Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Klaipėdoje

Trys SIANDIEN naujai prisiregistravusios nares varo vienu stiliumi ir i vienus vartus..... lotuliukas.gif Ypac smagus sakinys - "jus tiesiog turite pas ja nueiti...."
Atsakyti
As buriausi pas Olia pries 1 menesi. Apie praeiti isvis kalbos nebuvo... ir realiai galiu pasakyti kad jos zodziai pildosi...
bet vistiek galvoju asmenini horoskopa pasidaryti....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 09 18, 20:40)
Trys SIANDIEN naujai prisiregistravusios nares varo vienu stiliumi ir i vienus vartus..... lotuliukas.gif Ypac smagus sakinys - "jus tiesiog turite pas ja nueiti...."

lotuliukas.gif ką tik tą patį norėjau parašyti lotuliukas.gif
Gal esate pas Loretą buvusios? Ji lygtai gyvena Simonaitytės gatvėj g.gif Buria metams ir kiek girdėjau, neblogai, nes vienai pažįstamai jau pildosi ką į ateitį prieš mėnesį išbūrė rolleyes.gif
Ir gal žinote kokiomis dienomis geriausiai burtis, kokioj mėnulio fazėj?
Atsakyti
QUOTE
cacule,2010 09 18, 19:34]
Jus tiesiog turite pas ja nueiti nors jinai ir rusakalbe, bet labai ypatingas zmogus.

Niekas nieko neturi,ir neprivalo.Prisiregistruojate keliais naujais nikais,ir pradedat reklamas,agitacijas pilti.
Atsakyti
QUOTE(cacule @ 2010 09 18, 19:34)
Siaip as labai patarciau pas ja nueiti, visu pirma man tai buvo labai pozityvi patirtis o kitas dalykas kad Aleksandras pats ja rekomenduoja kai jo nera Lietuvoje.
Jus tiesiog turite pas ja nueiti nors jinai ir rusakalbe, bet labai ypatingas zmogus.

na as irgi likau nesupratusi, turiu nueiti nors ir rusiskai tobulai nesuprantu doh.gif nesulaukiu jokio patarimo, taigi pati turiu eiti savo nuoziura pas kuria noriu, zodziu bandyti laime g.gif ar laukti aleksandro..
Atsakyti
QUOTE(Mistike13 @ 2010 09 18, 19:32)
Merginos, as neseniai buvau pas Alekseju. Is esmes jaunas  (is isvaizdos daugiau 27 neduociau)vaikinas priima Mokyklos gatveje. Vien paziurejes i mane pasake kuom as sergu, pasake apie vaikus visa tiesa. Aiskiaregys ir juodas magas, kazkada jo senelis priiminejo zmones Kaune. Zodziu patarimas pas Alekseju. jo numeris 860812729...
Dar labai detaliai pasake apie mano problemas darbe. Uzsiima juoda magija ir matosi kad dirba su malonumu. pakankamai rustus, neslepia nemaloniu faktu.

Net šiurpuliai perėjo per kūną ,kai perskaičiau apie tokį žmogų ir nebijančius tenai apsilankyti.Atsargiai su juodaja magija ir ja užsiimančiais žmonėmis.Jie problemų neišspręs,o pakenkti gali.Aišku ,jeigu ištikrųjų tokių jis galių turi.
Atsakyti
QUOTE(Ledine_Zvaigzde @ 2010 09 18, 21:05)
Turbut vienintelis juodas magas Klaipedoje, galintis atlikti ir mirtina prakeiksma. Labai malonus ir mandagus vyriskis.


Iš kur žinai g.gif Pats sakė g.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mistike13 @ 2010 09 18, 18:32)
Aiskiaregys ir juodas magas,


Kaži ar Lietuvoje apskritai yra juodųjų magų smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 09, 13:16)
sveikos radau dar viena bureja ka apie ja pasakysit...tiek prisiskaitinejau gal kas buvote... unsure.gif  jos duomenys..
Natalija is Klaipedos-865220314  Paryziaus komunos g.pirmas penkiu aukstu namas kaireje puseje ivaziavus is Šilutes plento...

