Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

mes irgi savaitgalį maždaug apsitvarkėm. Česnakų nuo dūšios prisodinau. Tegu tik neužauga - tiek dusinausi su kultivatorium, kol dirvą paruošiau.
L
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 12, 09:43)
mes irgi savaitgalį maždaug apsitvarkėm. Česnakų nuo dūšios prisodinau. Tegu tik neužauga - tiek dusinausi su kultivatorium, kol dirvą paruošiau.

tai kur isigijote cesnako?
Atsakyti
ogi Lazdynų turgelyje. Tiesiog labai pasisekė - pažįstama prekiautoja kaip tik jų gavo ir man paliko. Problema šiemet su tais česnakais.
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2010 10 12, 09:36)
as jau taip pat susodinau cesnakus ir pasejau tu cesnakiuku is ziedstiebio.paziuresiu,kas cia man gausis is to biznio tongue.gif .o jau patresti,tai vyras zadejo per sias iseigines ir musu darbai s.m.irgi jau bus baigri smile.gif .tiesa dar plevele nenuimta nuo siltnamio,bet tai 15min darbo irnesakyk.gif



as sejau is tu cesnako seklyciu cesnakiukus, tai man uzaugo tokie viengalviai be skilteliu o kitamet pasodinus tuos viengalvius uzaugo su daugiau skilteliu ax.gif zemes daug nereikalauja o ir anoks cia didelis darbas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2010 10 12, 10:45)
as sejau is tu cesnako seklyciu cesnakiukus, tai man uzaugo tokie viengalviai be skilteliu o kitamet pasodinus tuos viengalvius uzaugo su daugiau skilteliu  ax.gif zemes daug nereikalauja o ir anoks cia didelis darbas  thumbup.gif

turiu toki klausimeli ax.gif ar juos reikia pikuoti,kai jie isaugs truputi,nes kisti po viena is karto,tai galima prazilti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2010 10 12, 11:33)
turiu toki klausimeli ax.gif ar juos reikia pikuoti,kai jie isaugs truputi,nes kisti po viena is karto,tai galima prazilti doh.gif



na nesu profas bet as ispikiavau kaip jie suzlele anksti pavasary ax.gif nezinau gal kuris profas atsilieps siaip as tai elgiausi vedama vidinio balso lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš ir tas česnakų sėklytes suėjau.. Pernai kai buvau susėjusi tikrai ne visos sudygo ir nebuvo ten ką pikuoti. O šiemet irgi jau protingesnė-tai daug prisėjau biggrin.gif Apsimoka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 12, 13:53)
Aš ir tas česnakų sėklytes suėjau.. Pernai kai buvau susėjusi tikrai ne visos sudygo ir nebuvo ten ką pikuoti. O šiemet irgi jau protingesnė-tai daug prisėjau biggrin.gif  Apsimoka smile.gif

o kur perkate CESNAKU SEKLAS? tiesa sakant, pirma karta girdziu apie toki stebukla, gal del to, kad tundroj gyvenu. ir kokie jie buna vasariniai ar zieminiai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2010 10 12, 09:36)
.tiesa dar plevele nenuimta nuo siltnamio,bet tai 15min darbo irnesakyk.gif

Jei dar gera aš nenuiminėju,būna tol kol nesuplyšta,atlaiko 4 vasaras,tiesa paskutinę jau tenka palopyti su lipnia juostele

QUOTE(ausra.ryte @ 2010 10 12, 13:37)
  ir kokie jie buna vasariniai ar zieminiai? blush2.gif

Ir tokių ir tokių būna,o klausti visai ne gėda
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2010 10 12, 14:45)
Jei dar gera aš nenuiminėju,būna tol kol nesuplyšta,atlaiko 4 vasaras,tiesa paskutinę jau tenka palopyti su lipnia juostele
Ir tokių ir tokių būna,o klausti visai ne gėda

aciu, kad atsakote. dar kilo klausimas. kad plevele taip ilgai atlaiko, tai gal ziema sniega nuo siltnamio valote? ar tiesiog ima ir perziemoja be priaziuros?
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 10 12, 13:50)
aciu, kad atsakote. dar kilo klausimas. kad plevele taip ilgai atlaiko, tai gal ziema sniega nuo siltnamio valote? ar tiesiog ima ir perziemoja be priaziuros?

Sniegą valau,nes vienais metais buvo atlydys ,nenuvalius buvau tai mano šiltmanis susitūpė. biggrin.gif .Perku pačią storiausią stabilizuotą šiltnaminę plėvelę,na ir šiaip jau apsižiūriu ar nera kur skylučių,jei būna tuoj užklijuoju,nes ir paukščiai su nageliais praduria ir katė kai turėjom megdavo užšokti ant šiltnamio.
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 10 12, 12:37)
o kur perkate CESNAKU SEKLAS? tiesa sakant, pirma karta girdziu apie toki stebukla, gal del to, kad tundroj gyvenu. ir kokie jie buna vasariniai ar zieminiai? blush2.gif

Neperku...jie uzauga ant česnakų-būna žiedai-burbulai ir kelis nenuskynusi palieku bręsti... Tik žieminius sodinu, o vasarinių nebandžiau g.gif
Atsakyti