Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(daivasen @ 2010 10 01, 16:18)
As tai nesiskundziu, prisisaldiau ir sau ir giminei....Sejau tris kartus ir visus gerai uzaugo...

muset vienintelei pasiseke mirksiukas.gif
Atsakyti
Krapais ir aš negaliu skūstis,ir morkos,ir burokėliai neblogi užaugo,na tik žirniai su šparaginėm visai lapėm išėjo,bet šparaginių sėkla vos ne caro žirnio laikų biggrin.gif .O burokėlius visada sėsiu tik vienasėklius,man jie pasiteisino ,daigumas buvo labai geras.Porai tiesa nedideli teužaugo,bet čia jau mano kaltė vėlokai pasėti buvo.
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2010 10 01, 16:32)
O burokėlius visada sėsiu tik vienasėklius,man jie pasiteisino ,daigumas buvo labai geras

Soory už žioplumą,bet kas tai per burokėliai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 10 01, 17:46)
Soory už žioplumą,bet kas tai per burokėliai?  g.gif

Iš vienos sėklytės išdygsta vienas daigelis ir tiek ,retinti nereikia,pernai pasiūlė sėklų parduotuvėj,nusipirkau ,patiko
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2010 10 01, 18:17)
Iš vienos sėklytės išdygsta vienas daigelis.....

Nu sorry...dabar jau aš žiopla....o tai kiek daigelių išdygsta iš kitų veislių burokėlių vienos sėklos? blush2.gif
Atsakyti
Įdomiai čia su tais vienasėkliais išeina,man jau panašu į prekybinį triuką smile.gif paprastai sėjam po kelias sėklytes į vieną duobutę,už tai tankiau išdygsta...po vieną sėklą dėliojant žaidimas gaunas,bet taip pat retinti nereiks unsure.gif O gal aš nežinau burokėlių auginimo subtilybių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 01, 20:20)
Nu sorry...dabar jau aš žiopla....o tai kiek daigelių išdygsta iš kitų veislių burokėlių vienos sėklos? blush2.gif

Iš paprastos burokėlių ir burokų sėklos išdygsta keli daigeliai 4u.gif Žinau, nes tėvukas senas agronomas smile.gif
Atsakyti
g.gif siemet sodinau paprastus burokelius keliu rusiu, bet is vienos seklos tikrai tik po viena daigeli isdygo g.gif
Atsakyti
Pas mane irgi ir neteko pastebėti kad kitaip butu....
Atsakyti
labas rytas,

reiktu pasitikslinti apie ka kalbat, ar runkelius ir maistinius burokelius, nes suvalkijoj tik runkeliai, apie siaulius burokai biggrin.gif

jei tai yra viena sekla, vienadaigiai, ty is vienos apvalkale apdorotos seklos isdygsta tik vienas runkelis, buna tokiu ir agurku seklu ir tt, gal darbo ir maziau po to buna, kai retinti nereikia, bet tokios seklos zenkliai prangesnes
Atsakyti
Kalbam apie burokėlius, lietuviskai vadinasi jie taip, ne apie runkelius, suduvieciai tai girdejau ir barščiais vadina....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivasen: 02 spalio 2010 - 09:00
QUOTE(raganiukstiene @ 2010 10 02, 09:42)
labas rytas,

reiktu pasitikslinti apie ka kalbat, ar runkelius ir maistinius burokelius...

Jetau, kokių tautinių vingrybių čia esama...pasirodo taip sudėtinga burokėlį pavadinti burokėliu... blink.gif Vot, kai čia dar insisuks gryns žemaits, tai nė googlas nepadės...
Atsakyti