svekute galiu parekomenduoti bureji alekas pati buvai man patyko viskas pildosi kontaktas rasyk jam i elektronini pasta Aleks Alter" <aleksalter@gmail.com>"man padejo sunkiu metu
Papildyta: nezinau kas yra kalbama apie aleksa bet pati is patirties kaliu pasakyti padejo sunkiu man metu esu patenkita jo darbo rezultatais , tad galiu pasiuliti kreiptis pasji jei kam dar reikia , siltas malonus bedrauti ir supranta ko jo prasai o nekalba aplinkinemis temomis , kam reikai tel numeriukas jo 860812729.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dvmm: 20 rugsėjo 2010 - 13:31
QUOTE(dvmm @ 2010 09 20, 14:30)
svekute galiu parekomenduoti bureji alekas pati buvai man patyko viskas pildosi kontaktas rasyk jam i elektronini pasta Aleks Alter" <aleksalter@gmail.com>"man padejo sunkiu metu
Papildyta: nezinau kas yra kalbama apie aleksa bet pati is patirties kaliu pasakyti padejo sunkiu man metu esu patenkita jo darbo rezultatais , tad galiu pasiuliti kreiptis pasji jei kam dar reikia , siltas malonus bedrauti ir supranta ko jo prasai o nekalba aplinkinemis temomis , kam reikai tel numeriukas jo 860812729.

Na kiek gi galima??????
Atsakyti
Bliamba, jau rimtai pradeda užknist tokie postai, protest.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 09 18, 21:40)
Trys SIANDIEN naujai prisiregistravusios nares varo vienu stiliumi ir i vienus vartus..... lotuliukas.gif Ypac smagus sakinys - "jus tiesiog turite pas ja nueiti...."



Perskaiciau siandien tokia nuomone ir net jokinga, kam tada klausineti zmoniu kas geras o kas ne, jeigu paskui tokie protingi raso kad viskas kazkaip abejotina. Paskui net noras isnyksta bendrauti ir bandyti padeti. Kazkaip kiek as matau tokie pasniakovai patenkinti tik gaunant negatyvia informacija.

Papildyta:
QUOTE(Chiromante @ 2010 09 18, 21:40)
Trys SIANDIEN naujai prisiregistravusios nares varo vienu stiliumi ir i vienus vartus..... lotuliukas.gif Ypac smagus sakinys - "jus tiesiog turite pas ja nueiti...."



Ir kazkaip as nepamaciau ne vienos naudingos eilutes is Chiromantes tokiu gudriu nuomoniu o perskaiciau visas. Tad noriu pasakyti kad yra ir tokiu zmoniu kuriems pasiseke sutikti gera bureja. Ir as skaitau kad esu viena is tokiu, o jeigu kam nepasiseke ne vieno karto tai kaip sakoma koks zmogus tokia ir patirtis. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cacule @ 2010 09 21, 15:09)
Perskaiciau siandien tokia nuomone ir net jokinga, kam tada klausineti zmoniu kas geras o kas ne, jeigu paskui tokie protingi raso kad viskas kazkaip abejotina. Paskui net noras isnyksta bendrauti ir bandyti padeti. Kazkaip kiek as matau tokie pasniakovai patenkinti tik gaunant negatyvia informacija.

Papildyta:
Ir kazkaip as nepamaciau ne vienos naudingos eilutes is Chiromantes tokiu gudriu nuomoniu o perskaiciau visas. Tad noriu pasakyti kad yra ir tokiu zmoniu kuriems pasiseke sutikti gera bureja. Ir as skaitau kad esu viena is tokiu, o jeigu kam nepasiseke ne vieno karto tai kaip sakoma koks zmogus tokia ir patirtis. tongue.gif


Papildyta:
Noriu pasidalinti savo patirtimi. Paskaitinejau sita tema ir nutariau as nueiti pas bureja is Mokyklos g. Tai buvo birzelio men. Ji man ir sako, kad kazkokios problemos bus su turtu, kuri reikia registruoti. Taip, as pasakiau, kad zadu pirkti masina. Tuomet ji patare palaukti, kadangi tam netinkamas laikas. Bet as pasakiau, kad jau viskas sutarta ir as masina pirksiu ir jokiu kliuciu nera. Tuomet ji pasake, kad bus del tos masinos problemos. Tuomet mane paeme juokas ir i viso burimo as rimtai nesiklausiau. dar pamenu , kad ji kalbejo apie meiles trikampi. Na ten irgi atrode is fantastikos srities.
Bet va rugsejo pradzioje mane pakviete tam tikros instancijos del manp pirktos masinos. Ir as tikrai turiu problema. Ir man atrodo, kad turiu problema ir del meiles trikampio. Taigi dabar gailiuosi, kad nerimtai i tai paziurejau ir nepaklausiau patarimu. Va taip.
Atsakyti