Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Klaipėdoje

Skaitau ir galvoju iš kur Jūs tokios paikos doh.gif burėjos, horoskopai - ar tai rodo išsilavinimo lygį, ar nervų pakrikimo laipsnį, ar dar kažką....
Atsakyti
QUOTE(just77 @ 2010 12 27, 13:38)
Skaitau ir galvoju iš kur Jūs tokios paikos  doh.gif  burėjos, horoskopai - ar tai rodo išsilavinimo lygį, ar nervų pakrikimo laipsnį, ar dar kažką....

Atleiskite,kad klausiu,bet koks Jūsų išsilavinimas ir gal Jūs pati(pats) prie tų paikųjų pakrikusiais nervais,kad jau į šią temą atėjote?Matyt ir pati(pats) tuom domitės,bet bijote net sau prisipažinti. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(sms-as @ 2010 12 27, 15:49)
Atleiskite,kad klausiu,bet koks Jūsų išsilavinimas ir gal Jūs pati(pats) prie tų paikųjų pakrikusiais nervais,kad jau į šią temą atėjote?Matyt ir pati(pats) tuom domitės,bet bijote net sau prisipažinti. 4u.gif

biggrin.gif Nekreipk demesio, tai moterytei,tarpsventine paranoidine psichoze biggrin.gif Ji eina istisai per visas temas issiliedama.
Atsakyti

Dar prisiminiau,ar kas buvote neseniai pas Olia?Ar nepastebejote,kad buria ji ne valanda kaip anksciau, o kokias 15-20 minuciu?O ir tas burimas, daugiau primine paplepejima.Dar net perklausiau,ar daugiau neziures kortu,i tai atsake,kad baige jau ziureti.Zodziu palikau jai tuos 40 litu,ir isejau nieko nesuzinojusi.Zodziu...ka ji pasake, tai juokinga...tipo viskas bus gerai, pinigu bus, isleisi daug,bet ir vel bus daug pinigu, niekas nemirs,saugokit sveikata ir viskas bus gerai...zodziu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Taip buvau,gal geguze,tai bure kokias geras 20 minuciu,na bet taip turejo atrodyti,kad kortas deda,bet daugiau klausinejo nei pasake,kazkaip jinai manes nesuzavejo ir tikrai ten daugiau neisiu,o beto niekas dar ir neissipilde,tai turbut ir nesipildys g.gif
Atsakyti
Labai prasau pagalbos.Gal kas galite rekomenduoti tik lietuviskai kalbanti zmogu,kuris gerai mestu kortas arba sudarinetu patikima horoskopa pagal gimimo laika ir data.Perskaiciau ne viena tema ir visiskai pasimeciau pas ka geriausia nueiti.Atrodo jau kaip ir apsisprendziau,bet paskui supratau,kad tai rusakalbe moteris,o as ta kalba nei bum bum... doh.gif

Busiu labai dekinga,jei kas atsilieps i mano prasyma 4u.gif
Aciu
Butu gerai iskart ir kontaktus gauti
Atsakyti
QUOTE(sms-as @ 2010 12 28, 03:19)
Labai prasau pagalbos.Gal kas galite rekomenduoti tik lietuviskai kalbanti zmogu,kuris gerai mestu kortas arba sudarinetu patikima horoskopa pagal gimimo laika ir data.Perskaiciau ne viena tema ir visiskai pasimeciau pas ka geriausia nueiti.Atrodo jau kaip ir apsisprendziau,bet paskui supratau,kad tai rusakalbe moteris,o as ta kalba nei bum bum... doh.gif

Busiu labai dekinga,jei kas atsilieps i mano prasyma 4u.gif
Aciu
Butu gerai iskart ir kontaktus gauti


Del astrologes esu rasiusi,kuri man labai patiko,ir labai tiksliai ir aiskiai apibudino(ir svarbiausia laiko negailejo)Tai Liepu g., esanti astrologe Rita.867197552
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2010 12 28, 11:13)
Del astrologes esu rasiusi,kuri man labai patiko,ir labai tiksliai ir aiskiai apibudino(ir svarbiausia laiko negailejo)Tai Liepu g., esanti astrologe Rita.867197552


bet pas ja labai brangu. asmeninis choroskopas 350 lt rastu
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2010 12 28, 12:13)
Del astrologes esu rasiusi,kuri man labai patiko,ir labai tiksliai ir aiskiai apibudino(ir svarbiausia laiko negailejo)Tai Liepu g., esanti astrologe Rita.867197552

Aciu labai,reikes pabandyti 4u.gif

QUOTE(Labri_ @ 2010 12 28, 12:34)
bet pas ja labai brangu. asmeninis choroskopas 350 lt rastu

Kartais jau ir pinigai nebesvarbu kai stovi gyvenimo kryzkeleje. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2010 12 27, 18:43)
Dar prisiminiau,ar kas buvote neseniai pas Olia?Ar nepastebejote,kad buria ji ne valanda kaip anksciau, o kokias 15-20 minuciu?O ir tas burimas, daugiau primine paplepejima.Dar net perklausiau,ar daugiau neziures kortu,i tai atsake,kad baige jau ziureti.Zodziu palikau jai tuos 40 litu,ir isejau nieko nesuzinojusi.Zodziu...ka ji pasake, tai juokinga...tipo viskas bus gerai, pinigu bus, isleisi daug,bet ir vel bus daug pinigu, niekas nemirs,saugokit sveikata ir viskas bus gerai...zodziu  doh.gif  biggrin.gif


Nieko sau, kaip isnaglejo. Pries 1,5 metu man bure valanda. Gerai, kad neejau pas ja daugiau. Ir negeda buvo 40 lt paimti. Maryte tiek buria, bet ji ir paima 20 lt.
Atsakyti
QUOTE(sms-as @ 2010 12 28, 11:42)
Aciu labai,reikes pabandyti 4u.gif
Kartais jau ir pinigai nebesvarbu kai stovi gyvenimo kryzkeleje. ax.gif


As irgi buvau ja susidomejusi, tiksliau del vyro labiau domejausi. Nes irgi kiti metai nezinios metai. Nezinom kuria kryptimi keliaut. Viskas nestabilu labai. Radau dar si puslapi, ten asmeninis horoskopas 70 lt...viskas vyksta inernetu. Atsiliepimai neblogi...Nezinau ar bandyt ar ne...
Gal kas bandete is to puslapio?
http://www.burturata...a6a8c426d1014da
Atsakyti
Jeigu idomu,tai pati per pazystamos drauge gavau tokios Linos tel. is mokyklos gatves,cia Klaipedoje ,jinai ir horoskopa sudaro pagal gimimo tikslu laika ir kraujo grupe,ir kortomis meta,ir uzsiima su tavim apie tris valandas,mokejo tik 50 lt,ir labai gryzo patenkinta,sake labai daug tiesos pasake,netgi vaikus pasake kokius turi,o tai retas atvejis.Tai va pabandysiu ir as laime ten nors ilgoka eile apie savaitele tenka laukti.Taigi kam idomu tel.864820499 Lina skambinti vakare apie astuones. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti