Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Klaipėdoje

Gal kam teko ką girdėti apie ekstrasensą Antaną?? Draugė labai išgyrė jį...
Atsakyti
As taip, skaitau visa tema, jei noriu kazka atrasti. Arba rasau kam nors i az. Kad nenervinti zmoniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 21 vasario 2011 - 08:34
O aš manau, kad dar paprastesnis būdas yra - įrašyti raktažodžius temoje. Bet sutinku, kad sąrašiukas pirmame puslapyje - gera idėja.
Atsakyti
QUOTE(Babsė @ 2011 02 21, 15:22)
O aš manau, kad dar paprastesnis būdas yra - įrašyti raktažodžius temoje. Bet sutinku, kad sąrašiukas pirmame puslapyje - gera idėja.

nevisada paieška veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ViktoOote @ 2011 02 20, 22:01)
Gal kam teko ką girdėti apie ekstrasensą Antaną?? Draugė labai išgyrė jį...


Jei tu turi omeny ekstrasensa Antana is simonaitytes gatves, klaipedoje.... tai as galiu pasakyti drasiai, kad jis tiesiog sarlatanas!!!! Jis teige "gydes" (jei tai galima taip pavadinti) viena man artima zmogu, sake visokias nesamones apie šlakus, bakterijas, bet nepamate rimtos ligos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(krkade @ 2011 02 20, 21:28)
+37061855099
O dbr pasakykit, kuri kaskart ieskodama info pacios perskaitot  visa foruma?Juk nesunku pasakyt  mirksiukas.gif

Aciukas 4u.gif

Tikrai pritariu, kad reiktu kontaktus sukelti i temos pradzia mirksiukas.gif

O kas del Aleksandro, tai jau buvau cia rasiusi, bet db vel parasysiu. Jis bure mano drauge, tai tik db metams praejus, galiu pasakyti, kad viskas issipilde blink.gif ...
Tik jis bure lygtai 3 metams, o issipide per 1 metus
Pirma sake, kad nusimato kelione i uzsieni ilgam...kad iki 35 susilauks antro berniuko...na stai ji jau metai kaip UK, ir puse metu kaip laukiasi...berniuko

Nezinau ar sutapimas, ar kas cia, bet as labai noriu pas ji bigsmile.gif
Atsakyti
As daugiau nei pries puse metu buvau pas Aleksandra - nieko neissipilde, kas turejo jau issipildyti.
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2011 02 22, 14:24)
As daugiau nei pries puse metu buvau pas Aleksandra - nieko neissipilde, kas turejo jau issipildyti.

Ar jau pradejo kazkas pildytis is paskutinio burimo pas Aliona?
Atsakyti
Kol kas ne... Gailiuosi, kad grizusi neuzsirasiau, ka isbure, nes uzsimirsta. Ji sake, kad svarbus dalykai isliks atminty. Kaip sakiau, pagrindiniai ivykiai turetu buti metu pabaigoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 23 vasario 2011 - 12:17
QUOTE(dzessika @ 2011 02 22, 01:18)
Jei tu turi omeny ekstrasensa Antana is simonaitytes gatves, klaipedoje.... tai as galiu pasakyti drasiai, kad jis tiesiog sarlatanas!!!! Jis teige "gydes" (jei tai galima taip pavadinti) viena man artima zmogu, sake visokias nesamones apie šlakus, bakterijas, bet nepamate rimtos ligos  verysad.gif


Jisai gyvena Budelkiemio g.
Atsakyti
sveikos. sumasciau kad noriu nueiti pas burejos, reikia truputi pasitarti smile.gif skaitau skaitau ir susidariau nuomone, kad aleksandras geras, tik kainos nemaciau kiek jis ima ir dar kazkokia moteris ir paryziaus komunos gatves. gal neseniaikas lanketes pas ja, kokie butu naujausi atsiliepimai?
Atsakyti
Jei apie Natalija,is paryziais komunos gatves,tai geriau net neikit,anekdotu galite ir kitur suzinoti,buvau pries metus,dar tokiu nesamoniu apie save negirdejau niekad,visiskai visi vyrai palei je alkoholikai ir mergisiais,o tu tipo varkse mokanti mokescius.
Atsakyti