
svoguniuku, kurie seti seklomis, laiskai dar zaliutelaiciai, tai jie dar nuruduos ar jau nieko nelaukus juos rauti?

Kažkas negerai su tavo daržu g.gif Gal žemė prasta g.gif ? Ar pirmi metai augini?
Nes mano ir cukinijos, ir kopūstai, ir morkos, ir svogūnai gražūs, dideli
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 08 31, 12:36)
Kažkas negerai su tavo daržu  g.gif Gal žemė prasta  g.gif ? Ar pirmi metai augini?
Nes mano ir cukinijos, ir kopūstai, ir morkos, ir svogūnai gražūs, dideli



na mano kopustus nuede viksrai, morkos niekada nebuvo dideles burokai irigi panasiai, cukiniju pakanka tik moliugai neauga... bet as suradau priezasti rugsti dirva ax.gif zinia aisku kopustam tas nekenkia cia jau kenkeju darbas bet va morkos ir burokai tai taip

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2010 08 31, 13:50)
na mano kopustus nuede viksrai, morkos niekada nebuvo dideles burokai irigi panasiai, cukiniju pakanka tik moliugai neauga... bet as suradau priezasti rugsti dirva  ax.gif zinia aisku kopustam tas nekenkia cia jau kenkeju darbas bet va morkos ir burokai tai taip

Chm pas mane darže irgi dirva rūgšti,bet morkos net ir mažai retintos,didelės užaugo,burokėliai kurie anksčiau pasėti irgi nemaži,o trąšų nėra gavę,neskaitant poros palaistymų dilgėlių raugu,agurkai taip pat neblogai derėjo.
Atsakyti
na taip, auginu pirmus metus ir klaidu beabejo neisvengta, bet nemanau, kad jos tokios dideles, kad taip pakenktu derliui. kad neuzaugtu burokeliai, tai ne neisivaizdavau, na kaip bebutu, bet jiems super prieziuros tikrai nereikia. neiskentusi rugpjuti palaisciau juos meslo istrauka ir nieeeeeeeekoooooo dar tikejausi, kad jie ugteles, nu bet dabar jau nebetikiu tikrai. tiesa darzas setas birzelio 1, bet nejaugi jau per velu?
itariu, kad dirva rugsti, nes asiukliai auga ( kiek domejausi, tai si zole ir dar kazkokios zoles rodo, kad dirva rugsti). 000189.gif 000189.gif
Papildyta:
pamirsau pamineti, kad ten visada saule jokio pavesio. tame paciame sklype darzas ir siltnamis. siltnamyje agurkai buvo normalus, o darze augo nelabai grazus, o i vasaros pabaiga vien tokie "bambonesiai" (zodziu nebudingi veislei) tiek silynamyje, tiek lauke augo tie patys radniciokai, tinkantys siltnamiui ir laukui. sitas faktas irgi kazka rodo, manau. X-failai???
jei kas galite ka patarti, tai is anksto dekoju 4u.gif
kazkaip liudna jei ne siltnamis, tai ir ziemai nebuciau nieko pasidariusi.
ir dar: brokoliai isaugo auksti (na derliaus ja nebesitikiu, o turejo buti rudeninis, galvojau dar apie agro plevele, bet musu tundroj tokiu metu vargu ar yra, o i sostine gal jau nevaziuosim), o ziediniai kopustai sprindzio dydzio, tai zmogau ka nori ta ir galvok
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 08 31, 16:02)
na taip, auginu pirmus metus ir klaidu beabejo neisvengta, bet nemanau, kad jos tokios dideles, kad taip pakenktu derliui.  kad neuzaugtu burokeliai, tai ne neisivaizdavau, na kaip bebutu, bet jiems super prieziuros tikrai nereikia. neiskentusi rugpjuti palaisciau juos meslo istrauka ir nieeeeeeeekoooooo dar tikejausi, kad jie ugteles, nu bet dabar jau nebetikiu tikrai. tiesa darzas setas birzelio 1, bet nejaugi jau per velu?
itariu, kad dirva rugsti, nes asiukliai auga ( kiek domejausi, tai si zole ir dar kazkokios zoles rodo, kad dirva rugsti).  000189.gif  000189.gif
Papildyta:
pamirsau pamineti, kad ten visada saule jokio pavesio. tame paciame sklype darzas ir siltnamis. siltnamyje agurkai buvo normalus, o darze augo nelabai grazus, o i vasaros pabaiga vien tokie "bambonesiai" (zodziu nebudingi veislei) tiek silynamyje, tiek lauke augo tie patys radniciokai, tinkantys siltnamiui ir laukui. sitas faktas irgi kazka rodo, manau. X-failai???
jei kas galite ka patarti, tai is anksto dekoju 4u.gif
kazkaip liudna jei ne siltnamis, tai ir ziemai nebuciau nieko pasidariusi.
ir dar: brokoliai isaugo auksti (na derliaus ja nebesitikiu, o turejo buti rudeninis, galvojau dar apie agro plevele, bet musu tundroj tokiu metu vargu ar yra, o i sostine gal jau nevaziuosim), o ziediniai kopustai sprindzio dydzio, tai zmogau ka nori ta ir galvok



dar viena dirva priemolis gal ir tai itakoja ax.gif bet vienamet buna daugiau kitamet maziau bet dideliu morku ir buroku nesulaukiau niekad tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 08 07, 11:23)
Va, šiandien nupjoviau keletą šoninių galvyčių (pagrindines buvau nupjovus prieš porą savaičių ir užšaldžiau)
Virsim trintą brokolių sriubą smile.gif



Kaip pavydžiu..... ax.gif Man niekaip neužauga tokie dideli, pražysta greit, iš pasiutimo gali tik raut juos lauk.. Jau kelias rūšis auginau, bet normalaus derliaus dar nesulaukta... O kokias jūs rūšis auginat?!

QUOTE(raganiukstiene @ 2010 08 07, 18:36)
sveikos, ziurekit, kazkaip praleidau pokalbius, kaip auga pas jus baklazanai?


Eina iš proto... Daug ir gigantai, o vat mažuosius net nenutuokiu kada skint, kybo kaip kiaušiniai ir nei spalvą keičia (ant pakuotės buvo gelsvi....), nei auga... Laikom kaip dekoratyvinius, nes naudos iš jų mažai cool.gif O gal kas kokį vakavimo receptą turit? Užmarinuočiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monada: 31 rugpjūčio 2010 - 15:40
na, apie vakavimus nezinau, mazge1979 padovanojo 6 baklazanu daigucius, derlius 1 baklazanas ir zinok kas negerai, o juk silumamegei, o nederejo visiskai. 2 metus neauginom, bet kad taip derliaus nebutu pirma karta.

na kalafijorai, brokoliai, nemazai kas skundesi, kad neauga, ne tie metai. birzelio1 nelabai velai, bet vistiek, siek tiek didesni turejo buti...
Atsakyti
`sveikos,seimininkutes.kaip jusu derlius?mano tai sudinas irnesakyk.gif
iskilo toks klausimelis.seklytes is cesnako ziedstiebio ziemai paseti ar pavasari?ar gal tokiais zaidimais neuzsiiminejat g.gif
Atsakyti