Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

Man sparagines pupeles kazkas nugriauze. Kur anksciau sejau dar puse velnio 24 seklos isdygo, pakiukas didelis vokiskas, o is kito pakiuko isvis tik 4 pupeles doh.gif
Saldziuosius zirnius irgi tik kelis paliko, sparaginiu daugiau biggrin.gif
O dar kurmis rausia ir lietaus pas mus jau antra savaite nera doh.gif Kazin ar uzaugs kas nors g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 08 liepos 2010 - 20:54
QUOTE(Zavioji @ 2010 07 08, 19:15)
Pirmieji žydi, o paskutiniai visai dar mažuliukai. Kitais metais bandysiu daigintas sklas sodinti. Žiūrėsiu kaip bus.


Pas mane irgi tas pats doh.gif : sėjau per du kartus. Tai vieni spokso mažuliukai g.gif , o kitus jau ryt skinsiu ir konservuosiu, nes valgymui iš šiltnamio per akis.
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2010 07 01, 20:46)
O kokias tu įsivaizduoji ledines salotas,jos ir būna gūžinės ,dar gali paieškoti Sėklos.lt


Kiek as ragavus - ledines tokios gana traskios, o pas mane tokios visai skystos, kaip paprasta salota.

Papildyta:
QUOTE(Edexa @ 2010 07 01, 20:51)
LEKSTINA, ledinių salotų veislių žvilgterk ŽALIOJ STOTELĖJ. Ten kartas nuo karto galima užtikti ko nors geresnio.


Aciu, bandysiu. Kazkaip iki tos Zalios stoteles niekaip nenukeliauju smile.gif
Atsakyti
pas mane sraiges darze kiekviena nakti po agurka nugrauzia doh.gif per menesi nei vieno nebeliks doh.gif kazin ar dar nepervelu, jei vietoj nugrauztu paseciau nauju? g.gif
Atsakyti
Na sraigės naglos šiemet kaip ir skruzdės - visur karaliauja biggrin.gif .

O aš vakar ir radau jau pora apvaliųjų cukinijų, taip džiaugiausi, kaip mažas vaikas blush2.gif , o ir geltonųjų mažiukių jau matosi. Pernai neturėjau nei vienos, sako per žiedų ar bevaises dienas pasodinus buvau, tai dėl to šiemet taip ir spirgu iš laimės ax.gif
Atsakyti
[quote=lekstina,2010 07 08, 23:45]
Kiek as ragavus - ledines tokios gana traskios, o pas mane tokios visai skystos, kaip paprasta salota.

Papildyta:

As pacias pirmas kurias issirinkau, tai tikros ledines ir buvo, o visu kitu paskui nepataikiau. Tik dabar neatsimenu kokia ten veisle, kazkas panasaus i "balmoral" ar panasus zodis. Bet jos is brangesniu, ir lyg prancuziska veisle, bet pakuote lietuviska.
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 07 09, 10:51)
pas mane sraiges darze kiekviena nakti po agurka nugrauzia doh.gif per menesi nei vieno nebeliks doh.gif kazin ar dar nepervelu, jei vietoj nugrauztu paseciau nauju? g.gif


gal pabandyk kokiu feriu purksti, indu ploviliu, gal kotas bus neskanus...
ju priviso kaip bieso...

surenki nuplikai verdanciu vandeniu, ir palieji augaliukus, kevalus i zeme uzkasi, trasa...

sodink, gal daigintas seklas, kur silciau, kad greiciau uzaugtu..
Atsakyti
QUOTE(lekstina @ 2010 07 08, 23:45)
Kiek as ragavus - ledines tokios gana traskios, o pas mane tokios visai skystos, kaip paprasta salota

Kai parsinešu iš daržo mano irgi tokios,bet aš jų prisiraunu daugiau,nuplaunu į uzdaromą indą sudedu,šaldytuvan padedu,paskui išėmus traškios skanios būna net paprastos salotos,salotas taip galima išlaikyti 3-4 dienas.O skystos gal dėl karščių g.gif
Atsakyti
Pas mama siltnamyje visos salotos traskios buna. O parsiveziau is lauko, nera jokio traskumo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukstiene @ 2010 07 09, 11:01)
gal pabandyk kokiu feriu purksti, indu ploviliu, gal kotas bus neskanus...
ju priviso kaip bieso...

surenki nuplikai verdanciu vandeniu, ir palieji augaliukus, kevalus i zeme uzkasi, trasa...

sodink, gal daigintas seklas, kur silciau, kad greiciau uzaugtu..


reiks siandien nupurkst, nes tuoj lysve tuscia liks.
jau marliukan susukau, gal derliaus nors rudeniop sulauksiu.
Atsakyti
man siais metaisd padeda fairy ir pelenai, aciu dievui isgelbejau sparadines, kopustus ir geles rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 07 09, 21:26)
man siais metaisd padeda fairy ir pelenai, aciu dievui isgelbejau sparadines, kopustus ir geles rolleyes.gif


kas idomiasia kopustai mano be jokios skylutes g.gif
Atsakyti