Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Klaipėdoje

Sveikos, katik isijungiau VLT na kur ryte skelbimus rodo, tai pasirode skelbimas:
Buriu kortom, ir pagal nuotrauka, nusako ateiti, dabarti, praeiti. 860331793
Kuriai cia klientu pritruko? Kazkur pamenu buvo surasyti visu nr, O gal cia kazkas naujo. Kas turit visu nr sutikrinkit wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kam: 02 gruodžio 2010 - 09:54
QUOTE(Kam @ 2010 12 02, 10:36)
Sveikos, katik isijungiau VLT na kur ryte skelbimus rodo, tai pasirode skelbimas:
Buriu kortom, ir pagal nuotrauka, nusako ateiti, dabarti, praeiti. 860331793
Kuriai cia klientu pritruko? Kazkur pamenu buvo surasyti visu nr, O gal cia kazkas naujo. Kas turit visu nr sutikrinkit wink.gif


Cia tos cigones,kuri prie universiteto gyvena,Manto g. cool.gif Atsargiai su ja,buvau rasius apie ja. devil.gif
smile.gif
Atsakyti
KA tik buvau pas Aleksandra... likau nusivylusi... kortos nekrito... jis pats sako nesuprantu kodel.. nei pavarges nei ka...
nu zo... doh.gif
o taip tikejausi...
Atsakyti
Klausimelis:
Gal kas buvot pas Olia kaledinio burimo?
Atsakyti
Daba visi aprime, laukia kol pasibaigs metai ir tada puls burtis smile.gif As ir prie tu kur po naujuku eis
Atsakyti
As Oliai skambinau... sake jau dabar galima smile.gif tai nusivylusi Aleksandru eisiu pas Olia... ax.gif
Atsakyti
Aisku, ji pasakys, kad galima. biggrin.gif As eisiu pas Maryte per rusu kaledas.
Atsakyti
Matyt as per daug naivus zmogus tikintis kitu zmoniu sazinigumu.
Atsakyti
QUOTE(rasyte78 @ 2010 12 02, 18:04)
Matyt as per daug naivus zmogus tikintis kitu zmoniu sazinigumu.

smile.gif As irgi planuoju si menesi nueiti pas Olia...ir metu galas,ir gimtadienis kartu...prasysiu metams,kad paziuretu.
Rasyte78,jei eisi pas Olia,grizus papasakok,kaip ji tau mirksiukas.gif
Atsakyti
*****, as niekaip negaliu apsispresti, pas ka nueiti sausi - pas Maryte ar pas Olia. 1,5 metu praejo po Olios, bet nieko neissipilde. Gal jei metams burs, issipildys. Merginos, kas eis si menesi pas ja, jei nesunku, paklauskit ar per rusu kaledas ji burs? Sausio 7,8...?
Atsakyti
Sian buvau pas olia. Net nezinau ka pasakyt, sneka graziai itikinamai, galbut pasake tai ka norejau isgirst. Nu ziuresim ar issipildys, nes buvo dalyku, kuriuos pasake, bet nemanau, kad taip gali but. Kalediniam burimui sake galima registruotis visa gruodi ir sausi, del tiksliu dienu nepaklausiau smile.gif
Atsakyti
Vasara buvau pas Olia, bet dar niekas neišsipidė. Man atrodo ji pasakoja, ką žmogus nori girdėti. smile.gif
Atsakyti