Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Klaipėdoje

QUOTE(maye @ 2010 09 01, 20:07)

pas  Olia buvau pries 1.5metu netekus darbo, norint paklausti kada baigsis man sis periodas. ji man pasake kad man ne 2009 nei 2010 neverta dirbti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ale bus daug darbo mazai pajamu. sako neverta Jums dirbti.

maloni PSICHOLOGE, bet ne bureja rolleyes.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


As taip kategoriskai nesakyciau, kad ji ne bureja, bet kad kartu ir psichologe, labai jauciasi.
Atsakyti
O pas Regina reikia nestis kokiu nuotrauku ir pan.? Buria kortomis, is delno? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2010 09 02, 17:30)
O pas Regina reikia nestis kokiu nuotrauku ir pan.? Buria kortomis, is delno?  g.gif


jokiu nuotrauku nestis nereikia, ji buria Taro kortomis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyre @ 2010 09 02, 08:44)
As taip kategoriskai nesakyciau, kad ji ne bureja, bet kad kartu ir psichologe, labai jauciasi.


tikrai sakau kategoriskai, tai mano asmenine nuomone pasakyta garsiai!!!!
gera pasiklausyti, bet neissipilde beweik niekas.. 4u.gif
Atsakyti
sveikos,buriausi praeita pirmadieni pas tokia Aliona is Vaidaugu gt.,kalba tik rusiskai,nes pati is Maskvos...Ji yra burejo Aleksandro giminaite,tai pasake visa praeiti,dabartine situacija labai tiksliai,pvz.kad turiu 2 vaikucius,tiksliai apibudino mamos sveikatos problema,vienu z.man ji patiko.Bure 1,5 val.sumokejau 50 lt.Patare drauge kuri jai nueme pernai taip vadinama ''uzkeikima'',mazai tikiu i tokius dalykus,bet sako jai tikrai pradejo sektis,sutiko gera zmogu,iki tol nesiseke meileje...
gero ligio burejo,tik nepatiko kad jau kelis kartus,gal 5,vis kartojo kad as sirgsiu greitai.
Tai man is visu bureju ji ir dar Rada patiko...
Atsakyti
Alionos tel.nr. 8698 89553,namu rodos 322114
Rados reikes paklausti,kai rasiu,parasysiu
Papildyta:
Aleksandras man negalejo isburti,sako,kad ''nekrenta'' koros,tai dar pernai metais buvo,patare Vilma Zardininku gt. ir Aliona
Atsakyti
Pas Aleksandra visa gimine buria?
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 09 07, 23:20)
Pas Aleksandra visa gimine buria?

Genai... smile.gif smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
As ruosiausi kita menesi vel pas Olia nueit, o dabar galvoju, jei nieko neissipilde ar kol kas neissipilde, geriau nueiti pas ka nebuvau. Galvoju apie Aliona. Ka patarsit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 08 rugsėjo 2010 - 12:44
QUOTE(Lyre @ 2010 09 08, 13:43)
As ruosiausi kita menesi vel pas Olia nueit, o dabar galvoju, jei nieko neissipilde ar kol kas neissipilde, geriau nueiti pas ka nebuvau. Galvoju apie Aliona. Ka patarsit?


nepagailekit laiko nuvaziuokite pas Regina i gargzdus 4u.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu patirtimi... smile.gif Is viso buvusi pas 4 burejas.. Pirmoji buvo Rada, antra Maryte berods, trecia Vilma, paskutine Regina is Gargzdu. Visos man sake tiesa, viena ir ta pati, skirtumas - kainos ir laikas, issamumas, burimo budai... Kas labiausiai isimine, daugiausia demesio skyre ir pan. tai Vilma, aisku ir kainavo brangiausiai. Rada taip pat patiko. Maryte gal maziausiai, nes visiskai nieko naujo nepasake, trumpai pabure, atmestinai kazkaip... Nebeiciau pas ja. Regina irgi super, bet labai trumpai, greit, vien tik Taro kortos. Rekomenduociau eiti pas Vilma arba Rada, jei norisi daugiau suzinoti, brangiau sumokesit, bet visa gyvenima papasakos. Esme ta pati. Bent man atitiko viskas. Vilma pastebejo man nuziurejima ar kazka, del ko 3 metus nesulaukiam vaiku. Zinau, kas ir del ko taip. Padariau, ka patare. Praejo metai po to... Regina jau nieko nepamate, tik sake, kad vaikai pabirs smile.gif Tik taip noretusi greiciau.
Atsakyti
Pas Regina netraukia. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 08 rugsėjo 2010 - 15:26
QUOTE(Lyre @ 2010 09 08, 15:25)
Pas Regina netraukia.  g.gif


Esu buvus pas ja, praeiti nusake gerai, dabartine situcija tuo momentu irgi, bet ateities kazkaip nenuspejo....praktiskai niekas neissipilde g.gif
Atsakyti