Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

Gal kuri vedėte ar turit išsisaugojusi suagaus eismo dienos ar bent jau šventės scenarijų? Man lapkričio mėnesį reikės organizuoti saugaus eismo dieną trečiokams, tai jau pradedu sukti galvą, ką nuveikti g.gif . Jeigu kokią mintį pakištumėte, būčiau labai dėkinga notworthy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 24 spalio 2010 - 17:01
Scenarijaus neturiu, bet pati esu vedus šventę pradinėms klasėms, tai rodėm spektakliuką trumpą. Vaikai traukė klausimus ir turėjo į juos atsakyti. Taip pat turėjo atpažinti kelio ženklus. Piešė ženklą, transporto priemonę. Reikėjo pereiti gatvę (Ją padariau su lipnia statybine juosta. Lengvai prilimpa, gerai matosi ir lengva nuplėšti). Kūrė trumpus eilėraštukus su duotu žodžiu: "šviesoforas", "perėja", gatvė", mašina"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 24 spalio 2010 - 17:06
Labas, merginos. Matau, kad daug kam aktual8s mamadieniai, ir aš, kol nepakišau valdžiai į akis dokumentų, tai nesileido į kalbas, manė, kad išsigalvoju. Tai sutarėm, kad atsiimsiu tas dienas vasaros atostogų metu. Dabar visai man patiko, einu anksti atostogauti, tada reikėtų anksti ir grįžti, bet aš atsiimu tuos mamadienius, tai grįžtu savaitę prieš atostogas, o ir rugsėjo atliginimas išeina neblogas. Pabandykit kam taip leistų ir yra galimybės. Visai gerai. g.gif
Dar ar matėt smm tinklapyje, kur popierizmo mažinimas, pasirodo mums nereikia rašyti teminių ir ilgalaikių planų, prie jų + nėra bigsmile.gif
Atsakyti
Labas, siunčiu matematikos pamokos planą, vedžiau atvirą pamoką, vaikams patiko, sužadinau vaikus tuo varniuku. Mes klasėje turime siūtą varniuką tai jį ir panaudojau. Gal kam tiks ir patiks. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 24, 19:00)
Gal kuri vedėte ar turit išsisaugojusi suagaus eismo dienos ar bent jau šventės scenarijų? Man lapkričio mėnesį reikės organizuoti saugaus eismo dieną trečiokams, tai jau pradedu sukti galvą, ką nuveikti  g.gif . Jeigu kokią mintį pakištumėte, būčiau labai dėkinga  notworthy.gif

Turiu darbe knygute saugaus eismo, bet ten temos 1-2kl. tai jeigu noresi galesiu nuskanuoti, gal pritaikysi kokia minti. Nes kiek pamenu ten yra kryziazodziu, minkliu, misliu ir t.t.
Atsakyti
kaip 4 klasei matematikai plana parasyt sunku kai vien uzdaviniai doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

kas nutiko, kad negaliu ieiti i pasta? Gal kas pakeite slaptazodi?
Atsakyti
QUOTE(viga @ 2010 10 24, 18:13)
Labas, merginos. Matau, kad daug kam aktual8s mamadieniai, ir aš, kol nepakišau valdžiai į akis dokumentų, tai nesileido į kalbas, manė, kad išsigalvoju. Tai sutarėm, kad atsiimsiu tas dienas vasaros atostogų metu. Dabar visai man patiko, einu anksti atostogauti, tada reikėtų anksti ir grįžti, bet aš atsiimu tuos mamadienius, tai grįžtu savaitę prieš atostogas, o ir rugsėjo atliginimas išeina neblogas. Pabandykit kam taip leistų ir yra galimybės. Visai gerai. g.gif
Dar ar matėt smm tinklapyje, kur popierizmo mažinimas, pasirodo mums nereikia rašyti teminių ir ilgalaikių planų, prie jų + nėra  bigsmile.gif



mes tik ilgalaikius ir rasome. o teminiai yra mokytojo knygose, kam perrasineti
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2010 10 24, 19:35)
Sveikos mergaites,

kas nutiko, kad negaliu ieiti i pasta? Gal kas pakeite slaptazodi?



Jau iejau, gal kompas buvo uzluzes.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 24, 18:06)
Scenarijaus neturiu, bet pati esu vedus šventę pradinėms klasėms, tai rodėm spektakliuką trumpą. Vaikai traukė klausimus ir turėjo į juos atsakyti. Taip pat turėjo atpažinti kelio ženklus. Piešė ženklą, transporto priemonę. Reikėjo pereiti gatvę (Ją padariau su lipnia statybine juosta. Lengvai prilimpa, gerai matosi ir lengva nuplėšti). Kūrė trumpus eilėraštukus su duotu žodžiu: "šviesoforas", "perėja", gatvė", mašina"...


Patiko mintis apie gatvės perėjimą thumbup.gif , nes kažką panašaus į kitas užduotis darau kasmet, o šiemet norisi šiek tiek kitaip ax.gif .
QUOTE(elimak7 @ 2010 10 24, 18:40)
Turiu darbe knygute saugaus eismo, bet ten temos 1-2kl. tai jeigu noresi galesiu nuskanuoti, gal pritaikysi kokia minti. Nes kiek pamenu ten yra kryziazodziu, minkliu, misliu ir t.t.

Turiu jas net dvi lotuliukas.gif. Ir dar, tiesa, čia turėtų būti ne konkursas, o šventė - diena, skirta saugiam eismui. Renginys bus visoje mokykloje, o aš atsakinga už trečiokus mirksiukas.gif . Ačiū už atsiųstą konkurso scenarijų. Iš daugelio minčių sukursiu kažką savo 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 25 spalio 2010 - 07:04
Mes visada darom šventę. Niekada nebūna nugalėtojų, o visada visi dalyviai. Konkursas vyksta rajone.
Atsakyti
Uztaikiau per televizoriu kazkokia laida apie darbelius. Tik gaila, kad ne nuo pradziu, nes daug paprastesnius darbelius rode is banguoto popieriaus paprastu tiesiu juosteliu. Lengviausi darbeliai - magnetukai (gelytes, vysnios, vynuoges...), kur tereikia susukti skrituliukus ar tuo paciu principu smailejancius lapelius. O paskui jau sudetingesni - pastatomos figureles, kuriu formos jau ivairesnes ir su isgaubimais - bet is tu paprastu vienodo storumo juosteliu smile.gif . Na , siunciu kelias nuotr. i pasta, gal kokia mintele patiks. Jei noresis tikslesnes eigos, parasykit i az - ikelsiu dar kelias nuotr. i pasta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 25 spalio 2010 - 08:23