Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Klaipėdoje

QUOTE(Lyre @ 2010 10 06, 19:20)
As norejau pas Aliona, bet 50 lt tikrai gaila. Prieinama kaina tik pas Maryte. Aisku, pas ja trumpiau, bet, tarkim, pas Aleksandra daug laiko uzima "Eeee, ka tai galetu reiksti... mmmm.... eee", ir gaunasi ilgiau.

Geras pastebėjimas lotuliukas.gif
Atsakyti
Irgi pastebejai? Man geriau trumpai, bet aiskiai, be jokiu "eee".
Atsakyti
Sveikos,

Mano patritis:
Esu buvus Gargžduose pas dvi skirtingas, viena centre buvo kita ta senute, na pasakė kažkiek tiesos jos, bet jauna buvau dabar labai tiksliai nepamenu ir ką sakė, tik kad tada visai nieko ir daug į galvą neėmiau.

Dar kažkokia būrė Minijos g. liktai prie Socialinių mokslų universiteto, gal 9aukštis g.gif , tai buvo nusikalbėjimų, tipo žvaigždė būsiu, namą ne tik LT tūrėsiu, bet ir užsienyje lotuliukas.gif na žodžiu..ėjau, nes buvo kažkokia bloga nuojauta vis, galvojau, gal avarija kokia..na lyg kažką minėjo ji, bet gal ir mano daugiau buvo įsikalbėjimas, kad ji ir buvo g.gif nors kai pagalvoju ką sakė, tai tikrai lyg pildėsi, išskyrus, kad žvaigždė patapau. Pasakė iš kad dar bus baisi avarija, dėl girtų asmenų unsure.gif

Irena iš simonaitytės g. tai pas ja kokius keturis kart esu buvus, gerai pasakydavo, patiko, daug kas išspildė. Bet kai pradėjo kartotis atsibodo.

Pas Aleksandrą, tai kalbėjo taip lyg būčiau pati apie save sakius, apakus buvau. Buvau prieš pusę metų, tai žiūrėsim kas pildysis dėl ateities, nes kai kas jau neišsipildė, kas turėjo pildytis vasara. Ir norėjosi kai kur konkretumo, o pasakė ką bet kas galėjo pasakyti.

Norėčiau dar pas Olia laugh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 10 07, 11:55)
Irgi pastebejai? Man geriau trumpai, bet aiskiai, be jokiu "eee".

Taip, už "eee", kažkaip nesinori mokėti biggrin.gif Bėje Aleksandras visada kalba konkrečiom datom, bet kažkaip nekaip tepataiko, na įvykiai pildosi, bet ne tuo metu kaip būna pasakyta smile.gif
Atsakyti
gal kas padetu apsispresti ar geriau pas Aleksandra ar Pas Varnius? i varnius pabodo skambinet kiek paskambini visas menuo uzimtas skambinkit kita manesi paskambinividuri menesio kitam menesiui uzsirasyt sako jog visas menuo uzimtas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelie* @ 2010 10 08, 07:20)
Taip, už "eee", kažkaip nesinori mokėti biggrin.gif Bėje Aleksandras visada kalba konkrečiom datom, bet kažkaip nekaip tepataiko, na įvykiai pildosi, bet ne tuo metu kaip būna pasakyta smile.gif


Taip, man neissipilde tai, kas pagal ji turejo ivykti rugpjucio gale. Vienintelis dalykas, jis pasake, kad man reikia susitaikyti su mama, o su mama santykiai nekokie... O del ateities, kol kas nieko... visiskai nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 08 spalio 2010 - 13:55
gal kas padetu apsispresti ar geriau pas Aleksandra ar Pas Varnius? i varnius pabodo skambinet kiek paskambini visas menuo uzimtas skambinkit kita manesi paskambinividuri menesio kitam menesiui uzsirasyt sako jog visas menuo uzimta

i varnius reikia skambinti paskutine menesio diena ir skambinti nuo 6ryto.anksčiau sakydavo datom įvykius o dabar tik bendrai.
Atsakyti
QUOTE(Mazas angelas @ 2010 10 08, 11:44)
gal kas padetu apsispresti ar geriau pas Aleksandra ar Pas Varnius? i varnius pabodo skambinet kiek paskambini visas menuo uzimtas skambinkit kita manesi paskambinividuri menesio kitam menesiui uzsirasyt sako jog visas menuo uzimtas  doh.gif


Taciau nejaugi vien del to,kad numestu kortas,ketinate vaziuoti i Varnius? Siaip juk ir atstumas truputi yra,Varniai kiek zinau kazkur prie Telsiu,ar ne.As jei ryzsciausi,tai tureciau but tikra,kad ji tikrai super galinga moteriske ezoterikoje,o ir priezastis del ko vaziuoti,turetu buti labai svarbi.
O jeigu norite tik paprsciausiai kortas nusimesti,tai tikrai isbandykite pirma,kas arciau gyvena,juk yra gana neblogu bureju ir cia Klaipedoje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazas angelas @ 2010 10 08, 12:44)
gal kas padetu apsispresti ar geriau pas Aleksandra ar Pas Varnius? i varnius pabodo skambinet kiek paskambini visas menuo uzimtas skambinkit kita manesi paskambinividuri menesio kitam menesiui uzsirasyt sako jog visas menuo uzimtas  doh.gif


Buvau Varniuose,bet daugiau ten nevažiuočiau,laiko švaistymas,tik tiek.Gal prieš kokius 5 metus ji ir turėjo sugebėjimų,bet dabar susidaro įspūdis kad šneka moteriškė bele ką,nežinau gal tik man taip pasitaikė.Pvz kas liečia sveikatą visiškai nepataikė,metė kortas,sunku net buvo suprast ką sako,kalbėjo labai nekonkrečiai.
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2010 10 08, 18:10)
Taciau nejaugi vien del to,kad numestu kortas,ketinate vaziuoti i Varnius? Siaip juk ir atstumas truputi yra,Varniai kiek zinau kazkur prie Telsiu,ar ne.As jei ryzsciausi,tai tureciau but tikra,kad ji tikrai super galinga moteriske ezoterikoje,o ir priezastis del ko vaziuoti,turetu buti labai svarbi.
O jeigu norite tik paprsciausiai kortas nusimesti,tai tikrai isbandykite pirma,kas arciau gyvena,juk yra gana neblogu bureju ir cia Klaipedoje. smile.gif

kad as pati mazeikiete, bet gyvenu vilniuje. na zodziu buvau as klaipedoje pas vanda debrecene, kur savo salona turi, tai isvis lankas man ten nubure. o db daug lausymu pas mane yra. tad ir paskaiciuosi atsiliepimus apie regina is varniu galvoju gal meginti, bet jei sakot jog nera ji tokia ispudinga gal rimtai kaska kita paieskot g.gif
Atsakyti
Buvau pas Aliona is Vaidaugu g. (Aleksandro sesuo kaip jie patys sako).Bure 1.5 val. Mokejau 50lt. Bure pirma uzsirasiusi gimimo data (numerologija).Tada paprastom kortom, taro ir ant galo kitos kortos net nezinau kaip jas ivardint g.gif Dar liepe sugalvoti klausima, o atsakyma dave pasiskaityt is knygos..Patiko, nes informacijos gavau daug ir be jokiu "eee.." Klause kuriam laikotarpiui burti, o gal konkretus klausimas yra ir pan. Neskubejo, viska pasakojo sklandziai, aiskiai, jei reikedavo ir patardavo.Maloni moteris, zodziu, jauciausi jaukiai ax.gif . Del to ka pasake... vertint sunku, nes laikas parodys ax.gif .Bendrais bruozais viskas sutapo su Aleksandro burimu, kas vercia manyt, kad gal tikrai ne is lempos skaito rolleyes.gif Issikalbejus supratau, kad ji ir prakeikimus "mato", nuima, bet deja, ne visiems gali padeti... Pati sake, kad idomumo delei buvo nuejusi pas kitas burejas KLP burtis ir... visos apie pievas pasakojo... Tiesa, ji yra atvykusi is Rusijos, kalba tik rusiskai.Ir minejo, kad kaip ir Aleksandras tai atvaziuoja, tai isvaziuoja

p.s. tik bukit geros, neuzbadykit manes sauksteliais! Nesu is tu kur apsimestinu niku savo paslaugas siulo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
krkade,2010 10 09, 13:33]
Pati sake, kad idomumo delei buvo nuejusi pas kitas burejas KLP burtis  ir... visos apie  pievas pasakojo...

p.s. tik bukit geros, neuzbadykit manes sauksteliais! Nesu is tu kur apsimestinu niku savo paslaugas siulo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


biggrin.gif neuzbadys manau biggrin.gif Malonu,kad pasipasakojai mirksiukas.gif
O del to,kad ji (Aliona) apie kitas burejas kalba is neigiamos puses,tai jau neetiska,ir labai negrazu is jos puses.Man regis jos turetu tolerantiskai viena apie kita mandagiai nutyleti.Vertinam, mes,kurios lankomes,kurios naudojames ju paslaugomis. smile.gif
Atsakyti